Detektor kovů Minelab Safari

Můžete nám pomoci napsat vaše nejlepší nastaveni detektoru kovů Minelab Safari, Nebo si stáhnout návod v češtině Popřípadě se podívat na testy detektoru kovů Safari.

In der Kategorie Metalldetektoren, Erstellt von Elmara 23.8.2010 17:23

No ahoj kamarade :-) nene neprezbrojil...ted mi dela radost kluk jeden safarackej:-) doma bude!!!! ;-) B-)

Ohledně toho železa,když pominu to,že jde docela slušně vydiskriminovat,tak u těhle FBS strojků platí to,že když nechcete mít hodně prozvuků do barvy,tak chodit a žehlit pomalu,ať se to všechno stíhá dobře a spolehlivě zpracovávat.Díky opravdu velkému plošnému záběru standartní DD cívky není třeba zas tak brutálně překrývat jako s koncentrikou,takže se to zdržení dorovná ;-)

Podle mne je je uplna blbost 33-36 velky zelezo...to sem proste nikdy nekopl...bud nahoda nebo nwm...vzdy je pod temito cisly barva! Aspon u mne:-)

Může být, ale je dobre skusit si najít kraj toho předmětu. Ten by ti měl zabručet. Pookud ne, já bych kopal. Pokud je takových předmětů hodně je lepší chodt v relicu ale bez diskriminace. ;-)

správně jindro chodit pomalu :-D proto sem si to safari taky koupil :-P já se s ultimátkou po poli doslova ploužím a na konci zjistím že jsem skoro pořád na místě :-D

jendo - no ona taková radlice nebo větší rezavej plech ti bude taky hrát hodně do barvy s tím nic nenaděláš a to si to safko s tím umí docela dobře poradit ;-)

Oto nejde...jde mi o ty cisla..radlici sem nikdy v tak vysokejch cislech nemel:-)

Zrovna minule pipak jak krava hodilo mi to hodnotu v tom samem rozpeti. Cca 40 cisel pod zemi na sra... Rezavej plech cca 50x50 - tipoval jsem to alespon na truhlu s cimsi)) pritom bordel nikde daleko od vseho deni. Pobliz jedne zanikle obce na kraji lesa. Musel jsem si sednout abych se nezkacel)

Zdravím ve spolek, mel bych na Vas dotaz. Chodim s GM4 a posledni dobou si nejak nerozumime. Potaji pokoukava po nejakem digit.. V Brandline me oslovil Minelab. Docela se mi zamlouva Safar. Vim ze Gm4 a Saf jsou odlisne detiky ale jde mi o to jestli si nejak pomuzu. Nekdo mi rikal ze radsi x-terku nekdo wt si necham Bulhara ard. Rad bych znal nazor zde zasvecenych. Diky Pete

Dobrý den, podle mě je GM 4 slušný klacek. 18 kHz je i pro malé předměty a mince. Já mám odsud CS4 MXi. Jede též vysoko (17 kHz) a problém s ním není. Jestli chyba není spíše v nastavení diskriminátoru. Též kábel od cívky musí být napevno. Jinak jsou prozvuky. Podle mě by měl GM4 mít výkon dostatečný. S digitálním jsem nepracoval, nemohu hodnotit.

ahoj lidi mam dilema jestli koupit na safari civku Detech Ultimate a nebo Nel Storm poradte mam tam zakladni

Tady uz asi safko nikdo nechodi. Taky to resim, nekoukal jsi na sondy od Mars? Docela me zaujal tiger, pry ma byt lepsi nez ultimate.

Já jo,ale neporadím. Mám ultimate, ale zatím v krabici, protože safíka mám cca 14 dní a zatím se učím chodit základní sondu. :-D

Nakonec sem taky poridil ultimatku. Vcera sem to na chvili provetral a prvni dojem mam z lepsi prezentace signalu... :-)

Ahoj, jak si nakonec pochodil s ultimatkou, také o ní přemýšlím , ž e bych jí k Safarku pořídil, díky ;-)

nn nikdy jsem o sondach mars neslisel tak nevim

Takže Safafi je multiton ve smyslu produkce 4 tónů bez další modulace. E-trac je multiton v pravém slova smyslu s modulací tónů v široké škále. Safari funguje na čtyřech tónech jako třeba CZ-3D a nedává možnost širší modulace pro toho, kdo multitonovou modulaci vyhledává a hlavně ji umí vyhodnotit. Tak nějak?

