prvni nalez

ahoj vsem...jsem zde novy a ihned bych se chtel s vami podelit o muj prvni nalez...kamarad co me k tomuto sportu privedl mi ukazoval jak detektor funguje a vse kolem...kdyz mi detektor pujcil abych se s nim seznamil tak pri prvnim ohlaseni jsem kopl Krejcar....
bylo to o stesti protoze jsme byli na louce ktera byla plna srotu ale na poprvne to uslo co myslite? 8-)

In der Kategorie Jäger der Geschichte, der Erkenntnisse und der Entschlossenheit, Erstellt von dzardaL 16.3.2010 18:22

V tonové odezvě se dá najít dost drobných nuancí. Barevné kovy mají takový jasný a čistý ton a Fe zase takový zastřený mdlý ton. Chce to sluchátka a naposlouchat si to.CS3MX je skvělý analog a spousta hledačů na něj nedá dopustit.Čas je v tomto případě nejlepší učitel.Chodit a získávat praxi, to je teď to nejdůležitější co musíš udělat.Nehoň se za nějakou touhou po pokladu,výsledky se dostaví.Chodit poslouchat a učit se. ;-) :-) :-)

:-)Honím se v práci, to mě stačí, na poklady už pár desítek let nevěřím a detík jsem pořídila hlavně proto abych měla důvod častěji chodit do přírody.Proto beru všechny nálezy s nadhledem a mám radost z každé zajímavé věci co vydoluji.Třeba tu brzo něco zajímavého taky zveřejním :-D

Už se těším. :-D :-D :-D :-D :-D

Pánové všechny nálezy co jsem na tyto stránky poslal , jsem nalezl Garettem ACE 250. Chodil jsem v allmetalu a naučil jsem se rozeznávat tony. Byl jsem s tímto detíkem moc spokojený. Clověk se ho musí umět naučit naposlouchat. Ted mám DELEONA a nejsem si moc jistý jestli je lepší

To se dá snadno ověřit. Zakopej si mince od 15cm do 30 cm a otestuj oba detektory. Zaručuji že překvapení bude veliké 8-)

to mudla
Ahoj, prosim Tě, můžeš být trošku konkrétní, v čem sis moc nepolepšil.Já osobně nevlastnim ani jeden z těchto detektorů, ale co jsem zhlédl video test de leona, tak mně přišel dost dobrej ;-).Píšu pro to, že mám zájem o tento detektor, tak mě zajímají postřehy dalších :-).

Ahoj, kup si ho můžu jenom dopručit, Já jenom že jsem byl s ACE taky moc spokojený, Jinak Deleon je krásná a šikovná mašinka. Já chodím většinou na válku a věci nebývají moc hluboko.

Ahoj, kup si ho můžu jenom dopručit, Já jenom že jsem byl s ACE taky moc spokojený, Jinak Deleon je krásná a šikovná mašinka. Já chodím většinou na válku a věci nebývají moc hluboko.

Ahoj,
tak to jsem rád, že jsi s de leonem spokojen. Já doteďka chodim s vk 30 a do začátku dost dobrý, ale de leon jde určitě víc do hloubky a i s těmi cívkami bude lepší pokrytí.

Také jsem spokojen ,velice spokojen ;-) ;-)

Hlavně během jednoho mrcasu jsem zjistil vše co umí a když nejsi uplný truhlík, tak během pár chození se sním naučíš vše . :-D

mudlo tak nevím jestli je schopen během jednoho hledání zjistit vše o detíku..... :-O ale možná během jednoho mrcasu to jde....to je víc času alébrž se nezdržuješ zakopáváním děr.... :-/ sorry ale nemohl jsem si to odpustit - to slovo mi nahání husí kůži - to je možná lepší škrábat nehty po tabuli....uaaaaaa

ale jinak je samozřejmě nesmysl naučit se vše s detektorem za jedno hledání....troufnu si říci, že i půl roku je krátká doba na dokonalé poznání detíku...

MRCAS je hrozný slovo a když někdo jde někam mrcasit.......kurva,to je jak když se banda teploušů sleze,a hromadně si kouřej brka,tfuj tajksl 8-) :-D

ale chlapci, už se zas budeme chytat skrz slovíčka,, ach jo :-(.

Joooooooooooooooooooooo :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Tak se omlouvám, už to nenapíšu :-/, nevím koho to uráží a jestli jo , tak mi moc promin.......te :-O

Ty vole neber to osobně,řikej to jak chceš,mě je to fuk :-D :-D jen jsem napsal že je to kurefsky hnusný přirovnání k hledání :-D To je celý 8-)

ok :-D

Patrosos v tomhle nemáš pravdu,jedno celodení hledání a víš na čem si.A Acečko je pro děti :-D

v tom případě dělej testy detektorů....Elmara si nedovolí udělat test detektoru aniž by ho neměl pořádně nachozený....jsou hledači kteří mají detík třeba přes rok a říkají jak je dokáže detektor i po té době překvapit....netvrdím, že to není možné, ale asi budeš jediný kdo za jeden den umí vše.

Za jeden den vše neumím,ale vím jestli mi detík sedl nebo ne ;-)

To Loksley: tak vidíš........ přijde to a vztek tě přejde. Ale dám ti ještě 2 rady..... ze začátku choď na ALL a klidně kopej všechno. Naučíš se pak podle zvuku a displaye celkem dobře odhadnout co je pod cívkou a jestli kopat, nebo ne. Já diskriminaci používám vlastně jen, abych si svům odhadem byl jistější. Druhá rada je přijmout Patrososovu nabídku, popřípadě se domluvit s někým, ke komu to máš blízko, nevím odkud jsi.... To ti dá taky hodně. Tak vydrž a uvidíš, že nakonec budeš taky s Géčkem spokojenej ;-)

To Renda: dáma mezi námi hledači je celkem vzácný úkaz (i když já jí mám doma :-)) Tak se na tvoje příspěvky těším jako Shorty a spousta jiných

Jj,já jsem se 150 taky spokojená a železo? I předměty ze železa jsou někdy moooc zajímavé a pěkné,ale když nechci tak je nekopu,ale pak zas mám výčitky, co když to bylo něco pěknýho? Je fakt že jak už tu psali jiní rezavej šrot přeskakuje z Ag na Fe a tak lítá to jako blázen sem a tam
;-)
vydrž,všechno bude a vše se naučíš.Já bych třeba zas nemohla mít detík co má Wendis nebo Patrosos asi by mi z toho hráblo :-D jednotóny nic pro mně,zlatej Garet :-)

Souhlas,souhlas... :-D Já mám taky 150Ku a jsem spokojenej.Jedu na all metal a skoro pokaždý na max. citlivost a spousty skvělých - železných nálezů... Pokaždý to nemusí být jen šrot :-D

Zvlášť když je člověk válkař, tak se železo cení ;-). Ale ani "mírové" železo nemusí být jen šrot.
Většina kluků co znám (i když mají jiný detíky) jede taky skoro pořád na all............ A určitě ví proč ;-)

Je pravda, ze kdybych nekopal i horsi signaly, tak prijdu o moc povedenych vecicek. Treba vetsi a hranatejsi nalezy davaji divne signaly.
...a nemel bych takovej vymakanej biceps na prave ruce :-D

ahoj jsem mezi vámi nováček jsem ze Středočeského kraje 15.12 2009 jsem si koupil gerreta 250 a po 10 dnech hledání mám slušnou sbírku mincí sříbrnou minci jsem našel druhy den 17.12 Leopolda 1 v hloubce 20cm detík mam nastaven na mince kde ti to krasne ukazuje poslední řadu koleček pokud to melo jiný zvuk postupne jsem přecházel smerem nahoru až k železu, Nakonec jsem to vždy vykopal spousta patron i železa hlavne patrony klamou cinkaji jako mince ale co se da dělat .Kámoš ma gereta 150 a 250 koupil si je o 2 dny dřív a po tydnu nasel taky 2 stříbnáky a má slušnou sbírku minci ,medajlonků prstenu atd tak jako já.Letos jsme začali teprv minulí týden a už jsme našli každej pres 30 minci a různých kravin.CHce to jen trpělivost protože protože s gerretem se naučí každej blbec jako třeba já

ssgti:taky musím dodat že trojník grešle 1704 mi hazel jasnou 4 i jiné stejně male ag mi to házelo..

mam takovej dojem locksey007 ze ten tvuj prvni prispevek o stribrne minci se tyka me, nemam duvot se vytahovat nebo lhat ze sem hned kopl stribrnou gresli mel sem proste stesti, zkus si zakopat do zeme nejaky mince a propipnout uvidis ze chyba neni v detektoru ale bud v nastaveni a s vetsi pravdepodobnosti v tobe, jinak po dvou tydnech hledani je muj prvni kop porad nejlepsi ale zbyrka minci se rozrostla na 25, tak nebrec a zkus najit novou lokalitu

mám jednu prosbu. Našel jsem dneska starou podkovu a chtěl bych si jí nějak šetrně vyčistit.Má na sobě krustu a chci se zeptat, co je na to nejlepší....bruska je asi kravina co :-D ;-)

na podkovy prej zabírá elektrolýza ale nezkoušel jsem to..... ;-)

Zdravím chlapi, tak dnes jsem se vydal hledat na jednu vytipovanou lokalitku a zadařilo se. Našel jsem větší kus plynové masky, ale dost slušné zachované.(rok výroby 1943) pak nějaké mince a německou polní láhev. Zítra jedu zas a určitě tam toho ještě hodně zůstalo. :-)

To vypadá na válku,jdu s tebou,kam mám přijet? :-D :-D :-D

nevydáme se někam zítra spolu?

Ty jseš z Mostu? Já z Litvínova. Docela dobrá náhoda.
Jinak na té lokalitce kde jsem byl já, nebyl ani jeden hledač a ani žádné stopy po nich. Lokalitka je tajná ale můžu jen říct, že militárií jsou tam určitě hromady. A já si je zítra jedu všechny vzít. :-D

já jsem taky z Litvínova kolego.Nemůžeme se na zítra nějak domluvit??

Nějak nepíšeš.. :-P

Nemáš icq? Tam se můžeme domluvit.

mám....567350650

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben