X-Terra 305 --- nechoďte s diskriminací!

Ahoj lovci..Možná že nejsem první kdo na to přišel, ale dnes jsem zkoušel do jaké hloubky detík zachytí minci, a pišel jsem mimo jiné na to, že mince cca v 18 cm třeba stříbrné nebo měděné se hlásí jako -4, což je jako základ v diskriminaci.. Sice budete tahat taky hřebíky, ale myslím že mincičky za to stojí..celkem mě to naštvalo.. Jinak ať to pípá :-)

in category Detectors - unsorted, created by kukes21 13.5.2011 15:45

Jestli chceš kopat stříbrňáky kopej už ID kolem 6 sice budeš kopat všechny folie a alobaly , ale připlete se tam i nějaký stříbrný.

Minulý měsíc jsem si kopl stříbrňák ID 16-20, signal nic moc, taky sem čekal, že to bude jak u měďáku tam mam ID tak 36-40, V diskriminaci taky chodím jen na místech, která jsou silně znečištěná, někdy sem ale z toho ID taky dost zmatený

Mám 705, stříbrňáky kopu při ID od cca 6 (malé, okolo 13 mm), větší jsou ke 20 a výš (ale ty e mi ještě nepodařilo kopnout.

shimi: prosim te co tam mas na tom klacku za sondu

2Dčko střední frekvence - myslím že to je 7,5 kHz

zdarec mám x terru 70 a tohle téma je fakt zajímavé. Víte mate mně celkem, železo se někdy hlásí jako 36 - 44 a pokud je pravda co píše kolega výše, že mince hloubjeji se hlásí jako -4 tak už fakt nevím, asi si koupím cortese

Čus, nebo lopaty, prosejvačky, a někoho najmout jako zastara... odpadaj problémy s ID. Přelep displej... :-)

potřeboval bych prosím poradit zda nemá někdo z vás skušenost s fiserem goldbug chtěl bych si ho koupit ale nevím jestli jako začátečník ho zvládnu docela sem šetřil a nerad bych špatně koupil(( děkuju

samozřejmě bych si pro něj dojel do jílové))

... taky mám X-Terru 70 s velkou DD cívkou na 7,5KHz a třeba Ag 3 krejcar Ferdinanda a Ag 10 krejcar FJI. se mi hlísil na ID 20. Velké Ag (1 Florin FJI.) se hlásí na ID 42-44 stejně jako masivní měďáky (třeba krejcar MT a 15 krejcar). To že malá Ag kolečka se hlásí na ID -4 v hloubce nemůžu potvrdit, ani vyvrátit, protože "železo" nekopu. Asi by to chtělo další zkušenost jiného uživatele Terry. ;-)

zdar mám x terru 505 cievka 7,5 DD. som nováčik detíkm mam mesiac a chodim all metal . mala medená minca ID 18 ale zvuk pekný a jasný

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top