A Safari tedy dovoluje rychlejší způsob hledání, protože potřebuje menší čas k zvukové odezvě ve formě čtyř tónů, kdežto E-trac, aby co nejpřesněji odpověděl uživateli modulovaným tónem , potřebuje delší dobu k vyhodnocení, čili si vyžaduje pomalejší způsob hledání. Je tak?

Safari je pouze multiton! E-trac ma možnost 1.2.4 tony a multiton.

Zdravim po delší době..chtěl bych vědět vaše názory na koupi nového detektoru. Rozhoduji se mezi Minelabem Safari, Fischer F75 nebo Garett GTi 2500... Nejvíc se mi zamlouvá Safari...Má tu někdo z vás nějaké zkušenosti s ním ?

Díky....P.

No,koukám že už jsi vybral :-D

Zdravím,
scháním návod na Quattro v CZ . ;-)

Už mám ... :-)

Zdá se mi u Safarka, že je dlouhá odezva a proto některé nálezy přejdu, nevíte jak nastavit, abych to zrychlil a odstranil dlouhou odezvu? Díky

Nechodit rychle

Jak jsi spokojený s CTX 3030 ;-)

Navýsost ;-), přešel jsem z E-tracu a spokojenost

No přemýšlím také o nějakém polepšení,až seženu nějaké peníze ;-) myslel jsem na e-trak, ale jestli myslíš, že je lepší přitlačit na 3030 :-P

No, těch 57tis. za CTX je hodně...E-trac Ti dá bez pár věcí co má CTX vlastně to samé a hloubku s určitou sondou ještě větší. Jde o takové drsné CTX :-)

Díky moc za rady, ať se ti daří, přeju Ti mnoho krásných nálezů ;-)

Nemáš zač, přeji šťastný výběr ;-)

JJ, to jen, že ostatní mají půlku pole za sebou a já se tam budu mrcasit :-D

Všechno OK, jen malý stříbra tam moc nemůžu dostat :-/

Tak to jsem měl asi v životě zatím štěstí, s ničím takovým jsem se zatím nesetkal. :-)

já jsem se s tím setkal, ale rači bych to nechal spravit a pak o prodal --co když se to rozleze přes půlku?dostalo to ranu na ciferník tudíž v tomhle stavu za ty prachy neprodejné

Na to asi záruka nevztahuje ? 8-) :,-(

Ahoj chlapci,tak to jsem spustil tedy debatu. Omlouvam se,nechtel jsem odstartovat nejakou hádanici.Díky Vám za snahu a všechny názory.Spustil jsem to dotazem na ty malý stříbra,které se Safkem nedokážu. Asi je to hodně tím,že na něj spechám. Stále mi chlapci okolo dávají na zadek.Zatim co oni mají každou hledáčku nějaké to stříbro,tak já všechno možné i z hloubky ,ale malé mince nic.Tak jsem se ptal na E-trac,jestli nebude zvládat lépe,ale mám strach,že s rychlostí odezvy to bude stejně. Tak nevím,jestli by nebylo řešení si Safko nechat na hloubky a větší nálezy a pořídit třeba nějaký dobrý analog na malinká stříbra. A proste je střídat
Dík za nazory ;-)

Já tedy mám nastavené trochu jinak,chodím relic na ferrous,vyhozené mám od -10 do - 6 ,při nejistotě přepinam na All metal ve Ferrous, když dá - 10 ,vím že železo a nekopu.ale to je jen můj názor,každý to má trochu jinak. ;-)

Ahoj, mám detektor Minelab Safari, jakou cívku by jste mi doporučili z těchto dvou cívek Detech S.E.F 38x30cm nebo S.E.F ULTIMATE 33cm? Děkuji.

Ahoj,cívka SEF není DD ale OO půl koncentrika! Za mě Ultimate,jednoznačně ;-)

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben