Ako stratit detik

Uz ako nazov hovori podarila sa mi tato uzasna vec. Mali sme ist na vecernu hladacku kamaratov hafo co to chcu skusit detik bohuzial vlastnim len ja( na moju skodu). O 18:00 stretavka v krcme diskusia kam sa pojde porovnavanie map., nakoniec sme vybrali celkom dobru lokalitu. Potuzeny par chladenymi v tomto teple to ani inak neslo sme vybrali lokalitu. Hlavny kuchar doniesol nalozene maso od kuracinky po krkovicku vsetko home made bbq omacka dalsi domace vinko( ribezliak) vsetko sa vyvijalo podla ocakavania dorazili sme na miesto rozbalenie zakladneho tabora nejake to masko a ide sa hladat. Pole bolo uplne na h... Okrem par zozrarych medakov nedalo mic zaujimave. Tak sme to zabalili presunuli sa k ohnu kde nas uz cakalo masko salatik a ine dobroty. Bohuzial ja clovek precizny co si kontrolujem aj ci mam nos medzi ocami sommneskontroloval vsetku sucasti detiku. A na moju skodu bohuzial zabudol som na mieste cast s procesorom o co bolo moje zdesenie ked som na to prisiel doma utekal som hned na pole no v noci som nenasiel nic . myslienkamspasonostna zavolam kamosov je teplo aj v noci dogrilujeme co ostalo dopijeme co ostalo a prespime. Moj navrh nezozal vwlky uspech asi mali potrebu prespat v makkej postielke no inak to neslo. Budime sa o siestej rano konecne slnko ale pocujem vela nadavok ze co to bol za j... Napad takto bivakovat :-D no bohuzial akcia dobra ale detik sa nepodarilo najsr ani po hodine a pol chodenia asi nejaky dobrodinec si ho vzal a nepovedal:-( takze rezume nech sa zadrhne ten zmrd mojim detikom. Ale akciamto bola dobra ale za to nestala :'(

in category Groups and joint searches, created by Mathiu_Aliasska 9.8.2015 07:30

There is no post in the chat.

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top