olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

in category Groups and joint searches, created by komar85 6.11.2010 12:42

jsem si to myslel:-)

https://www.youtube.com/watch?v=tESv62TlnC8

Koukám z okna a sype pěkně no a je -3 tak to ani nebude tát,hold zima.

Pyrdo.že tys to zase přivolal....všude v republice kvetou blatouchy a poupata...a tady sněží

mimochodem...myslím, že jelda na blešák nejde

běžte všeci do háje . mě je všelijak a to ples teprv bude . Už nikdy nechystám na ples . o:-) :,-( :-/ 8-)

Kdybys nechlastal to blbé pivo, bylo by všechno jednodušší.Už mlč.Ty tomu tak rozumíš! Máš místo mozku z piva kostku. :-D

teď tě naseru , protože pivo zas tak moc nepiju :-P :-P :-P

A počkej zítra ráno,to bude hukot o:-) :-D ;-)

Radši půjdu na vesnickej ples,než na nějakou posr... diskotéku,mezi zpocený puberťáky.Fandím každýmu,kdo ještě umí chystat ples.Mladí ani neví co to je a co to obnáší.Je to makačka a hlavně ten úklid je dřina-po opici to byli muka.

jo to mě čeká zítra :,-( :,-( V pondělí už tam děcka mají tělocvik a asi bych dostal od nějaké maminky přes držku , kdyby její dítko při rozběhu hodilo skobu na povalující se lahvi o:-) :-D :-D
Discotéka mě nechytla nikdy , ty paka co tam sou , mi připadají nějaký divný o:-) ;-) :-D :-D 8-)
Ples je prostě ples . Už ani ty zábavy nejsou co byly . když tam náhodou někdy vlezu a chcu zapařit , tak to je vždycky tak akorát na nasrání a dání někomu přez držku ,když tě nějakej debil po osmé kopne do píšťale :,-( :,-(

JJ,tak to máš pravdu.

jsem vzal lopatku prubl zarépnót do pola před barákem a málem sem si zlomil nohu to jeještě tvrdé no tak počkáme ještě chvílu burzaa nevyšla zabíjačka vyhrála :-D :-P

Jo tata byl frajersky mi dokázat dneska , že za barákem už je měko a zlomil si hned krompáček :-D :-D :-D :-D

joe taky dobré aspoň si uděláš nové :-P

O topora nouze není , eště musím udělat jedno slíbené na sekeru 8-) ;-)

Tak co Joe,jak je ???? :-D

nevím co do toho dávali, ale kurdek já nevidím o:-) :,-(

aha , dobrý, to byly jen slepený oči :,-( :-D :-D
kurva mě je blbě 8-) :,-(
za chvílu jedu uklízet ten bordel :,-( :,-(

žije no sláva :-O

Jedou policajti v autě lesem, obhlížejí si svůj rajon. Najednou uvidí na stromě oběšence.
"Sakra to zas bude práce a papírů... A přitom kdyby visel támhle o pár desítek metrů dál, tak by to už nespadalo do našeho rajonu..."
Chvíli přemýšlejí, pak ho odříznou a přivážou o těch pár desítek metrů dál...
Jedou policajti z vedlejšího rajonu, obhlížejí si svůj rajon. Najednou vidí na stromu oběšence.
"Člověče, dívej na to! On už je tu zas!"

:-D :-D :-D

Přečti postupně a nahlas:
1.levý sloupec zezhora dolů
2.pravý sloupec zezhora dolů
3.pravý sloupec zezdola nahoru
4.levý sloupec zezdola nahoru
žába žába
slovo žába
řekl žába
aby žába
ťulpase žába
toho žába
donutil žába
jsem žába
kolikrát žába
koukněte žába

Potká babička malého chlapečka, který mluví strašně sprostě, a říká mu: "Chlapečku, ty jsi tak sprostý, až mi z toho běhá mráz po zádech!"
Chlapeček jí klidně odpoví: "Ty vole bábo, kdybys slyšela, jak mluví můj fotr tak vole zmrzneš!"

BABIČKA OKOPÁVÁ BRAMBORY A NAJEDNOU JÍ LUPNE V ZÁDECH.
PRO TYTO PŘÍPADY MÁ U SEBE ČÍPEK.
JENŽE SE NEMŮŽE HNOUT ABY SI HO MOHLA APLIKOVAT A TAK VOLÁ NA PEPÍČKA.
PEPÍČKU… PROSÍM TĚ POJĎ SEM.
BYL BY JSI TAK HODNÝ A DAL MI ČÍPEK DO ZADKU? JÁ SE NEMŮŽU HNOUT JAK MI LUPLO V TĚCH ZÁDECH.
PEPÍČEK ODHRNE BABIČCE SUKNI A POVÍDÁ:

BABIČKO A DO KTERÝ DÍRY? DO TÝ ČERNÝ OČOUZENÝ NEBO DO TÝ S TĚMA UŠIMA???

:-D :-D :-D :-D tož asi tak nějak vole o:-)

Když konečně přestane sněžit a mrznout tak má pršet,mě snad je.ne o:-) 8-)

o víkendu mají přijít pré mrazy :-D :-D :-D

:-O :-O :-O Joe má průšvih,Pegy prej odhalila svou identitu na Lovcích !!! Odpočívej v pokoji,nebo v dílničce ??? Tu půdu nechej až jako poslední variantu :-D :-D :-D

Kdy vyberem na věnec?

zatím žiju a žehlím jak se dá 8-) :-( ;-) :-D Jen se modlím aby nechtěla manželskej sex o:-) :-O :-D :-D :-D ;-)
bych si asi šel koupit ten špagát sám a nebo v dílně bych nešťastně upadl na cirgulu krkem napřed o:-) :-D :-D ;-)
Dám vědět ,esi už su duch o:-) ;-) :-D

Nymfomanka hleda chlapa s nejdelsim, ale furt nemuze najit, ke kolenum je malo, ke kotnikum taky. Tak si da inzerat do novin. Po tydnu zazvoni zvonek u dveri, nymfa jde otevrit a za dverma trci pero a na zaludu ma listecek s textem: ,,Jsem na nadrazi, prijdu za 15 minut." :-P :-P :-P

A ty neznáš ten vtip stou gasmaskou (vypadá v ní obstojně a když ucpeš filtr tak se vlní jak osumnáctka) :-P

Peggy nepotřebuje masku zatím , ale prostě už je v hlavě zafixovaná jako manželka a to je posvátná věc , těch se nedotýká o:-) :-D :-D :-D

Joe...manželé jsou příbuzní a sex mezi příbuznými je v naší zemi zakázán zákonem

sem věděl, že to nebude košér o:-) :-D ;-)

joeblack budu dělat že jsem o žádných mrazech neslyšel .. :-P

však já nic neřek - to oni o:-) :-P :-D :-D ;-)
Pátek a po něm i víkend by už naproti tomu měly být výrazně chladnější. Očekáváme průchod fronty spojený s ochlazením až k hodnotám denních maxim pod 5 °C. Srážek se v těchto dnech pravděpodobně nezbavíme a do středních poloh (možná dokonce i do nížin) se tak na pár dní vrátí sněžení. Tyto chladné dny by však neměly trvat příliš dlouho a brzy by se mělo opět probíjet jaro. o:-) :-D

Starému dědkovi namluví, že když bude jíst hodně chleba,
tak se mu ještě postaví.
Dědek přijde do obchodu a povídá: "Prosím si tři chleby!"
Prodavačka: "To je všecko pro vás, dědo? Vždyť vám ztvrdne!"
Dědek povídá:
"Kurva, tak je to pravda! Dejte mi jich pět!"

:-D :-D :-D

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top