Detektor kovů Minelab Safari

Můžete nám pomoci napsat vaše nejlepší nastaveni detektoru kovů Minelab Safari, Nebo si stáhnout návod v češtině Popřípadě se podívat na testy detektoru kovů Safari.

In der Kategorie Metalldetektoren, Erstellt von Elmara 23.8.2010 17:23

Podle mne hodne hrala...ale asi to je tim ze ji proste nedokazu poradne vystavit..no je uplne nova:-) za 2jku ti ji dam:-D

Nema nekdo zkusenosti se sondou s.e.f. 56x46? Smajdam hlavne louky pole. Diky

Tak vzhledem k tomu, že se pokud vím asi k Safari žádný tenhle koláč nikdy neprodal to bude těžké posuzovat. Největší co se jsem testoval a i se něc proodal byla 46cm SEFka.

Diky a v tom testu dopadla jak? Jak je to tam s dosahem cca. Diky za odpoved

Emilku tak ty chces volant jo..

:-D :-D :-D to uz neni volant ale kolo od vozu:-D na to uz bych asi silu nemnel :-D

No co kdyz sonda tak poradna- muze to byt i ta 46 ta vetsi to je fakt asi moc - netusim jak velky rozdil bude v separaci - oproti te me puvodni - co byla v zakladu

No podle mne na separaci bude pokulhavat

Dneska jsem to už řešil :-D Separace je samozřejmě horší. Sonda je určená především pro hledání větších předmětů ve velkých hloubkách. Neztrácí na citlivosti a v doslova snových hlubinách bere i mince, jenom že, pokud se jedná o zaželezněné pole, je to problém. Pod sondu o takové velikosti se dostane i řada želízek a železo má obrovské maskovací schopnosti. :-D

Podle mne bude nejlepsi ultimatka :-) do ni se chystam investovat ja:-)

Ultimate je i podle mě vůbec nejlepší doplňková sonda na trhu. Do universálnosti nemá konkurenci. 8-)

Ok tak teda kterou chci dobrej dosah s dobrou separaci. Jasny ultimatka- je jeste jina moznost? Kdyz uz pustim zilou at toho nelituji. Diky

Ještě je možnost jít asi nejspíš do tý Ultimátky a ta možnost spočívá v tom, že na ni dáš z druhý strany směrem nahoru trakař. Tam už je zase další posun. :-) Ale ne, myslím že to máš už rozhodnutý. :-)

Zrovna jsem koukal co ta nel atack?

Zrovna jsem koukal co ta nel atack?

Hele ja bych ti radil bud tu ultimetku nebo bych koukal treba po ty hanterce..mne na hloubku sla vic nez :-)zakladni...ale jak rikam mne nesedla,tobe by treba sedla..:-D

Ultimejtka je podle mě nejlepší.Pokavaď uděláte za den v průměru 50 výkopů tak těch 5 centimetrů navíc je sakra znát.Přijdu domů a jsem naprosto hotovej a to nemám Minelab.Lovu zdar.

emilku emilku ty si nedáš poradit a dopadneš jako jenda :-D za mě jednoznačně ultima a buiaimon ti to napsal dost jasně ;-)

Ááámen :-D

s křížkem po funuse :-D :-D :-D

njn - asi máte pravdu. tak jdu zadělat těch pár kaček, jinak ještě dělaj se nějaký sluchátka pouze na jedno ucho - to druhý potřebuju abych věděl o okolí)

kup si ratlerky zde v nabídce 1 990 kč mám je a vyhovují mě ;-)

jendo 23 kdy mi jsme se o těchto věcech naposled bavili, prostě ten scuk u emilka musíme domluvit :-D

Tak pred 26-28 hodinama??? :-D no bylo by to fajn:-)

Čau chlapi, měl jsem tu čest dát jednu procházku s Emilkem a mám za to že žádnou speciální cívku nepotřebuje i s tím co má dělá parádu a tech kopů za odp. měl opravdu hodně a ted už jen nabrat ten nej směr a bude pro široký okolí jasná jednička

To bude tim nastavenim od nas :-D

ještě že jsme mu tak dobře poradily , si myslím že si to prasátko zasloužíme :-D 8-)

Ahoj no byla to super vychazka.horsi je to kucii s tou chatou tchyne je proti a s ni vazne nehnu- jedine udelat ten depot z ni))

hele emilku , jako řeznickej synek bys měl vědět, že tchýně a uzený , nejlepší je studený :-D, prostě s ní praskni na špalek vykosti ju a je po problému ;-) :-D člověk aby ti taky pořád radil, tak to bysme se mohli potkat aspoň v ořechově, ne 8-) ;-)

Ahoj no byla to super vychazka.horsi je to kucii s tou chatou tchyne je proti a s ni vazne nehnu- jedine udelat ten depot z ni))

ten emilek si prostě nedá poradit a nedá - ptej se jendy, ten ví jakou sondu koupit, já jsem jen květina :-D :-D :-D

Jenda asi safari vzdava nadobro...... :-O bude asi jina masina.... :-P 8-) :,-( :-D

ale to víš že jsem se rozhodl pro tu ultimatku)), - co mne ale zarazilo - zatím co gm4 poznal že se jedná o zrezlé železo - safarko - krásně a vesele hlásilo barvu - stalo se mi to už několikrát - lze to nějak upravit v nastavení?

Zdar chlapi,já mám teda Quattro MP,čili safari v jiné barvě
Ale musím uznat,že kdo tenhle detík zvládne,tak toho chuť k hledání ovládne :-)Není to jednoduchá mašina a chce to opravdu hodně nahledaných km,pak začne teprve ta pravá euforie z nálezů a z toho,co to všechno dokáže)
Já ho mám už přes 5 roků a začátky z přechodu z jednoduchého XPčka byly opravdu krušné,ale po několika týdnech jsem si ho dokázal naposlouchat,naposlouchat říkám záměrně,protože na displej se opravdu skoro vůbec nedívám,není tam pro mě žádný směrodatný údaj....detektor má tak přesnou tonovou identifikaci a tonů jako prase,že se dá dost přesně všechno určit jen po sluchu(a to je opravdu hukot co třeba oproti jiným analogům přibyde různých drobných signálků a předmětů v zemi v režimu all metal,až si člověk musí dát po čase kuřpauzu aby mu z toho nezačalo hrabat).Chodím tedy převážně v továrním allmetalu s citlivostí na 17 a density na low
Na dohledávání bych poradil starou dobrou exploreráckou vychytávku aby člověk nekopal vedle předmětu,stačí si předmět ukřižovat(přitom zapínat pinpoint vždy mimo předmět a na vzduchu) a potom ho jakoby zakroužit do spirály do co nejmenšího prostoru,kroužku,je to rychlé a naprosto přesné,kopnout kousíček nad předmět aby to nešlo přímo do něj a vypadne hned na první kop ;-)
Akorát s váhou to soudruzi pěkně pos*ali,první roky mi to tak moc nevadilo,to byla ještě euforka,ale teď jak člověk musí sešmatlat možné i nemožné jsem se vrátil zpět k lehounkému XPčku.Quattro už beru jenom na políčka anebo jak jdu s kobětou na hledačku,ta by ho váhově ani obsluhou nezvládla.Je to spíš detík na pole a fajnšmekrování v bordelu než na plnokrevnou válku "proleť a táhni o dům dál"
Kdyby někdo měl zájem se učit je volný ;-)

jsem rád že se konečně někdo po dlouhé době ozval :-) jak jsem psal již výše - dá se rozeznat - rezavé železo - od barvy? - ok určitě dá - je na to specnaz nastavení? nebo finta? - díky moc

Barva vysi ton..id cca10-40...zelezo jemne pobublava a hlubsi ton..id-10-8-9...musis to naposlouchat emilku...vydiskriminuj -10az4..pak budes zeleza prechazet;-)

ale to mám - mám hozený coin do relic, ale právě rezavé železo mi hlásí do cca 33-36 - jak kdy

Tak to nevim..ja v tehlech cislech nikdy zelezo nemivam...tak to ti neporadim

myslím že těch rezavejch želez až tak moc nekopeš :-D někdy to tam prostě padne, možná je v tom něco přimíchaný ale většinou jsou to větší kusy a ty do barvy prostě občas jdou, já mám ten coin hozenej do alll metalu a asi je to lepší

tak co jendo už jsi přezbrojil ;-)

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben