Šumperk a okolí

Zdravím hledače a zajímalo by mě kolik je tu v mém okolí hledačů já vím o jednom tj. víceměně z rodiny ale jinak jsem zatím nikoho v terénu ještě nepotkal :-)

In der Kategorie Gruppen und gemeinsame Suchen, Erstellt von MartinW 26.9.2010 18:05

Loštice to mám nějakých 30km jedine kdyby ses motal někde tady poblíž Šumperka ;-)

Přes Su.jezdím každý den dál do hor..Včera např.Velké Vrbno,v nedělu se kolem budu asi zase motat,hoď kontakt,můžem se domluvit..Autem můžu tam,kam ostatní nemůžou ani pěšky :-)):-)).

škoda že jsem si tvého komentáře nevšiml dřiv, dnes jsem hledal v lesích kolem mohelnice :-/

a co děláš za práci? jsi snad nějakej dřevorubec ne :-D

Dřevorubec néé :-)),já jim pouze určuju které stromy musí zůstat stát...Dnes např.nad Rapotínem.

a co udelat nejaky srazek a spolecnou akci nas hledaču tady ze Sumperska

já bych byl jen pro, kolegové tady odtud snad taky ;-)

jen nevim jestli tohle vubec nekdo cte nikdo sem moc nepiše kazdopadne o vikendu bych nekam zašel ;-)

V nedeli urcite nekam zajdu nebo zajedu pridal by se nekdo? Hledam na nahodne vybraných mistech jsem zastancem toho že všude se dá něco najít :-D :-D

..šel bych rád, ale musím být tento víkend s přítelkyní

Tak co udělat spářku v sobotu večer někde okolo Loštic..Přijedou kámoši od Hodonína,chystáme se vyrazit do Sudet,a večer můžem pokecat..

Mohelnice byla poslední sudetská bašta, takže to bude opravdu kousek, byly tam hranice, přídal bych se hned, ale hak jsem řek, tento víkend mám útrum, další by to snad šlo ;-)

tak jak jste dopadli?byla slezina?
bože,jak já bych se rád přidal,ale letos mám už utrum.
pravé rameno po operaci,na vytáhnutí stehů za týden a v té dokt.komolině píšou cosi až za 8 neděl.asi vytáhnou šrouby.
tak letos asi v řiti. :-( :-( :-( :-(

Slezina nebyla :-(,kámoši od Hodonína dojeli,ale nikdo se nepřidal.Tak třeba příště někdo navrhne lepší termín...

:-O

Tož zdar lidi já též pocházím z Horních Studének. :-)

...tak vítej sousede, jsem ze Svébohova ;-)

Hej MartinW ty máš Garrett EuroAce??

cau jj mam to jsi krtkuv kamoš ne :-)

Ano to je... :-D

Ahoj lidijezdím k vám sem tam hledat, pocházím z Bohutína a mám to tam moc rád

však dej někdy echo ;-)

Nazdar pánové chodíte ještě hledat počasí nám stále přeje ja byl včera a předevčírem a půda ještě není zamrzlá pořád se pěkně kope... ;-)

Čau pánové, jedu zétra do bohutína a vyrazil bych tak na tři hodky, přidal by se někdo??

ahoj no ja chtel zitra taky ještě někam zajít ale jak jsem cetl na seznamu ze zitra ma zacit snezit tak nevim jestli to jeste vyjde ;-)

Vyjde neboj chci vyrazit někam z bludova

Včera jsem byl s Krtkem - supr našli jsme pár koleček knoflíky a pečetidlo kopalo se fakt skvěle, ale dneska, ten sníh na zemi bych ještě skousl, ale ten co by mi pořád lítal do očí, tak to už by bylo moc :-D

tak dejet nejaky foto... ve studýnkách jsem byl myslím v uterý a krom par koleček a knoflíku se nic extra nepovedlo

Hmm tady pada jak cosi nevim hledání ve sněhu to už není moc na mě a když ho je už tolik a pořád padá tak to hledání stojí za prd.... Škoda dnes jsme meli jit s Hrzan hledat ale do toho nejdu škoda těšil jsem se :-/

..ještě že jsem to stihl včera ;-)

https://picasaweb.google.com/110831560374484725480/20111230?locked=true
tady jsou ty foto

ten tvuj odkaz nejde i kdyz vymazu to s z http

já jdu zas taková hrůza to není

no tady teď dosněžilo, takže napíšu krtkovi a možná dneska zase vyrazíme ;-)

V jaké formě mám na ten jejich e-mail napsat ten článek?

mas to napsane v sekci Klub co a jak

Co mám do toho e-mailu hodit jako předmět?

Tak dnešní společné hledání s Hrzan a Hamz super.... byla to parádní procházka pánové doufám že se zase někdy potkáme ;-)

Tak se pochlubte co jste našli ;-) ;-)

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben