Někdo z Hodonínska?

Zdravím jsem tu novej je tu někdo z okresu Hodonín?Já bydlím asi 30 km od Hodonía konkrétně Lipov

In der Kategorie Gruppen und gemeinsame Suchen, Erstellt von Georgg 11.2.2011 21:03

daje je to Vespasian snad sem to napsal dobře :-D v sobotu ho vezmu jestli pudem :-D

A pár ostrých zakopaných :-D

Kurna daje to byl den 5 hodin sem na tom včerejším poli tahal vojenský odpad a až se vracím ke kolu 4metry od neho 1 krejcar 1812 ten me zahojil ale byl sem hodne dole na tom poli skoro u toho baráku :-D :-D :-D

To se stává :-) To byla dnes jediná mince?

Nazdar daje,včera se me poštestilo urvat se na hodku a půl když sem dal deti k babičce, nejblíž bylo bývalé detské hřište padlo celkem 20 mincí 9 soc kaček,7 20ti halířů,3 50ti halíře,jedna předválečná kačka špenátovka,stříbrný přívesek srdce,a v brance snad 30cm hluboko parádní železná přaska velká jak dlan ta je teda podstatne starší,takže takový trénink na zýtra,jinak hledat se tam dá byl sem se tam podívat včera z práce akorát je tam smradu jak tam stála nedávno voda ale skusil bych to,napiš potom v kolik. :-)

Čau, kolem sedmé su u tebe. :-)

Ahoj daje ,jsem taky z Hodonína .Chodíme s kamarádama ve trojce.Já bych ani nepsal,ale zajímá mě Tvoje ikonka,neříkej,že ještě k tomu ,že chodíš s detektorem, tak taky jezdíš R factor.To by mě dodělalo,protože já chodím s detektorem a jsem fanatik do R factoru.No to já jen tak,kdyby jsme se někdy potkali na políčku. :-O ;-)

Čau, no mám těch "her" víc, kromě rfactoru ještě Live for speed, GTR 2 atd. prostě všechny kvalitnější simulátory (občas si aj zalítám). :-)

A prosím Tě jezdil jsi na Sim racing online ligu já ano ,pod nickem krtek.

Nejezdím ligy. Rfactor jezdím online jen občas z pár klukama. Online jezdím hlavně LFS, ale je na to čím dál tím míň času. ;-)

Koho jsem to zahlédl u Radějova na poli?

Pro S.V.S už došly peníze za vykopávky za tu brigošku potom se ozvy 732777483.M. :-)

Ahojte tak co jde některý odvážlivec ven i dneska v takovém počasí? :-) :-)

cago.jako Lipov je cely pod bahnem... :-/. a kam vyrazis?

Já nikam chtěl jsem jet na Zlínsko ale v takovém počasí se to nehodí,snad další víkend

Já jsem tady nový a jsem z veselí nad moravou

Čau, chceš pár tipů? ;-)

Vítej Veselane co máš za detík? :-) :-)

Mám fisher f2 plus. byl sem s ním teprve třikrát, a aby bylo jasno, je mi teprve třináct :-)

Rád bych dostal pár tipů . ve veselí sem potkal asi pamětníka , říkal že ve veselí u svodnice havarovalo německé auto a jak byli malí,tak si tam chodili pro zbraně atd. zatím sem tam nic nenašel.ale trpělivost přináší růže , s kámošem jsme byli ve Strážnici na poli u bažantnice, tam se nám podařilo najít československý padesátník, 2 knoflíky a podkovu od dámské boty, ve veselí sem našel jen přezku, kulku a střepinu od děl. granátu:-)

48°54'7.150"N 17°20'50.005"E
48°56'22.259"N, 17°21'19.302"E
Měli sme to v plánu s Pifinem, ale stejně to nestíháme
;-)

Tak to je hodmě blízko , to první mám po sestě ze školy a to druhé ve veselí,dík,ale roste tam něco?

Mám v Lipově babičku. jezdím tam každý víkend. :-) :-) :-) :-)

Thomas.m ja jsem taky z Lipova. se muzeme s Georggem nekdy domluvit a vyjit. ja chodim asi 14 dnu a nejake mince uz mam. nejstarsi 1780. a uz i za tu chvilku vim,kde kdyz budes chtit,vytahas kybl nabojnic do samopalů.... ;-)

Procházka v Lipovském lese. Našel jen jeden náboj do samopalu a tři klíšťata .Jinak nic.Máš nějaké tipy v Lipově? Znáš Františka Šťastného? Můj děda :-D

myslis toho,co ma u koupaliste autobusy??? Thomasy a Georggy,sice o nic nejde,ale radsi tu nebudu psat mista ani tel.cisla. kdyz tak se mi ozvete na felixgb@centrum.cz a tam uz se nejak domluvime. tak ztm. ;-)

Tak sem byl ve středu dopoledne v lese krásný les ale nemel sem štestí, před odpolední jen 3 hodky za tu dobu jeden padesátník kus olova ale les krásný,daje cestu sem nenašel šel sem ze špatné strany,zítra se du mrknůt na jedno pole dostal sem typ v práci od kolegy pak dám vedet,v pátek po odpolední du na pivo zase konečne po týdnu už mám žížalu jak svina tak nevim jak dopadnu radši si nic neplánuju :-D

Zdarec, já sem byl včera na dvě hodiny na poli a našel sem 5 mincí. Kdybys v pátek večer nechtěl jít z hospody pěšky tak se ozvi, budu celou noc brázdit po Hodoníně v taxíku :-)

Ahoj já dnes na zlatém poli asi 40 minut celý sem se nastříkal ale mušky ty svine zákeřné se mne chtely zavrtat jenom do uší,očí,nosu a tak sem rychlým krokem opustil pole posečené u auta u předního kola olovená střela tak sem ju zbalil a jel sem do hájovny do toho ješte ta sená rýma no super,dekuju za nabídku ale z hospody jenom pešo abych se po ceste probral :-D :-D :-D

To Daje:Ty jezdíš taxíkem v Hodoníně?Já jezdím do Hodoša do práce,jinak v nedělu jdu s manželků zase hledat že jo jak každů nedělu no snad nebude chcát,chtěl bych vyzkůšat Velicků stranu,taky to pujdete prubnůt někam?Lovu zdar

Dnes hodku za špitálem koruna 1962 a padoš 1978 dík za ne neco málo medi do šmelcu a snad miniatura klece od ježka promočený ale spokojený chčije dál :-D

Ten testík na De Leona vypadá moc dobře rád bych ho zkusil na poli :-)

no to možná budeš moct, hodně o něm přemýšlím...

Nechtěls náhodou multitón? :-)

čau kluci.nemate tu někdo zkušenosti s ultrazvukovou čističkou?jsem si tu pročítal nějaké nazory,ale jeden říká jo a druhý zas ne....tak pak si z toho vyber.. :-). P.S. kdyby jste někdo poradali nějakou hledačku v partii,rad bych se přidal...diky

Já chtel taky multiton ale né milionton podzim rozhodne :-D

no chtěl, ale ještě pořád nějak nevím
podzim rohodne?

V sobotu vyrážím na pár hodin v 6-00 bych chtel byt už na míste snad to vyjde a nic se ne....re,daje kdybys mohl dej vedet :-)

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben