Detektor kovů Garrett Euro Ace 350

Prozatím nejnovější detektor řady Ace v nabídce společnosti Garrett.

in category Metal detectors, created by Elmara 26.9.2010 22:47

DOBREJ JE MI 18LET A CHTEL BYCH SE ZEPTAT JESTLI BY MY NEKDNO NEDAROVAL DETEKTOR KOVU JA SEM SI HO SKOUŠEL VYROBIT ALE NEDÁŘÍ SE MY MUŽE BÝT I ROZBITÍ NEVA JA BYCH SE NA TO PODIVAL JA CHODIM NA ELEKTROMECHANICKOU SKOLU TAK BY TO NEMUSEL BÝT TAKOVÍ PROBLÉM TA MOC VÁM DEKUJI

Máš u maturity povinnou češtinu?

Zkus si postavit BFO detektor - http://www.easytreasure.co.uk/bfo.htm
To zvládne snad každý - i díky tomu, že není potřeba složitá cívka. Na začátek to stačí.

Měl bych jednoho Vellemana CS120, kterého bych Ti klidně věnoval, jediná možnost je ale osobní převzetí v Hořovicích nebo v Praze. Má malou cívku a celkově je nic moc, ale použít se dá. Jestli máš možnost si to vyzvednout, napiš na kremacezaziva@centrum.cz. Předem zdůrazňuju, že ho nebudu určitě posílat poštou.

a co to má společného s EuroAce 350

to prznění českého jazyka!! :-/ :,-(

Zdaravím.Chtěl bych poprosit o radu.Jakou cívku vybrat k EuroAce 350.Jestli 38X30 S.E.F nebo 30X25 S.E.F.Jde mi hlavně o zvětšení citlivosti na drobné mince.

zdravím, jsem začátečník, chtěl bych si koupit detektor od garrette euroace 350, co k tomu ještě potřebuji? čeho bych se měl vyvarovat? jak se sním naučím pracovat? nechci si za 3 roky kupovat nový, takže chci rovnout skočit po něčem s čím se naučím a poslouží mi i za další 3 roky jako zkušenějšímu pořád dobře. ;-)

Zdravím všechny uživatele žluťáska, jsem čerstvým majitelem EuroAce, mám ho asi měsíc. A dnes u příbuzných, když jsem si vyšel tak ze začátku asi 2 hodiny bal úplně normální. Ale potom, co jsem našel prastarý tachometr, začal úplně šílet, jakoby byla země celá ze železa a na každých 10ti centimetrech jiný materiál. Zkrátka teď piští jako šílenej i na políčku, ne kterém o dvě hodiny předtím nepištěl. Nevíte čím to je? Popř. jak to vyřešit, či jestli jej mám reklamovat?

jako čerstvý majitel sbírej zkušenosti i když teď už toho moc nenahledáš, nezměnil jsi náhodou "nechca" nastavení detektoru ? prostuduj si lépe návod, potom bych reklamoval.

Jediné, co jsem měnil byla diskriminace v módu custom. A potom bugu jsem díky podržení tlačítka ON/OFF vrátil detík do továrního nastavení, ale je to pořád stejné, zítra se kouknu ještě do návodu. Díky za radu. :-)

Euroace má problém s elek.dráty,které jsou pod proudem.A v tom případě hlásí barvu.Euroace bere dráty i na 50 metrů.

aha tak to bude asi ono :-) :-) :-) už jsem se lekl že s ním něco bude ještě se raději potom do toho manuálu podívám, moc díky

Dobrý den,
Dnes mi také došel euro ace a měl jsem ůplně stejný problém jako by byl i vzduch ze železa tak moc díky za radu. :-) :-) ;-) ;-)

Ahoj,nejseš náhodou od Řikonína z Kutin? ;-)

Nemohl by mi někdo ze zdejších odepsat na můj dotaz? děkuji o:-)

Euroace je dobrý pro začátečníky i pro pokročilé.Určitě je potřeba zakoupit i kryt na cívku.Euroace nemá odladění půdy a proto se nehodí do silně mineralizovaných půd a do půd s čedičem.V návodu máš přesně napsáno jak se Euroace ovládá.Tento detektor určitě několik let vydrží.Euroace je vylepšení ace 250,kterou používá mnoho hledačů.

takže když u nás v Níském jeseníku (p. Pradědem) jsou pudy s nerosty s čedičem a břidlicí tak je nevhodný?

- jde mi o to že ho chci koupit do vánoc abych ho měl doma ;-) proto tak naléhám na info

CScope C.S3MXi je taky dobrý a skoro za stejné peníze jako Euroace.Napiš do chatu ostatní ti poradí.

Zdravím budoucí kolegové. od letoška chci taky začít hledat a rád bych, kdyby mi někdo poradil, jaký detík pro začátek vybrat. Rád bych začal s EURO ACE 350 a pak přešel na AT PRO. Můžete se mi někdo k tomu vyjádřit? Moc dík.

