Šumperk a okolí

Zdravím hledače a zajímalo by mě kolik je tu v mém okolí hledačů já vím o jednom tj. víceměně z rodiny ale jinak jsem zatím nikoho v terénu ještě nepotkal :-)

In der Kategorie Gruppen und gemeinsame Suchen, Erstellt von MartinW 26.9.2010 18:05

No tak u nás to s těma nálezama byl o něco lepší já mám nějaké čtyři mince kus zvonu, kouli z muškety a krtek má náprstek, možná ještě něco našel, já musel dřív, měl sem mokré boty :-) :-)

a uz muzes pridavat nalezy aspon?

ještě ne, nevím někde to asi vázne :-(

ani nevidis do sekce secret?

Tak Hanes....Jak si odešel tak sem našel krejcar 1881 František Josef I. .... Jedno takové kolečku už mám doma...Tak bude mít aspoň brášku... ;-)

MartinW: do sekce secret taky ještě nevidím
Krtek68: no vidíš konečně něco co?? :-)

Njn...ale deprymoval mě nějaká postava co tam furt kolem mě chodila v mlze tak sem šel taky domu.. :-D

asi nejakej hledač :-D

Připadl mě spíš jak nějaký vandrák... :-D :-D :-D

možná :-)

To jo.. :-D

Já na vaši stranu jezdím kopat zlato,ale letos si na expedice budu brát i detík. :-)

To moon1970: cau no hele pokud by jsi nekdy jel sem k nam tak dej vedet moc bych to chtel videt a i zkusit jak se rýžuje zlato koukal jsem na tvoje příspěvky a mazec ;-)

No tak trochu života...povídejte co jste našli... :-O

Já dnes nikde nebyl možná ve čtvrtek zajdu zitra jdu ještě na fušku :-)

Pro MartinW - Kdy pojedu dohor nevím,ale zkus se někdy kouknout do Zlatých Hor,je tam každoročně souťež o zlatou pánev starosty ZH.Bývá tam škola rýžování a někdy na stánku prodávají pánve (cca od 200,-)Zlato se tam dá najít skoro všude.Nic na tom není,chce to jen trochu zkušenosti a grifu.A taky dobrou lokalitu.Je to jako s detektorem,jen místo lopatky a krumpáčku používáš lopatu a krompáč.Je to celkem dřina,ale každou sezonu mi to hodí pár gramů. ;-)

Já myslel že zlato rýžuješ někde v potoce :-) nebo co jsem videl v televizi tak vzdycky to bylo nekde u vody :-D

Jasně že u vody,ale dá se i nakopat a odvízt k vodě.A v potoce a nebo v řece taky musíš nakopat,průměrný obsahy zlata v Jeseníkách jsou od 0,2 g Au/tunu!!!Tak si to vem kolik ti musí projít rukama materiálu. :-D Samozřejmě jsou i vyšší obsahy,i bonanzy,dokonce se za posledních 20 let našlo i pár velkejch nugetů,od 20 - 37 gramů.Ale většinou nacházíš zlatinky 0,01 - 2 mm.Větší už jsou vzácnost. :-)

hehe tak to je drsný asi zustanu u detektoru.... 0.2g/tunu to je uplny prd :-D

tak už jsem v klubu juchuu

vidíš už mužeš prohlížet nálezy ;-)

tak a pečetidlo je už i v secret :-)

super už jsem koukal jen ten sníh co dnes napad to hledání zase kazí :-/

zdravím pánové, tak jak je tam u Vás za kopcem? tady od včerejška 35 cm mokrýho sněhu :-/ ,takže celkem kolem 50 cm :-/ ,taková menší kalamitka :-D

..tady už je sníh skoro dole, ale vítr jak prase :-/

u nás taky něco leží ale je z toho spíš břečka ale v lese by se dalo.... nezašel by někdo o víkendu na chvilku někam do lesa ;-)

Jinak před chvilkou jsem se vratil byl jsem Chromeč-Postřelmov-Kolšov-Brníčko a tam žádný sníh dalo by se hledat i na loukách ;-)

Highborn: Zdar Hanes koukni na svůj email dík... :-D :-D

To je děs chci poslat příspěvek a to odesílání se pokaždé nezdaří :-/

tak asi delas neco spatne me se to vetsinou vzdy povede... a kdyz ne tak ti to tam ukaže proč se to nenahralo ;-)

oporučuju: Dokud se to nenahraje, žádná jiná činnost na kybernetu. Když činnost, tak to spadne... prostě odpálit a na cigáro. Taky to padne, když je překročen čas nahrávání, to znamená zpracování.... (dlouho píšeš, asi budou normální texty, a ne esemeskový nulový sdělení něco málo napokukářů.... To je dobře). Písemný projev odlišuje člobrdu od animála, jasný? ;-)

Krtek68: zkus zmenšit fotky. ;-)

To madman: nazdar jak ty jsi na tom dlozuho žádný nalez od tebe... nedavno jsem ti psal a bez odpovedi :-/

Čau, kampak jsi mi psal, nic mi nedorazilo. :-)

nedavno jsem te tady videl tak jsem na tebe kliknul a dal chatovat s madmen psal jsem ti cau jak se vede a jestli chodis jeste hledat dlouho jsi nepridal zadny nalez.... nebo neco takoveho :-)

zdravím jsem začátečník a moc se hledání nevyznám spíš mě to nejde :-D tak se chci zeptat jestly je tu někdo z Mohelnice

v Mohelnici je nás hodně. Stačí vyrazit po okolí a dřív nebo později na někoho narazíš. :-) Jšeš přímo z Mohelnice nebo z okolí?

Zdar, jezdím sem tam hledat k mohel, mám tam bábi, určitě by jsem mohli dát společnou akci, kdyžtak dej vědět, zatím ;-)

ano jsem přímo z mohelnice :-)

Ahoj vitam te... no z Mohelnice já osobně nikoho neznám ale treba se nekdo casem objeví ;-)

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben