Detektor kovů Minelab Safari

Můžete nám pomoci napsat vaše nejlepší nastaveni detektoru kovů Minelab Safari, Nebo si stáhnout návod v češtině Popřípadě se podívat na testy detektoru kovů Safari.

In der Kategorie Metalldetektoren, Erstellt von Elmara 23.8.2010 17:23

Klobouk dolu pred kazdym komu sedlo safari. Po pul roce trapeni s nim, sem se ho zbavil a poridil e-trac. Parada. To je uplne o necem jinym.

tak včera jsem byl na celé dopoledne dnes razím zase, povedlo se pár koleček, všechny měli siluetu hlavy, ale jinak na srač.. zničené, jinak zatím páč ho mám cca 14 dní tak jedu komplet v ametalu a přepínám do relicu a docela mi to vyhovuje. nicméně pokud mám signál na hranici sloupce dosahu na hodnotě id cca 35-37 v all, ale přeskakuje mi do toho -1, -2, přepnu do relicu, ten to nebere a tresh jen stichne, jak vy kopete? citlivost mám danou auto, vím že to sem nepatří ale pokud by nějaký vlastník safarka byl poblíž ústí nad orlicí uvítal bych to

emili - tak to tvoje nastavení je celkem harakiri asi se dost nadřeš, mrkni tady nahoru, tam máš plno nastavení a lepší od zkušenějších hledačů takže už prověřený ;-)ale každýmu vyhovuje něco jinýho, chce to holt zkoušet, zkus to nastavit tady podle jendy23- já to chodím zhruba taky tak, to je takovej základ a kopat a kopat, ať se daří

Emilku:-D nastav si dva all metaly...das treba rezim mince,vymazes diskriminaci a podrzis tlacitko all metal,ukaze se ti saved(ulozeno) tak zaklad mas...ja chodim pouze v rezimu relic ktery mam upraveny podle sebe...kdyz se mi neco nezda prepnuu all metal a zkousim ho prepinat na tovarni a mnou udelanym..tzn..mezi obsahem zeleza a vodivosti...na automat nechod nejdriv to zkus stahnout treba na 18...a pak stahuj vic..;-) jinak ze sezranych kolecek nezoufej bude jich jeste moc,to neni detikem ale napr. Hnojenim:-D jinak ja osobne si myslim ze e-trac je slozitejsi podle me:-D ale safik je super a nedam ho jen tak z ruky:-) at se dari

jeee takhle mi naposledy řekla maminka když jsem se dostal na vejšku. jinak moc děkuji za rady zkušenějších, dnes mám 4 mince a svazek klíčů kdyby někomu chyběli. zpět k tématu. pokud srovám id i ton mám momentálně cca 25 mincí se safarkem, a id bylo 15, 17, 25, 35, 36, 37, apod to znamená že řídit se id zase až tak moc nedá, v hodnotách id 35-37 nacházím poměrně často tuby od těch slazených mlíček což mne s toho taky může jednou mr...ut - ale stejně to kopu. pač už vím že tam může být mince. komunisty mam většinou kolem cca 25-27, to že jsou mince zaneřáděné na to dlabu. jednou to musí přijít :-), na nastavení se samozřejmě pracuje. jen mám obavy abych nepřišel o hloubku a přesnost a nepřecházel - brácha většinou šmajdá se mnou a je taky hladovej

moc děkuji konečně jsem si nastavil 3 další režimy jen drobná otázka další pod id 1-10 většinou mívám řebíky a další sajrajt takže mne napadá kdybych vyloučil i tyto o jáké teoreticky nálezy bych přišel? případně ubírá toto omezení na dosahu?

moc děkuji konečně jsem si nastavil 3 další režimy jen drobná otázka další pod id 1-10 většinou mívám řebíky a další sajrajt takže mne napadá kdybych vyloučil i tyto o jáké teoreticky nálezy bych přišel? případně ubírá toto omezení na dosahu?

tak teda emilku - bacha na to, kolem desítky můžeš ztrati drobný agčka, třeba poldíka, ty malí cíle jdou hodně nízko, já co je v barvě kolem 8 a vejš a má to odpovídající zvuk, tak kopu, samo že tam budou aji hřebíky a bude jich hodně ale to už musíš naposlouchat ;-)

chlapy já vám stejně strašně moc děkuju za trpělivost. jinak máme domácí řeznictví tak až naplánujete nějakej výlet se safarkama k ústí nad orlicí. mám chatu tak tam opečem ožerem a sežerem ;-)

to špatně nezní

kluci že on nemá vůbec špatný nápady :-D

Od -3 mam disc....nekoputo,stejne to je zelezo ale musis vedet co chces kopat

Od -3 dolu a pak 2,3,4 disc

tak co jendo, už máš novou sondu :-D

Mexi jeste ne:-D nwm jewli ultimatku nebo coiltek wot 37...sem to ale hoch nerozhodny:-D

hoď si nějakou mincí cos našel :-D

Ja jeste nic nenasel:-D:-D:-D jen alobaly a obali z indulony:-D

jenda 23 - tak co, už máš koupenou sondu, jestli ti můžu doporučit kup si coilte joey 25x12 já si ji nemůžu vynachválit, na pole je ideální kvůli separaci a aji hloubka je v pohodě, co ji mám tak začali padat ag aii au prsten mrkni na můj nick , chodím ji teď pořád, ty ag mince jsou všechny s touhle cívkou, velká cívka je tak do lesa na poli je to celkem náročný :-D

Dik za radu mexitaz....ja ci ale i do lesa...zajmalo by mne jak si vede ta nova WSS 25x13 S.E.F 2D.....nwm no...:-)

tak konečně to tu opět fachčí - tak jendo tu nemám , ale ultimátka co mám je super takže babo raď :-D

Ale jooo asi vemu ultimatku...jak je natom separacne??? :-)

no tak u tak velkýho kola je to trochu někde jinde, buď velká díra, abys tam to kolo nacpal a nebo dohledávačku, on ti ani pinpoint neurčí přesně kde to je, vždycky to bude jenom přibližně

Sakrys ty mi davas:-D tak ja nwm...helet a s tou coiltek joye v lese davas jakou hloubku??? Kolik si dal nejvic:-) vim sem zvedavej ale neci bejt zklamanej...pak uz leda jen coiltek platypus...

tak nedávno jsem na poli kopnul věší železo cca 25x15 cm rezavý asi tak 25 - 30cm baj voko a omni víčko taky tak nějak ,ale ta malá sonda není o hloubce ale o separaci a na pole jak dělaná ,pravda do lesa beru ultimejtku a coilteka mám v baťohu a jak mě bolí ruka tak to vyměním a je to dorý pokud chodíš v velkokamenitým terénu líp se dostaneš pod kameny, tak a teď mazej do obchodu :-D

tak ti dik nooo:D sem furt tam kde sem byl :D

ale prdlajz, musíš vědět co budeš chodit víc jestli pole nebo les , tu menší uživíš v obou případech tu větší spíš v tom lese , na pole je to harakiri ;-) tak a teď už snad víš co máš koupit :-D

No caaaaaaajk tak ja vemu malou...;-) diiks a pak dam vedet:-)

no ale ne že mě pak budeš chodit strašit, že sis měl koupit tu velkou :-D

:-D neboj udelam kompromis a zkusim tu veci coiltek platypus:-)

tak to budeš mět hybrida a ta velká ti bude stejně chybět ;-)

Proc hybrida!??:-D

:-D no ani velká ani malá :-D ale jo tak něco koupit musíš ne ;-)

musím...ale nechci bejt zklamanej...:D

tak to musíš o radu napsat tomu nejvyššímu o:-)

no uz sem psal...:D ale ja sem proste kluk nerozhodnej :D :-D

jinak jak kolega nahoře nabízel ten safík srazík , tak se můžeme domluvit až bude hezky a sejit se u něj na chatě a vše mu tam teda vyžrat a vypít... :-D :-D :-D nee sice to je pro mne dálka ale vyrazil bych ;-) ;-) 8-)

sem o tom taky těžce uvažoval , ale ono když seš ožralej a přežranej , tak to ta hledačka stojí za prd :-D, ale domluvit by se něco dalo, ale musel by tam pro nás najít nějaký depotama a agčkama a aučkama zasviněný místečko o:-)

:-D tak hele vozratnazrat se se muzem v patek pri prijezdu(ale jen jemne ) ;-) no a zbytek uz pujde hrave :-D

jak říkám chce to pěknou lokalitu, ale jestli to půjde hravě, tooooooooooooo nevím :-D

no jo, ale víš kolik tam takovej řeznickej synek bude mít pochutin, domácí uzený, jitrničky, ovárek a různý jiný mňamky :-D aby z toho nebylo vraždění neviňátek :-P

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben