Treasure Hunters' Chat

You might be interested: Forum on Metal Detectors and Searching

Posts are automatically deleted after 14 days and are ranked from the latest.

Number of posts in the chat: 111

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

Kluci mám dotaz,co bylo dříve nebo co je starší,stěhovácká spona ptáček? Nebo to klasické esíčko?

hele,mám dotaz,viděl už někdo letos špačky?loni se mi flákali kolem baráku už před měsícem a letos nikde nic,to je taloši sežrali?

Špačci jsou zde.. každoročně přesně 20.února. Letos jich je ale fakt nějak méně 🤔

V pátek to u nás bylo jako v hororu ptáci. Plný stromy. Najednou se zvedli a byli pryč.

Dnes ráno tři v Hodoníně.

Jo, na nádraží u popelníku :-D :-O ;-)

Kvasak : jeden můj kolega v práci (střední Čechy) má vinohrad tada jen vinohrádek. Vím jistě že špaček jako pták je pro pěstování vína noční můra :-( :-( :-( Kdo jsou : taloši:? :-)

:-D :-Ditalové.Běžně střílej a žerou tažné ptáky :,-( o:-)

Cikáni jedí zase tažné koně 🤭😁😁

Cement :, to bych tak nenapsal. Cikánů je hodně a koní málo ;-) A pravdou je že dneska morgoni kradou auta o:-)

Bývávalo, dnes se stravují v mekáči. :-D
A tam ani nevíš co jíš, protože je to na fašírku. :-D :-D :-D

Nebudeme sa pouštět do větších věci, teda debat na totok téma a politiku ☝ 👍😁🤫Nechcu dostat banán ☝ sice je prospěšný na tvrdou stolici ,ale měsíc na banánech je moc 🤷‍♂️🤫👍

https://www.youtube.com/watch?v=6qghX7xcUlc

Kvasak: jsem na přijmu :-) já tu Itálii tak nějak moc neberu.
Duče ten který byl socialista založil fašismus a soudruh Špagety by umučen italskou mafií :-)? Takový vepřový špaček s knedlíkem a se zelím... ;-)

https://plus.rozhlas.cz/o-nejmene-znamem-zaalpskem-kaciri-nejen-o-knize-b-mussoliniho-jan-hus-muz-pravdy-6580767

o:-) :,-(oni žerou všecko a říkaj tomu kulturní tradice a nejen oni,korsika francie ,turci,libanonci,během tahu ptáků střílej ůplně všechno. o:-)

Taky jsem kdysi mordoval asi 5holoubat.Sousedka mi za to dala pytlík kafe no zadara nee nejsem saďour. Jenže fakani z okolí mě naprášili ve škole že zabíjím hloubky míru. Tak si myslím že je lepší za mordovat ty rodiče co plodí dementní děti a mládež :-) :-) :-)

:-D :-D :-D

Na Korsice kde nějakej rok žiji je specialita ježek nadíváný špačkem a ten vlaštovkou.Asi tak jak asi v Libanonu vlaštovkama a špačkama nadívají sele.Nejlepší je pohořelický kapr s kormoránem a špačkem "střílí"se po všem.Hlavně doufám že někdo tu vlaštovku nebo špačka ochutnal v dané destinaci když o tom tak píše.

Jó to je ITÁLIE + Středozemí. Třeba za Masaryka u nás byl pes veden jako jateční zvíře :-( Takový Turek by vepřovou českou klasicku nedal 8-)

Když nebudou špačci, počkáme na vlaštovky s nádivkou :-D

Marku, koukal jsem pro zajímavost do bazaru na Tesora. To jsou skutečně všechna ta Tesora na cestě, nebo si je tam nechal vystavená na - večnů památku-? To by bylo od tebe hezké 👍

Ahoj. No musíme to už změnit na nedostupné. Dlouho se čekalo, zda to někdo koupí. Mělo probíhat nějaké jednání, ale evidentně to nedopadlo.

Značka jako taková je tedy komplet vyprodaná? (čistě pro zajímavost)

Naprosto vše :)

Tak to je potom super, že jsou ve zdejším archivu všechny ty testy a recenze.

Jo a co náhradní díly? Nechá se u vás nadále Tesoro servisovat?

Originální není už v podstatě nic, tudíž trochu experimentujeme a improvizujeme. Tak aby ty strojky zůstali ještě v polích. Je fajn, že Detech stále dělá především ultimatky, které jsou lepší než původní cívky a tak při případné výměně není žádná velká lítost po originální cívce.

Já na svých Tesoro detektorech nikdy žádná porucha, pouze u DeLeonu jste mi měnili kovovou páčku přepínače. Tu má ale na svědomí Fanky, porucha žádná.
Měl jsem doma ledacos ale Tesoro je Tesoro. Škoda, že to tak dopadlo a že přišla vniveč veškerá vaše spolupráce.

Svatá pravda- Tesoro je Tesoro. Až Tejonek jednou dopípá naposledy, tak bude všemu krásnému hledání konec😢

On jen tak nedopípá.
V USA na Tesora poskytoval výrobce doživotní záruku (myslím tedy na mechanické díly). Každý i ten sebemenší detail detektoru byl vyťukaný s cílem o jeho max. trvanlivost.

Ten, kdo má doma Tesoro si může pískat. I jeho vnoučata budou hledat s věčným a úžasným Tesorkem a kde budou v tu dobu klokani s Minelabem netuším. Zřejmě to postupně tak překombinují, že bude třeba k pohonu detektoru vodík :-P :-)

Já věřím v pokrok a v to že naše vnoučata se jednoho dne dočkají na eqinoxu plastových dílů které se nerozpadnou při závanu větru :-D

V té době už dávno bude mladej Zuklín s mladým Mlejnským glosovat Equinox v rubrice pravěk :-D :-D

To namor: servisů je relativně hodně, je tedy vtipné když čtu komentář od johndeeere, že jich bylo a je řádově více než třeba u toho Minelabu a to vůbec nezohledňují násobně více prodaných kusů u Minelabu.

U Tesora odchází bateriové bloky, zámky tyči, loketky a také občas už některé výkonové součástky nebo potenciometry (především GB a citlivost). A pak samozřejmě cívky, které jsou tak trochu spotřební materiál. Kapitolou samu pro sebe jsou přepínací páčky u Cortesů nebo spodní páčka u Tejonu. atd.

Doživotní záruka v USA, neznamenala dokonce života. Myslím že to bylo 10 let, což bylo brané jako životnost detektoru. ;-)

Tak hezkou neděli borci. Jedeme se podívat s Pilotem za Magorem na Dobříš. Tak budeme od všech pozdravovat. ;-)

Elmara - s detektorem je to jako s autem. I zde si člověk rád namlouvá, že nejlepší auto byla stará, jednoduchá škodovka :-) To, že neměla téměř žádný kufr, žrala 8l, v zimě netopila a v létě se přehřívala člověk tak nějak vytěsní z paměti.

Já vážně myslel, že ta doživotní záruka v USA byla na plnou životnost stroje :-D
Hezkou neděli.

Vie niekto ake budu realne ceny (CZK,EUR) doplnkovych cievok pre manticore M8 aM15? tu som našiel ceny ... tak neviem či budú podobné... ;-)
https://metaldetectingstuff.com/collections/manticore-collection

500 doláčů za větší i menší, tak to je slušný ;-)

hmm + DPH 8-)

Bych se s tím bál mávnout, abych to neškrábnul :-D

musiš zajet do OBI a udelať nejaky porichtung :-D
https://www.youtube.com/watch?v=MyHGdZWjmZY&ab_channel=O.B.I.

↑ Back to top + See more

Back to top