Detektor kovů Minelab Safari

Můžete nám pomoci napsat vaše nejlepší nastaveni detektoru kovů Minelab Safari, Nebo si stáhnout návod v češtině Popřípadě se podívat na testy detektoru kovů Safari.

In der Kategorie Metalldetektoren, Erstellt von Elmara 23.8.2010 17:23

Nooo lokalitka se najde ne??:-) jinak mas pravdu,asi bysme byly jen brutalne nazrany:-Djinak ale taky dobry,poradne se napapat a napit taky nenii k zahozeni :-P :-D

tak jéňo - po článku o sondách si už konečně vybereš, ne, :-D

Vis psal si s vice prodejcema a kazdej radi neco jinyho:-)

:-Dtak tě pomalu začínám litovat,hlavu máš jak globus, už věříš i prodejcům :-D a na skušenosti kašleš ;-) vzhůru k chocholouškovi - zavčas to rozetni, nebo se z toho zblázníš :-P

Nee:-) uz mam vybranou..snad udelam dobre;-)

poradím ti vem ten separační coiltec :-D

a proč ne tu WSS? 8-)

tak tu nemám,radil jsem mu pouze s tím, s čím chodím já, rozhodnutí je ale jen na jendovi :-D

Hoši až ji ojednam a přijde,tak se pochlubim jakou sem pořídil...:-D

asi to bude událost roku na lovcích :-D hlavně nepřeber ;-)

Tááák mám cívku doma kamaráde... :-D po obede ji letím testovat,tak vecer dam vedet jak sem spokojenej ale hlavne jakou sem koupil :-D

A já to vím jakou a nepovím ;-) Tak ať se dobře testuje a cívka dobře slouží. Tacud

Noo:-) to teda bude:-D jinak neboj,snad ne:-)

:-D dekuji moc!!!!!snad bude super..:-)

no nekecej , konečně jsi to rozetnul, no to jsem zvědavej co sis koupil ;-) testuj testuj :-D

Taaaak,koupil jsem NEL HUNTER...:-D byl jsem s ni chvilu a hned 2 ag...:-) takze zatim super!!!i hloubka zatim paradni:-D

takže to vyhrála hanterka :-D tak to jsem sám zvědavej jak ti to půjde ,než sem koupil ultimátku tak sem si na ni taky myslel

Uvidime,vypada zatim slibne:-)

Ahoj,tak se stalo to ceho jsem se obaval.....civka kterou jsem si nedavno poridil mi nejak nesedla,ikdyz zacatky s ni byly slibne....pokud by z vas nekdo mel zajem o civku Nel Hunter31×22 Tak se ozvete...je temer nova venku tak cca5×...bohuzel s ni nejsem spokojen,to se stava.... :-/

1. Udělěj si dva all metaly, ten druhej v C u Jewelery. F all metal nech.
2. Relic ve Ferrous si předělej tak, že dáš železo pryč jenom do mínus 4, a vyhoď 40. Treshold stáhni na určitě na 9. Pokud máš dobrý sluchátka, hodně óhmů, tak by měl ševelit uplně slabonce na 8. Citlivost pak na 16. Nezapomeň následně na noise cancel. Nezapomeň si po změně režimu vždy vše uložit. A vypnout a zapnout znova.

Tak na kdy to domluvime,co chalani???? :-D

tak napřed musíš zbuntovat emilka , jestli má píchlí prase a nadělanou zabíjačku a vyuzený maso, pípu bych kdýž tak vzal z práce, co takhle konec května, od pátku do neděle a v sobotu nějakou hledáčku ;-) no nevím kolik nás bude se safari ale snad by se dalo pár lidí do kupy 8-)

tak snad to emilek zbystri az tu bude :) no musíme to domluvit, ale zas aby sme nebyly 4 na cely prase :-D to bysme asi nedali :-D :-D :-D :-D :-D :-D 8-)

tak emilkovi napíšem, to prasca by sme dali ale z hledačky by asi bylo prd, vzal bych kamoša s ctxkem , ale jestli to nebude někdo organizovat tak z toho budou jenom tlachy na foru, a já na to nejsem :-D

Jasne tak ja kontaktuju emilka;-)

zdar a sílu kluci - konečně jsem zpátky - domluvte se řádně na termínu - v červnu se mi narodí dva lovci - takže pak je to už pasé)) - viděl bych to cca přelom duben květen

No tak hlavne to musis rict ty kdy se ti to hodi a pak se domluvi ostatni malickosti...rekni datum a dame to dohromady:-)

ok prvotní 18-20 duben

Ok ja si to pisu a beru to tak ze to plati..ted zalezi na ostatnich:-)

no pro mě hraniční termín spíš květen , ale i tak ,já mám pohyblivou práci a nikdy takhle dopředu pořádně nevím, i ten ořechov mám nejistej, ale šel bych :,-(

Hele mam navrh..domluvime to treba nekdy na zacatku bo v pulce dubna...az to bude aktualnejsi..;-)

tak nějak bych to viděl, emilek může aspoň v klidu najít nějakou depotovou lokalitu ;-)

:-) presne taak;-)

Ahoj,je tu nekdo krome mexitaze :-D kdoleze safari s ultimatkou?????? :-) zajmalo by mne o kolik se priblizne zvysi dosah oproti zakladni civce..diky moc 8-)

asi tady nikdo jinej není :-P zbydu ti nakonec jenom já :-D vidím to tak +- 10 cm jde o to že s ní pokryješ i větší ploch, což asi stejně víš ale hlavně je to o štěsí - se omlouvám že se ti sem zasejc pletu :-D

a co ta hantérka ta ti nevyhovuje , že šilháš po ultimejtce :-D

Ahoj mexi,tak nejak mas pravdu :-D mel sem vzit rovnou ultimatku....no co,chybama se clovek uci, hanterku pustim dal do sveta..a pujdu do ultimatky:-)

ahoj a v čem konkrétně ti nevyhovovala?

Na mne asii moc nestabilnos.....nwm proste mi nesedla...chces ji? :-D

Nestabilnos- nevim co si pod tim predstavit. Jsem na suchu- kazdopadne kolik by si za ni chtel?

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben