Sonntagsrettung + emotionales Video

Kategorien: Funde und Rettungsuntersuchungen in Tschechien , Veranstaltungen von LP und Archäo LP 2010

Ich schaue mit meiner Frau am Samstagabend einen Film und ein Kollege schreibt, dass einige Touristen ihren Ehering im Wasser verloren haben und in einer Facebook-Gruppe nach Hilfe suchen.Da es nicht viel zu tun gab und ich zu Hause eine Ausrede brauchte, um dem Kind und der Frau aus dem Weg zu gehen, nahm ich das Angebot gerne an und schon bald überlegte ich mit meinem gebrochenen Englisch, wie wir das durchziehen könnten.

Das Ganze war noch ein bisschen kompliziert, da sie um 13 Uhr zurück nach Budapest fahren mussten, also musste das Ganze für den Vormittag organisiert werden, um uns ein bisschen Zeit zu geben, falls es nicht glatt laufen sollte. An der Stelle angekommen, tauche ich ins Wasser und leider wird die Suche durch eine große Ansammlung von Ästen, Blättern und anderem Mist etwas erschwert. Darunter ist dieser ölige Schlamm und Felsen - so lecker.

Also musste ich als Erstes ein wenig aufräumen, denn sonst war es unmöglich, die Sonde zu bewegen. Ich hatte ein wenig Angst, dass ich meinen Ring irgendwo zwischen die Felsen werfen würde und es schwer sein würde, ihn herauszuholen. Wie auch immer, nach einer Weile bekam ich ein ziemlich starkes Signal, die ID war ungefähr gleich, also ging es beim ersten Schuss raus :D. Es war ein bisschen problematisch, es über die Steine zu schaufeln - ich musste mir ein bisschen helfen und das Ziel mit dem Fuß in das Sieb laden.

Der Anblick der ungetrübten Freude, als es gefunden wurde, ist unbezahlbar und auch ich kam nicht zu kurz. Also, wenn Sie können, scheuen Sie sich nicht zu helfen, die Belohnung wird sicherlich da sein und Sie werden anderen Suchenden einen guten Namen geben.

Diese Person wird Sie niemals aus ihrem Feld werfen und Ihnen wahrscheinlich einen Snack bringen.

Jaccob

Der Artikel ist in die folgenden Kategorien eingereiht:

Kommentare

Jo takovéhle akce jsou k nezaplacení ;-)
Jednou se mě povedlo něco takového na pláži v Itálii, hledám si pro zábavu EURA a najednou ke mě přijde vyděšená Němka, a ptá se jestli jsem náhodou nenašel prsten... bohužel ne, ale nabídl jsem ji pomoc a prsten byl za pár minut na světě ... po dědovy, zlatý a připomínal spíš pořádnou matku než prsten... okamžitě následovala radost a dojetí ;-)

Jednou jsem vlezl na podmýcené políčko a za chvilku přijelo auto s majitelem. Žene si to ke mně a prý jest-li bych mu nenašel značku výškového bodu kterou zaneslo bahno. Práce za dvě minuty hotová. Dostal jsem poděkování a povolení si projít jeho pozemky :-)

Hezký příběh, pěkně napsáno.

Akce za palec.

Hledal jsem kdysi známému klíče od auta, které ztratila večer jeho manželka cestou od auta k paneláku. Spadlo jí to do čerstvého sněhu, který přes noc natál a pak zase zmrznul, takže z něj byla parádní ledovka. Ta cesta byla docela dlouhá, pod ledem samý kanál a spoustu kovového odpadu. Prokopávat se ledem kvůli každému signálu bylo zdlouhavé, musel jsem to odkopávat zeširoka, abych ty klíče netrefil, bylo to ještě v pravěku, kdy neexistovaly dohledávačky. Venku mráz, všude samí čumilové, to byla paráda. Trvalo snad dvě hodiny, než jsem ty klíče našel.

Pěkný příběh. Na loňské dovolené v Itálii přiběhl na pláži britský turista se žádostí o nalezení zlatého křížku, který ztratil na volejbalovém hřišti při urputném mači. Řetízek mu zůstal přetržený ležet na ramenou a kříž byl fuč. Vzhledem k velikosti hřiště bylo za 10 minut hotovo. Následovala pozvánka na večerní grilovačku a Heineken.

Pěkná radost. Já známému našel utopenýho ajfona, co v malém rybníčku ztratila jeho dcera. Po jednou dni ve vodě fungoval. On měl radost, ale ta jeho dcerka moc ne. Nejspíš už se těšila na novej.

jaccob-Ty si s tou vodou nedáš pokoj :-DJá jen dvakrát telefon(to už je cca deset let a tak z nich vypadla baterka a kontakty byli jen na simce),3x klíče,2x zemědělec(stejně jako OBI) ale dětskou au náušnici jsem na zahradě uprostřed vesnice na 800m2 rovnou vzdal.

Paráda

Jo to funguje, ke mě přijel přes celé pole farmář s přísným výrazem, čekal jsem problém, ale zeptal se kdy budu končit - potřeboval najít prasklou vodovodní přípojku před barákem.... po úspěšném nalezení mi popsal všechny své pozemky, s tím, že tam mohu kdykoliv kopat, pokud nebudou oseté.

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben