Detektor kovů Teknetics G2

Jaký je váš názor a zkušenost tohoto detiku.

in category Metal detectors, created by Elmara 17.2.2012 03:43

Zdravím, ano pořešil. Jen pro pořádek, neměl jsem orig. G2, ale pouze kopií, tedy čínský TX-850. Ale je to v podstatě jedno, věrná kopie se vším všudy. Ta moje závada pokročila až do stádia, že už stačilo jen abych se při zapnutém detektoru pouze lehounce dotknul kabelu v prostoru konektoru a hned hlásil. Jelikož jsem neměl jinou cívku pro vyloučení její závady(konektoru) rozkuchal jsem konektor. Bohužel chyba. Nic jsem nenašel. Rezignoval jsem a dal detektor maníkovi, který v minulosti opravoval televize a ten v mžiku zjistil, že jeden z kabelů v zásuvce řídící jednotky je špatně připájený a držel na místě jen díky smršťovací bužírce, ale při každé vibraci dělal bordel. Bylo by dobré, kdybys měl možnost na jednotku napíchnout jinou cívku, čímž bys potvrdil nebo vyloučil její závadu. Když jednotku rozmontuješ(3vruty), zůstane ti v části s reproduktorem právě zmiňovaná zásuvka. Je tam pět pinů, na některém jsou připájeny dva kabely současně. Zkus, uvidíš.
Zdar

Reakce výše je pro Svihak. Pardon

Ahoj, diky, to je fajn, ze se Ti to podarilo poresit, zkusim to taky pokoumat, dekuju za cely popis:)
Bud zdrav!


Back to chat

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top