Cívky na detektor Tesoro Silver

Ahojky lovci,
můžete mě prosím poradit podle svých zkušeností které cívky jsou ještě použitelné pro tento model detektoru?
Uvítám každou informaci a hlavně Vaše zkušenosti ;-),
moc díky ať se daří. Desy.

in category Detectors - unsorted, created by desy 21.6.2011 20:58

Všechny pro řadu uMax. Já mám 8" základní, 9"x8" koncentriku, ale od té doby, co jsem si pořídil 12x10 SEF, tak už v podstatě jinou nepoužívám.

Já mám 8x9 koncetriku a přemýšlím o 28cm 2D a nebo lepší připlatit za 10x12 ? :-)

Určitě bych si jako druhou sondu vybral 12x10 S.E.F 2D, pokud hledáš s detektorem řady uMAX (Cortes, DeLeon, Golden uMAX. EuroSabre II nebo Silver uMAX).

Pokud používáš některý s detektorů druhé produktové řady (Tejon, Lobo, Vaquero, Cibola) je to na uváženou.

Rozhodoval bych se mezi 12x10 H.O.T a 12x10 S.E.F. Dle našich vlastních testů a mnoha zkušeností dalších hledačů jsou pro Tejona a Vaquero lepší volbou S.E.F a pro Lobo a Cibolu sondy H.O.T :-)

Mám silvera , taky se mi více zamlouvá ta 12x10 ikdyž je o něco dražší :-) , a jak to vypadá stou 28cm 2D je ta, nějaké zlepšení oproti 8x9 koncetrice ?

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top