Wie BH Land Ranger Pro Jirka es hört und sieht

Kategorien: Bounty Hunter - Rezensionen und Tests , Detektor kovů Bounty Hunter Land Ranger Pro

Ich werde nicht lange um den heißen Brei herumreden. Der BH Land Ranger Pro ist sehr schön in Bezug auf das Ansprechverhalten. Was mir daran gefällt, ist, wie die Ansprache mit der Zieltiefe variiert und allmählich und stetig ausklingt, ein klassischer VCO-Effekt, ich schätze, das ist in dieser Preisklasse nicht gerade üblich. Ich habe an einem Wandpolygon hauptsächlich in der Einstellung A-Modus gearbeitet. Und das ist diejenige, die ich empfehlen und bevorzugen würde, um mit ihr zu beginnen.

Die andere raffinierte Funktion ist V-Break. Dies wird in den optionalen tonalen Einstellungen verwendet. Es erweist sich als sehr, sehr nützliches Werkzeug zur Unterscheidung von Audio. Es muss nicht extrem kontrahiert sein. Erstens hatte ich es auf acht bis elf heruntergesetzt, im Vergleich zur Werkseinstellung, die 18 beträgt, damit ich nicht durch ein wenig Silber gehen würdecheck, das hat mich beunruhigt, weil Anfänger dramatisch diskriminiert werden, wie man sagt, um kein Eisen zu schlagen, Anfänger-Metalldetektoren sind da empfindlich. Der Schürfer, in seinem Eifer, den Schrott loszuwerden, wird alles los, nur nicht den Schrott. Aber egal, ich konnte den V-Break auf zwanzig, einundzwanzig hochkurbeln, und die Ziele waren nicht verloren. Ich denke, dass es hier eine Menge Spielraum für Experimente unter einer Vielzahl von Bedingungen gibt, und die Sucher mit dem Land Ranger Pro werden einige wirklich wertvolle Erfahrungen sammeln, um auf einen höheren Metalldetektor umzusteigen.

Noch eine Sache. Geschwindigkeit. Er ist so schnell, dass Sie die "Hat-es-einen-Punkt-oder-nicht-es-einen-Punkt"-Debatte vergessen können, die manchmal bei den billigsten Detektoren geführt wird. Man braucht hier selten einen Pinpoint, und ich habe ihn hauptsächlich benutzt, um zu überprüfen, ob die tieferen Ziele tatsächlich vom Detektor gesehen werden und ich es nicht übertreibe und auf diese Weise einen Erdschluss nehme. Die halbautomatische Verstimmung will ich gar nicht erwähnen, sie ist gut, schnell und einfach. Ich drücke, pumpe, und das war's. In zwei Sekunden. Es hat keinen Sinn, weitere Nachforschungen anzustellen. Aber schauen Sie sich die Zahlen an, auf die es ankommt. Denken Sie darüber nach. Sie lernen wichtige Dinge über die Bodenverhältnisse, wie und wo sie sich verändern. Für einen Einsteiger, der ein Mermomoco-Display möchte, sehe ich es zu diesem Preispunkt als dicht an, um es mal modern auszudrücken.

Eine kleine Anmerkung zum Display-Design. Zuerst war ich etwas nervös, dass auf der linken Seite keine aussagekräftige Liste der Kapitelfunktionen leuchtet, aber dann habe ich gemerkt, dass es eigentlich gut ist, dass ich nur eine Markierung neben dem habe, was läuft. Warum? Weil es so viel einfacher zu navigieren ist. Das hätte ich aber nicht von vornherein gesagt, ich fand es erst nach ein paar Umschaltungen gut. Wenn sie Sterne vergeben würden, würde ich 4,5 von 5 Punkten geben. Ich gebe den halben Stern, den ich für den zweiteiligen Schaft abgezogen habe. Es wird ein bisschen schwieriger sein, es in einen Koffer für den Urlaub zu packen.

Jirka Vavřina, MELDERZENTRALE

Der Artikel ist in die folgenden Kategorien eingereiht:

Kommentare

A co nějakej test na dosah tohoto nového přístroje? Myslim, že to by zajímalo každého
hledače pokladů. Jak začínajících, tak i těch zkušenějších. Jinak vypadá zajímavě. ;-)

to Ada007: Dosahový testy - to je parketa Elmary, Habána, Oldy.... Mě sedí fakt nejlíp ta práce s odezvou, tak to s radostí a rozhodnou důvěrou nechám klukum. Sice dělám semináře s hledačema jak dostat z detektoru co nejvíc, ale to je spíš o kombinaci hledačských návyků a opravě chyb při práci s detektorem. K hloubkovýmu testu: Určitě to na LP bude, takový dosahový test. Jo, a fakt je to zajímavá mašinka, tenhle detektor kovu. :-)

Když jsem si kupoval svůj první detektor tak jsem uvažoval nad Teknetiks Alpha (teď se to jmenuje BH).Ace jsem rozhodně nechtěl,kvůli pomalé odezvě (Ding-Dong).Nakonec jsem šel do Tesora,ale to už je jiná vesnice. :-)

SOUHLAS s LITRFREE.
BH Land Ranger je výborná mašinka na úrovni možná o fous lepší než Minelab X-TERRA 705. A hlavně za rozumnou cenu. Kdo nechce utrácet zbytečně za značku, ten si Land Ranger koupí.

