Detektory kovů Whites

Dobrý den, poradil by mi někdo nebo pověděl mi něco o techto detektorech, našel jsem na ně strašně málo informací a v ČR jsem nenašel vůbec nic. Nejlépe rady od člověka který má nebo měl :-)

in category Metal detectors, created by Elmara 18.7.2015 14:07

dobrý den chci si koupit whites coinmaster detektor mám sním šanci něco najít? děkuji
za názor.

děkuji za názor chtě bych hledat mince.

má někdo zkušenosti z detektorem coinmaster? je dobrý na mince?

Cus dobra akce kdo chce whites.http://whites.cz/kategorie-produktu/detektory-kovu/

Akce je to super, akorát že je na základě http://md-arena.com/proizvoditel-whites-gotovitsya-prodatsya-cena/

Škoda, uvidí se kdo to schramstne.

Nechapu,Whites cz jsou stranky p.Chladka ne?

whites.cz jsou stránky Jirky Chládka s kterým více jak 11 let spolupracujeme při prodeji této značky. Pokud se potřebuješ na něco zeptat, mužeš, ale samozřejmě i na LP. Jenom by to mělo být konkrétnější :-)

Ahoj ,Maro ne nic jen jsem nepochopil odpoved hutara :-(

Slo jen o ceny detektoru whites.
Jinak je ukoncena vyroba
M6
MX5
Beachhunther ID
Asi delaj misto pro novej stroj ;-)

Já jen jestli to výrazné snížení cen u dovozce Jirky Chládka (a docela o dost) není reakcí na to že společnost Whites vyhlásila že je na prodej. Tak uvidíme jak to dopadne. Možná manažeři seženou těch 30 000 000,- a odkoupí společnost od Mary White.
A to nepíšu proto že bych chtěl Whites jako značku nějak hanit, naopak. Za těch skoro 14 let co chodím hledat jsem pouze na začátku chodil 2 roky se žluťákem G150 a pak asi před 2 roky jsem měl na týden GM4. A po celou tu dobu mám jen Whitese od Jirky CH.

Kdyby někdo chtěl White's Eagle Spectrum, top detektor 90. let, lepší než nejlepší modely novější produkce, mam jeden k mání v 100% stavu s českým asi 30str. manuálem ;)

Dobrý den, mám na Vás odborníky dotaz. Dostal se mi do rukou detektor SPECTRUM Whites EAGLE. Rád bych Vaše názory na tento detektor a nebo jestli se hodí už jen do popelnice. Děkuji všem za jakýkoli názor a pomoc.
H.P.

Zdravím, záleží na stavu je to starší detektor. No za mně výborný detektor, kde se dá vše nastavit ale chce to mít k němu určitě manuál.

Detektor je skoro nepoužívaný. Manuál mám, ale. Moc chytrý z něj nejsem. Toho nastavení je tam děsně moc a pro mě složité nepochopitelné. Je tedy stále lepší, než nějaký dnešní do 10 000?
Diky

Přesně toho nastavení je hodně. Já když jsem ho kdysi mněl tak jsem si nějaká nastavení našel na zahraníčních forech . Nevím jistě, ale asi na Friendly metal detecting.

Mohl by jste mi poradit, co a jak bych měl nastavit?? Diky

To už si moc bohužel nepamatuji, je to už dost let.

https://garrett.com/sites/default/files/pdf/2020-12/Spectrum_XLT_en.pdf

Manual má ;-) " Manuál mám, ale. Moc chytrý z něj nejsem. Toho nastavení je tam děsně moc a pro mě složité nepochopitelné. "

David pouzi jeden z prednastavených programov XLT napriklad program Coin detekuj s timto programov bez uprav..

pripadne pouzivaj iba zakladne nastavenia u tohoto detektoru.**XLT.:

1. TARGET VOLUME - How loud a target beeps when detected.
2. AUDIO THRESHOLD - The slight hum or background sound heard continuously during searching.
3. TONE (AUDIO FREQUENCY) - Selects the frequency or pitch of sound the detector produces.
4. AUDIO DISCRIMINATION - The ability to reject trash, different sounds for different types of targets.
5. SILENT SEARCH - The ability to operate without the threshold or background hum.
6. MIXED-MODE - DC non-discriminate mode, working simultaneously with AC discrimination mode.
7. A.C. SENSITIVITY - Degree instrument is responsive to signals in the discriminate (motion) modes.
8. D.C. SENSITIVITY - Degree instrument is responsive to signals in non-discriminate (non-motion) modes.
9. BACKLIGHT - Used in dark conditions to light the display improving visibility.
10. VIEWING ANGLE - Adjusts the display for low or high temperature visibility.
B

Jo to musíš na pavelicoma ;-)

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top