4 logarex: Ahoj, Euroace mád od května 2011, když jsem si ho kupoval, tak jsem si myslel, že ho za rok prodám a koupím něco jiného, ale už teď vím, že jen tak z ruky nepůjde :-). Jsem s ní moc spokojený. Tak asi tak. Měj se fajn... :-)

Díky.

s euroacem se musí umět hledat :-D v diskriminaci poslední tři dílky plus stříbro a citlivost jeden dva dílky dolů ;-) potom to kolečka sbírá samo. Ideálka je mít ktomu pinpoint od garrettu. Tak to mám já jsem spokojenej jak želva

Zdravim vsechny zlutasky, a rad bych se optal jestli nekdo neprodava EuroAce za rozumnou cenu, ten co meri v cm, a ne v palcich, predem diky za odpoved.

Tak sem se nakonec rozhodl pro S-Scope cs1mx model 2012 garretta sem z druhe ruky nesehnal a na novy bohuzel nemam :(

Jestli jsi ještě nekoupil tak mam garrett euroace na prodej je v zaruce v perfeknim stavu 606902651

EuroAce je lepší a navíc má daleko větší cívku

Diky za detika, je perfektni, zatim se se zlutaskem seznamujem tak same hrebiky, a pod...obcas dohledam presne obcas se s tim peru :-) ale super, ma nekdo nejaky vychytavky ze by me poradil jak na to?:) A co jinak jak se vam dari v hledani?:)

choď na plnou citlivost v zeru (pokud ti nevadí zvonkohra), když najdeš potenciální pěknej signál, tak ho párkrát přejeď, nejlépe i s trochu sníženou citlivostí a i z vedlejší strany. Zabere to sice o pár vteřin víc, ale vyhneš se tak prozvukům a líp si ho dohledáš. Co se týče pinpointu, tak mi to dalo zabrat, ale funguje velmi přesně tak, že dohledávám špičkou sondy (nikoliv středem).
Sice kopu hodně barevnýho šrotu (to moc neovlivníš), ale železo pozná velmi dobře a když najde velký železo, tak ho sice určí jako nejvyšší barvu, ale hned pípne jako nejmenší železo. To mě ještě nezklamalo. Alobal - pokud je zmuchlaný - pozná taky docela solidně - píská všemi tóny. Ale stříbrňák pozná vždy.
Dávej bacha na kabely, obyčejnej přívodní kabel pod napětim mi to našlo v 70 cm, krásná zvonkohra.
takže tak :-)

Čau chlapy tak jak to pípá??? Jen pro info nemá někdo na prodej EUROACE ? v dobrým stavu ? Na nový teď není tak se pídím po starším :,-(

Ahoj mam Garret EuroAce a jsem maximalne spokojen jen bych rad sehnal jeste Garret Pro pointer, ale nemuzu si dovolit koupit si novy, pokud by ho nekdo prodaval starsi za rozumnou cenu ozvete se mi prosim smskou na cislo 724 028 377 - diky moc.

zdar chlapi rád bych si koupil Euro Ace .... klidně i strašího má někdo nějakou nabítku?

Nová zkušenost s bateriemi!!!
Během hledani jsem na par minut vypl detik a po opětovném zapnuti se EuroAce rozpipal jak blazen a pry baterie kaput-uz jsem myslel, že je rozbitý, ale doma jsem zjistil, že jedna z baterii se po zatížení chová jako mrtvá-0,8V. Konkrétně to byly baterie Varta professional lithium!!! Tak pozor na ně.
Ať se daří ;-)

Zdravim 8-) chodim s euroacem tři roky na Karlovarsku a mam tak trochu problém se stříbrňákama..najdu jich totiž za rok maximálně 7-8 což je celkem podprůměr a to chodím hledat velmi často.Další problém je ten, že jsem ještě nikdy nenašel stříbrňák starší než rok 1700. Z osmnáctého století mám pouze asi tři a zbytek klasické 6-krejcary a 10-20 krejcary FR.J.I. Považuji to za obrovský problém a nevím zda-li to dávat za vinu slabému detektoru popř.chudému Karlovarskému kraji :-/ Po hledačce se podívám na nálezy ostatních a mám zkaženou náladu když vidím ty žně jihomoraváků a jejich min. pět středověkých stříbrňáků co si přinesou skoro z každý hledačky :-D TAKŽE NA ROVINU. Pomohlo by kdybych upgradoval na GM4? Jaksi bych také rád našel někdy nějakou grešličku či stříbrný 1-krejcárek :-D

Náladu si určitě nenech zkazit! Detektorem to nebude! Prostě si na ně jen nenatrefil. Chodíme s tím samým detíkem, co máš ty a padají. A padali i s 250 se základní malou cívkou. Je to jen o štěstí na ně narazit!

Mám velkou prosbu...chtěl bych 350tku darovat příbuznému k narozkám, ale už nemám krabici. Neměl by jste někdo krabici? Darujete někdo a nebo třeba i koupim.... :-)

Předem děkuji za email na powellzavinacseznam.cz

Už jsem ho sehnal.... :-P

za co jsi ho vyměnil? Neříkej že GM4 :-D

Zdravim
neválí se někomu kryt na detektor Garet Euro ACE na přístroj ne na cívku.
Imeil jardasberatel@seznam.cz.Díky za info.Cenu napište.

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top