Šumperk a okolí

Zdravím hledače a zajímalo by mě kolik je tu v mém okolí hledačů já vím o jednom tj. víceměně z rodiny ale jinak jsem zatím nikoho v terénu ještě nepotkal :-)

In der Kategorie Gruppen und gemeinsame Suchen, Erstellt von MartinW 26.9.2010 18:05

Akcička se vydařila, lokalita byla parádní, tak zase příště pánové ;-)

Ted jsem pridal nejake foto tak musime pockat nez to sem dají ;-)

chtěl by jsem se zeptat, jestli se vyplatí koupit si vybrační čističku, nebo přípravky na čištění

s vybrační čističkou nemám žádné zkušensti ale kluci tady čístí většinou nejprve ve vodě nejhrubší nečistoty a pak olivový olej.... tak to dělám většinou i já ;-)

a funguje to tak na všechny materiály? jinak mockrát díky za odpověď :-)

na všechny taky ne treba zlato stribro olovo zelezo a hlinik tam nedavam jinak ostatni tam supnu a nekdy to vycisti a nekdy ne no.... jak kdy podle toho jak na tom ta mince je.

Highborn: dnes jsem se byl projit po kopcich a loukách u vas ve studýnkách a máte tam sněhu hafo to už na hledání moc není :-D

sněhu tu je dost no :-(

a ještě bych měl otázku, taky ti žluťásek tak šílí u drátů vysokého napětí?? :-)

to nevim ani jsem si nevšimnul nikdy... :-)

Co jsi našel ty? Já když jsem byl včera tak jsem našel krejcar 1861 :-)

ja včera měl sebou taky detík ale nehledal jsem udelal jsem jen pár fotek mozna zitra pojedu k vám mrknou do lesa na kralovu horu

Tak napiš kdy, možná bych taky zašel

proc jeste nejsi registrovany at mas pristup do sekce secret a muzes pridavat nalezy at vidime co tu po okoli najdeš

No ten příspěvek sem jim poslal teď už jen čekám až mi to schválí

tak je to ok.... kolik ti je?

bude mi 15 v dubnu

tak az budeš mit pristup do te sekce secret tak pak pridej co jsi našel.... to pečetidlo by me zajimalo jak vypadá...

..jak řiká martin, taky bych rád kouknul na to pečeťidlo, to se mi ještě nepoštěstilo ;-)

zkuste se podívat sem: http://highborn.rajce.net/Pecetidlo

Byl to dobrý den...Dáme někdy lov na knoflíky znova ne? :-D

Nejlepší nález byla ta MAXI boží zátka od plechovky :-D

paradni kousek mohl jsi ho obtisknout do plasteliny to jde videt lip ale i tak paráda gratuluji ;-)

pečetidlo se povedlo, gratulace ;-)

mockrát děkuji :-)

hej paradni nalez fakt mate stesti ja tam byl tolikrat a nic :)

to highborn: gratuluji k tomu nádhernému nálezu, na tom pečetítku je znak svobodných zednářů o:-), to se málokdy vidí ;-)

jinak koukám pánové, že to tam u vás celkem žije ;-), škoda že jsem loni skoro vůbec nechodil :,-( , to zatracené zdravíčko kdyby alespoň letos trochu sloužilo....

Tak jsem se taky kouk a pečetítko fakt parádní, dej ho sem na lovce. Kdy zase vyrazíme do těch Vašich pěkných lesů, už ten sníh trochu slezl??

Hrzáne, sníh ještě drží, ale dá se hledat, tak až sem zas budeš mít cestu, dej echo ;-)

jj urcite bych zašel ja mam tenhle tyden jeste dovolenou :-D ale mohl by jsi dojet nejak dřív než posledně :-D

To Highborn: Doufám že zítra vyrazíme na lov ;-) ...Už se nemůžu dočkat co zase vyvedem...Na posledy jsme hledali ještě za tmy :-D ...Tak co zítra??? :-O

Jo to by šlo, ještě ti zavolám. ;-)

tak pak koukejte pridat co jste nasli :-D

jasný ;-)

:-/ To je hnus...lepší počasí sem si nemohl přát. ;-)

půjdem teda, nebo to kašlem?

u vas nahoře je to počasí fakt hnus to tady dole tak není

teď jsem se vrátil z té plánované ,,procházky" a ta mlha je fakt hrozná, ale kopat se dalo jediné mínus téhle ,,akce" byly krtkovi slabé baterky v detektoru :-(

Dnes jsem byl taky u vas nahoře a mlha že nevidiš na krok tak jsem to vzdal a jel tady k nam dolu ale nalezy nic moc nejake dvouhalere jenom...

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben