Coming soon - Coiltek Equinox coil series

Categories: Minelab – tests and reviews , Testy cívek pro detektory kovů Minelab

We will publish all details, prices, weights etc. in a special article early next week. At the same time, we will allow all searchers to place pre-orders. :-)

The article is included in categories:

Post

Jsem zvědav,jak dostupné a přínosné ty cívky budou.. :-)

To jsem zvědavej na tu 10x5. Z 11 palcové mi za dvě hodiny už bolí hnáty a po tejdnu mám náběh na tenisovej loket. Ta 6 palcová je zase moc malá, sice se s ní dá máchat dvě hodiny bez únavy, ale poloviční prohledaná plocha a menší dosah. Tak jsem si říkal že by to chtělo něco mezi a je to tu.

Nevidím ty slibované nové konstrukce,krom že separacky...ta jde s dobou...zbytek jako ctx a etrac coiltek sondy...které přínosem nebyli..ani váhou, citlivosti... stabilitou....na ctx bych řekl že se vyloženě nepovedli..
a k etracu bylo daleko lepších a dostupnějších sond...tak snad toto bude lepší

Kdyby byly za 3 - 4000,-, tak super. Tipuju ale tak 5 - 6000,- možná o chlup víc.
to bobik600: zkusil bych zkrátit o dírku spodní tyč, jestli je moc dlouhá, tak je na ruku velká páka. Equinox je jeden z nejlehčích detektorů...

14x9 bude podľa mňa fail oproti 11 základ bolo tomu tak u CTX osobná skúsenosť takže ostane iba 15" plne dd voči 15x12 inak v tom nevidím zmysel to mohli skôr 17x15 a spravili by lepšie. No nič uvidíme ale plne dd 15" kupujem

ty 38 cky na trakari mě nijak neoslovili..melmjsem na test starší model i novější...v mokru stali obě za prd...

Ja s 15 behám furt pole,lúka,les, pláže, more... A no problém...

Na tu nejmenší se neskutečně těším, ta bude na detektoru pořád. 15" je otestovaná, hloubkově pecka ostatně stejně jako na ostatních detektorech. Opravdu nevím na čem ji Bjornson chodil, já na ní neznám stížnost. (tedy až na cenu) Samozřejmě, že sondy jsou nové konstrukce, to že zůstalo kopyto u dvou cívek je dané tím že jim to vychází nejlépe. Ale nový plastík, věru není noví konstrukce cívky ;-)

A kedy sa budú dst

Pls zmazať blbý mobil

A kedy bude 15" u Vás skladom?

Za sebe urcite budu chodit tu 10*5 sondu.To je rozmer kterej vylozene chybel.
Dalsi je velka 15 kulata,tam podle me bude narusr hloubky znatelenej,troufam si tvrdit ze by fyzikalne mela byt hlubsi nez origo 15.
Obecne uzsi civky trochu lepe separuji ale kulate jdou hloubeji pri stejnem rozmeru.Jeste znatelneji se to projevi cim je cil vetsi.Kulate civky take lepe berou minci na hrane.
Jak to ale ve finale bude, budeme vedet hned pri prvnim testu.Kterej tu samozdrejme vyjde.

Pozn.Coiltek je zatim jedina firma ktera od Minelabu kupuje patenty a sondy vlastne dela ve spolupraci s vyrobcem. Jelikoz je technologie Multi-IQ celkem prisne chranena patentem neocekaval bych se ze do toho pusti dalsi vyrobci.

To je trochu ve hvězdách. Ve skutečnosti jsou sondy na světě už od jara. Jenom že, nastala neskutečná souhra špatných událostí. Nejdříve byly v Australii v okolí Adelaide šílené požáry. Pak přišel covid a Coilteku vypadli některé subdodávky. Teď je zase problém z dopravou, jelikož takřka nelétají letadla a i lodní doprava je na 4 násobku. A to už opravdu není ani trochu legrace.

Můj předpoklad je konec dubna, začátek května. V bližší termín po tom co se dělo celý minulý rok opravdu nevěřím. Vlastně se bojím, aby to nebylo za měsíc nebo dva ještě horší.

To se ostatně týká i dalších věcí. Chci dát teď v únoru na LP anketu o letošním Mistru hledači. Popravdě přípravy ani pořádně nezačali a už máme pocit, že se vše bude dělat zbytečně. Je to doba na h....

No super. Konečne to nebude praskat... :-D :-D

Na tu nejmenší se těšim o:-) Jsem zvědav na cenu.

Bude pasovat i na Vanquishe ?? asi ne co :-/

Na tu malou se tesim....presne co mi chybelo... Neco mezi velkou a malou. Pokud bude separovat tak dobre jako ta mala od Minelabu a bude tak klidna,neuvude ji hloubka ...ale zvysi se pokryti...je to moje jasna volba..

Zajímavé, ty ceny mě opravdu zajímají :-P ;-) :-D :-)

budú aj predobjednávkové ceny... dúfam... ;-)

http://www.myersdepot.com/brand/coiltek/

15
http://www.myersdepot.com/products/coiltek-15-nox-coil/
14x9
http://www.myersdepot.com/products/coiltek-14x9-nox-coil/
10x5
http://www.myersdepot.com/products/coiltek10x5-nox-coil/

V pohodě, jenom napiš předsedovi vlády, aby zrušily clo a především DPH. (teď to udělali na respirátory, tak proč ne na detektory) Což je dohromady 25% ..... :,-( Pak by jsme neměli cenu stejnou, ale ještě lepší, což je strašně smutná pravda.

A ano, budou předobjednávkové ceny. :-) Dnes a nebo zítra bych to chtěl dodělat, bohužel neznáme cenu dopravy. Což je hodně velký problém. Jelikož letadla takřka nelítají a lodní doprava zdražila na 4 násobek....

Marek kompenzáciu za clo a dopravu nech ti preplatí coiltek a minelab keď chcú kšeft v eú. ;-)

Koupím si detektor za 25000 tak by měl být osazen oběma cívkami pokud ne měla by druhá sonda stát přiměřeně a ne 7000. Tohle je o tom nenasycenosti prodejcu o ničem jiném. Je to smutné být tu větší možnost konkurence např stejne značky ceny by byli uplne někde jinde.... Byt ceny nižší byla by i věští prodejnost! 8-)

nerieš predaj konečne ten stary ctx3030 a kup eq800 ten sa mi uz zaplatil 2,5x takže neriešim...

CrazyCoin: Dnes mám nic moc den, ale tenhle koment mě pobavil :-D :-D :-D

a čože závidíš taká je realita viď moje nálezy a to ich tam nemám všetky 8-)
ako sa u Vás hovorí: Kto umí ten umí , kto neumí nech čumí. ;-)

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top