Někdo z Hodonínska?

Zdravím jsem tu novej je tu někdo z okresu Hodonín?Já bydlím asi 30 km od Hodonía konkrétně Lipov

in category Groups and joint searches, created by Georgg 11.2.2011 21:03

Nazdar,ješte nespíš? Jo ono to opravdu vypadá že čekajů na tebe až dojedeš a pak do teho skočíme,včera sem byl 2 hodky sám našel sem peknů radličku z pluhu jinak nic zýtra se chystám tak od 16-00h. mám spolehlivý tip jak dycky zatím ahoj :-D

kdopak dneska cáral u Strážnice?a co padlo? :-)

Nazdar,jak to vypadá u Strážnice ješte strnište nebo už to otočili? :-)

čau. u Žerotína je uz jedno pole otočené.a na dalším jsou ještě balíky.jinak vcera jsem se tam na chvilku s kamošem zastavil a padla jedna svátostka.az trošku oschne tak tam zkusim jit znovu.a pak i dal na Veseli uz jsou dobra pole... :-)

Za Žerotínem padl ve Středu stříbrňák, třeba se tam tento týden potkáme ;-)

toz to je krasna prace.kdybys tam nahodou jel tak pisni. sice marodim a muzu jen na dve hodinky-teda oficialne :-D ale utrhnul bych se. a hned vedle je pak daleko větsí pole,jen je tam jeste strniště a baliky slamy

OK ;-)

dnes jsem byl na kontrole v Hustopečích a cestou zpatky jsem se chvilku zastavil na poli.mokro jak svina ale na to ze jsem hledal 20min tak jedno kolco padlo.ale tam tech poli je.sice nevim kolik je tam hledačů ale jinak je to tam jak ve snu...xD. postavit si tam stan a tyden chodit hledat. a taky jsem se stavil u Žerotina a je to tam rozmočené jak blazen.takze to chce ze dva dny slunička...xD

Truckjarda: Tak co marode, dem na ten Žerotín když počasí vydrží? ;-)

no ja za půl hodiny sedam na kolo a vyrážím.mam do 12 vychazky tak aspon na chvilku.tak se tam treba zrovna potkame.... :-D

Já tam budu až po práci kolem čtvrté hodiny.

Tady u Hodonína zatím strnište ale za Rohatcem už je jich snad 5 nebo 6 obrácených dík :-)

cau.co ti do toho bcera vlezlo,ze ses nestavil? ja tam byl tak dvě hodinky a docela se zadařilo.... :-D

Nazdar daje,nevíš co by to mohl byt za stříbrnák co našel truckjarda? Je parádní zatím sem takový nevidel :-)

Ahoj, no nevím, ale já včera našel stříbrňák který je skoro stejný na té straně kde je ten "kříž" akorát na druhé straně mám Leopolda, tak to bude třeba něco zhruba stejně staré.

To truckjarda: Čau, jestli dnes vydrží počasí, tak bych se chtěl zastavit na tom "našem" políčku. Budu tam ve stejný čas jak minule. ;-)

ahoj.no ja jsem dnes slibil jedne moji hezke kamaradce vylet na kole.ale zatim se neozvala.tak uvidime. jinak jsem taky premyslel ze bych tam jel hodit oko. kdyz tak bych ti tu jeste napsal ;-)

Výlet na kole s hezkou kamarádkou... to se nám ženatým stat nemože :,-( Tímto zdravím svoji krásnou hodnou manželku :-P

tak se tam asi ukazu.budu tam driv,budu uz hledat,tak pak dojdi ;-)

tak jak Daje,pribylo jeste nejake to lesklejší kolečko??? a co pan bratr? a ja nevedel ze delas u elektrikarske firmy ve Stražnici...xD

Jedno Ag muselo stačit, je to 10 krejcar F.J.I akorát ještě musím dočistit ročník ;-)

To truckjarda: Čau, chcu jít dnes na chvilku hledat, jestli chceš tak se tam zastav. ;-)

čau.no škoda,čtu to až ted.a to bylo dnes tak hezky. a co,zastříbřilo se,jako obvykle...xD??? a nevsimnul sis nahodou,jak vypadaji pole kolem toho "našeho"? docela bych zkusil uz i jine. mno uvidime jake bude pocasi zitra. tak ztm

Čau, byl sem tam dvě hodiny a skoro nic sem nenašel. To pole jak je tam kaplička je už sklizené, stačí jenom počkat až ho trochu upraví. ;-)

Ahoj lidi tak sem se dnes stal majitelem detektoru .Takže se snad brzy někde potkáme na strážnických či veselských polích:-)

čágo. tož to se určo někde potkáme. a ty jsi přímo ze Strážky? tak hodně trpělivosti a někdy na viděnou (pípanou) :-D

Ahoj z veselí nad moravů takže kůsek od strážky :-)

jj,jen ve Veseli uz asi moc co chodit neni. ja to asi dnes pojedu zkusit do Strazky. takze i kdyby to cetl i Daje a mel by čas.... ;-)

Čau, Daje četl, ale hlídám dnes děti takže bohužel nemůžu :,-(

tak je vem taky,ne? pomuzou ti hledat :-D . a ja vemu sveho trileteho synovca a udelame rojnici ;-)

Musel bych pro ně do Hodonína, takže to nepůjde, ale někdy to tak můžem spáchat, ten starší už má aj svůj "detektor". :-)

Tak ať se daří :) Cos koupil za detektor?

Díky detektor jsem koupil CS1MX od člověka který ho koupil před pár týdny tady takže skoro nepoužívaný kompletní za 4200kč:-)

Tak tos koupil hodně dobře ;-)

Nazdar daje , jak si na tem v sobotu? Dáme hledačku zase po letech? V sobotu zatím možu jeli by sme ve čtyřech mám jak dycky zaručený tip :-D

Daje,tak sem zas sjel na "naše" políčko. celou dobu o ničem,sice pípalo,ale jen plech a odpad. a pak z ničeho nic nejaky špatnější signal....a ejhle....stříbrňáček. sice ho asi čtvrtka chybi ale i tak potěšil. vypada to zas na Salzburg.zitra ho hodím na zeď... :-D. tak čááágo

Nazdar daje,u jamy pořád strnište :-)

Ahoj Pifine,ty si stěžuješ na strniště :-)),já včera dojel do Loštic a tady je ještě všude neposečené :-(:-(.6.30 vyrážím do lesů kolem Hanušovic,když se ztratím,vzpomínejte na mě v dobrém.. :-)):-)):-))

čau daje,tak jak ti to s bratrem pípá? byl jsi s tím pifinem na lovu? ja jel v sobotu na otočku do prace do Kyjova a za Vracovem a pak i na kopci nad Kyjovem jsou dost slušná pole.teda aspoň na pohled z jedoucího auta :-P . neměl jsi nahodou tu čest tam někdy zabrousit. tady se moc lidi od kyjova neprezentuje,tak by to tam mohlo celkem jit,co? jinak hezky den

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top