Šumperk a okolí

Zdravím hledače a zajímalo by mě kolik je tu v mém okolí hledačů já vím o jednom tj. víceměně z rodiny ale jinak jsem zatím nikoho v terénu ještě nepotkal :-)

In der Kategorie Gruppen und gemeinsame Suchen, Erstellt von MartinW 26.9.2010 18:05

:-D hehe v takove kose hledate tady by se na nejake pole uz dalo i vyrazit ale moc se mi nechce nemam krumpacek :-D radsi pockam na jaro ;-) detik mam vypucovany a v teple :-)

Pole je teď sebevražda, musíš do lesa :-) :-)

tak pánové, to je teda hnus......ráno koukám na teploměr a je tam -21 stupňů, takže myslím že,jestli pole nebo les, je to úplně jedno,v tolika stupních se nedá :,-( a to jsem chtěl vyrazit kvůli sněhu na tu vaši Šumperskou stranu, ale i můj vychrchlanej diezl byl proti :-D :-D

Tak to jsi zaváhal, nevyrazil jsem tada hned ráno, ale až v 11.00. V lese po sněhu skoro ani památky, lehce pod nulou, absolutní bezvětří a nádherně kopatelno :-). Pár koleček se taky urodilo. Na konec prosince luxusní procházka. ;-)

to mi neříkej ani ze srandy :,-( :,-( ,se asi fakt do jara zblázním....teď už zase budu chodit do rachoty, takže ubude i volnýho času :-/ , ty jsi asi kolečkář,že? já jsem i kolečkář i válkař o:-), tak jsem se tě chtěl zeptat, jestli náhodou nechodíš směrem od Šumperku na Skřítek ??? údajně tam Rusové v 45 rozstříleli část ustupující Německé divize ??? nevíš o tom něco, nebo jestli jsi tam třeba už něco našel?
Jinak gratuluju k prosincovým nálezům!

Kolečkář nebo válkař? Spíš krajinkář a když se něco pěknýho připlete pod cívku tak jedině dobře. Neurazí mě kolečko ani válka. Jinak na skřítek občas zajdu. :-)

u nas do rana zase fest napadalo :-/

hmm, u nás taky, a ještě ke všemu pořád ranní teploty kolem -20 stupňů :-/ včera a dnes ráno taky -22 :-/

to jsem zvědavej jak se s tím svým starým chrchlavým dieselem budu dostávat do práce ??? :-/

Buďte v klidu.Toho sněhu moc nenapadlo.Kolem poledne se to už dá.Já jdu dnes na poslední noc,tak pak ještě taky vyrazím. :-D

Tak koukám, že nejsem jedinej, kdo se dnes v noci plácá v robotě :-). Jestli ráno nepadnu, tak asi taky vyrazím.

Nejprve bych vám všem chtěl popřát vše nejlepší a hodně úspěchů,nejen v hledání po celý rok 2011 ;-).
Tak jsem se nakonec vámi nechal "ukecat" :-) a včera vyrazil na poslední letošní hledání do lesa.....teplota -10, sněhu 10-20cm :-/, kopatelnost dobrá! Na staré lesní pěšině se opravdu urodilo pár koleček! ;-), i když jsem měl obavy, že přes "tolik" sněhu najdu houbelec....détík mile překvapil! bylo to totiž moje první hledání na sněhu a neměl jsem představu jak Fíša bude reagovat.

fat.man
Co máš za strojovnu?

já mám jenom Fishera F5 se základní sondou...ale jak jsem říkal, při prvním hledání na sněhu mile překvapil! Je pravdou, že konkrétně na té pěšině bylo sněhu 10-12 cm se zmrzlou krustou,jel jsem v ALL METALU abych neztratil dosah. 1 kreutzer 1851 jsem kopnul ze 12cm,(celkově tedy 20-24cm) takže sníh nijak dosah nezkresluje, z čehož jsem měl obavy. A co máš za detika ty?

Taky F55,sondu 2D.
Byl jsem včera,venku -3,v lese skoro bez sněhu.Kolečko nebylo,jenom 3 knofle.Tak dnes valim znova.

Takže taky Fíšu ;-), akorát že s lepší sondou....já si ji taky objednal, měla by mi přijít příští týden, tak jsem zvědavej :-O . Když čtu, že tam máte v lese skoro bez sněhu a teploty kolem -3 stupňů, tak si připadám jak z jiné planety :-D :-D :-D a to jsme od sebe cca 70 km , vzdušnou čarou ještě méně! Tak úspěšné pípání, ať se daří! ;-)

fat.man: odkudpak vlastně jsi ?

já jsem z Malé Morávky, chudobný to původně hornický a hutnický kraj :-/....na stříbrňák jsem zatím nenarazil :,-(, na měďáčky je celkem dajnej, ale jsou tak vyžraný, že 90% z nálezů skoro nejde identifikovat, natož nafotit, asi je to tou železnou rudou, co se tady všude vůkol těžila :,-( a válka? ta mě tady sklamala ze všeho nejvíc....zatím skoro vůbec nic :,-(

Nazdar loner.Zajimáš se o "šutry"? Mě se to líbí taky,ale jsem totálně mimo.Na škole jsme neměli ani žulovou kostku.Když jsu na horách,tak maminu tahám po různejch lomech.Ona je nasraná a já hledám "něco"pěknyho.
Tak si nech dařit.

zdarec našel by se nějakej partak na občasné hledání?

Nazdar uš jsem hledal zase nic divočak mě našel naštěstí se za mnou nevidal :-D

zdravim sousede, sem z vesnicky u zabreha, treba se potkame nekde na poli .)

a z jaké vesnicky?

svebohov, jinak sem ti psal uz na icq .)

a jake mas jmeno na icq? chodi mi obcas nejake divne kontakty tak to hned blokuju :-)

ch4miss, ses aji na detektorwebu ?

nejak mi to tu prezdivku nechce najit v icq

tak tady je cislo 437074221 snad to bude v cajku .)

Zdravim všechny z okolí :-)

Ahoj jsem z Olšan u Šumperka. Trochu už jsem to tu po okolí prochodil, ale popravdě nic moc. Nevíte o nějaké lokalitě v okolí? díky moc za info... :-)

hehe tak to jsi soused ja jsem z Klášterce :)

cau, mel bys v sobotu rano cas na mrcas ? :-)

Ahoj...a kam tak chodíš? máš nějaké lokality? já chodím ještě s jedním kámošem z Olšan. Můžeme někdy zajít hledat společně...nap lukasovo

Nazdar sousedi,já su z Bohutína

co takle nakej srazek nas mrcasniku z okoli, jak koukam tak je nas docela dost :)

Dal bych si říct, všechny spol. akce jsou od Špk. dosti daleko. Nebylo by špatné něco místního ;-)

Zdravím kolegy ze Šumperska tak jak vám to pípá v tom našem kraji? máte někdo nějaké pěkné nálezy nikdo sem moc nálezy nepřídává :)

lukasovo: Ted jsem jezdil hodne do Horních Studýnek ale jelikož se mi to trochu pohnulo na stavebním úřadě tak připravuju a chystám věci na barák tak není moc času na hledání

Cau včera jsem videl dva detektoráře se psem mezi Lesnicí a Zábřehem na políčku kde byla řepka vedle Moravy nebyl to někdo z vás co sem chodíte? :)

Ahoj,zítra se stěhuji pracovně do Loštic.Budu se tam motat v lesích až po Ostružnou ze dva měsíce..Nenajde se někdo aspoň na pokec?Hledání o samotě mě už neba...

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben