Rada na úplný začátek.

Dobrý den.Načetl jsem hodně(tady i na internetu),chytlo mě to,dostanu se do míst, kam bych jindy asi nešel,dlouhá léta fotím...tak bych chtěl i tyto dva koníčky(nebo spíš časožroutské koně:) propojit.Jsem z Děčína v SČ.Po opravdu dlouhém rozhodování,porovnávání,čtení jsem došel asi na konec.K důležité volbě.Co pořídit?Nejprve to měl být Garrett ACE250.Pak jsem uviděl a asi propadl(bez předešlých znalostí a možnosti vyzkoušet nebo porovnat) k Tesoru EuroSabre2.Jak už to bývá...volba není vždy jednoduchá...a tak mě též láká na svou stranu výrobce Golden Mask se svým GM4.Mě osobně však líbí se Tesoro.Neudělám s Tesorem ES2 do začátku chybu???Co chci hledat? Asi jako většina...zajímavé nálezy. Nuže...dovolím se zeptat na Váš případný názor k tomuto a budu každému z Vás vděčný za konstruktivní komentář.Předem děkuji a přeju fajn den i lovy.

in category Detectors - unsorted, created by Nemic 26.1.2013 09:37

Díky všem za názor. Rozhodl jsem se. Bude to ESII se základní sondou 23x20cm a k tomu bude sonda 30x25 cm 2D H.O.T. Tak uvidím a doufám, že se budu moct za nějaký čas pochlubit nějakým zajímavým nálezem. Musíme se nejprve skamarádit a já musím řádně naslouchat, co mi říká :-D Mějte se a už aby to venku stálo za to. Ahoj


Back to chat

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top