To kat71: detektor je s X-Terrou neporovnatelný. To je úlet a Terra 705 je detektor někde jinde. Land Ranger je hodně povedený detektor ve své třídě a dost možní je to i nejlepší čislicová variata co se dá za ty peníe koupit. Ale tím to tedy končí a zůstal bych nohama na zemi ;-)

To Mike: ano jsou to takřka stejné detektory. Gold- Alpha, Titanium-Delta, Platinum-Gama. Jsou tam ale rozdíli třeba v konstrukci kdy platinum používá šaft jako nejvyší modely atd.

Kat 71.... jak tě napadlo vůbec srovnání z x-Terrou 705? To je úplně jiná liga? A ať si čtu litrův článek opakovaně, nechápu úplně v čem má podle tebe pravdu. Taky úplně nesouhlasím s cenovou politikou Minelabu, ale to srovnání ...to jsi hodně uletěl. A to jsem Land Ranger zkoušel u sebe na polygonu, takže mám i praktickou zkušenost. Nerad reaguji negativně na příspěvky, ale strašně mi vadí jednoduché a zavádějící příspěvky bez jakýchkoliv zkušeností s detektorem , který buď někdo chválí nebo naopak haní. Aniž by ho byť jenom držel v ruce. Pokud by jsi ho vyzkoušel na polygonu, porovnal s X-terrou a napsal , rozdíl v dosahu na tyto a tyto cíle je takový, v separaci je takový rozdíl a diskriminace na nechtěné cíle je na takové a takové úrovni. Nenapsal bych ani řádek a vžil bych si tvého příspěvku. Bohužel, ale teď musím reagovat takto.

To Kat 71 .... jsi trochu přestřelil no spíš dost :-D

Omlouvám se všem, ale na Lovci Pokladů se na Bounty Hunter´s LAND RANGER PRO pěje opakovaně chvála a tak jsem se nechal tou masivní prodejní-propagací BH unést.
Jasně Minelab je jiný kafe - přiznávám a zdravím všechny detíkáře.

nic si z toho nedělej,hlavně zdraví.At ti to pípá :-D

kat 71....jo v poho. Jen jsem musel bránit Xterrku. :-)

Ono to v té naší debatě zaniklo, ale musím říct, že ten Land Ranger Pro na to kolik stojí tak chodí velice dobře. A je krásně lehoučký.

z posledniho minelab srazu sem si dovezl safariho a synovi(13) bylo doporuceny BH tak asi do neho pudem ale nejhorsi je kdyz se mne zepta proc muj safik je drazsi a jestli bude taky nachazet mince Rengerem a to sou potom odpovede :,-( no dnes poprvi mel safika v ruce a hned nadherna svatostka minule to byl 16 gold prsten tak sem zvedavi co bude kopat dal ja taham zatim dom prevazne plechovky alobaly apod. no hold stesti zacatecnika kdyby mu to tak slo i ve skole :-/

Zdravým pořídíl sem si LAND RANGER PRO , měl sem teknetic 4000 a rozdíl je velkej ,co se tíče dosahu a take citlivosti ,odladění půdy příjde vhod a ktomu všemu spousta možností co se tíče nastavení detektoru ,já osobně mám nalazeno archeo a 3 tón a sem jako král
chodil sem i z ace250 ale s LR sem si daleko jistější v tónech a nálezech :-P

ahoj.kterij je lepšij Teknetics Eurotek Pro DD nebo BH land ranger pro.dik za odpoved

Mám terku705 a musím říct ze to není vůbec fajn detektor,to same dam s land rangerem a co se týče nošení tak je oproti nevyvazene terče z které při delším hledání bolí ruka ,je Ranger jinde i co se tyce rychlosti signalu na cil,ne vše co je drahé,drazsi je lepsi, ale sto lidi sto chuti, za me nespokojenost s terkou jako mým ctvrtym detektorem.

zdravim chlapy chci se zeptat jaké dotoho používate baterky hledám dlouho furt na tu jednu a tu samou ale už se vybijí a koupil sem novou obyčejnou baterku a detektor se jenom zapne a zase hned vypne a na starou to jede furt a mam Wartu ale jak mile dám jinou obyčejnou tak to nejde díky za radu

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben