Detektor kovů Tesoro Silver uMAX

Nový detektor kovů Silver µMax, vybavený technologii Max Boost a díky ní disponuje zvýšeným dosahem než předchozí typy. Je tak velmi dobrou alternativou k mnoha digitálním detektorům, které se pohybují ve třídě do 10.000 Kč.

Návod pro detektor kovů TesoroSilver µMax: Návod TesoroSilver µMax

Detektor se již nevyábí. Výrobce Tesoro ukočil v roce 2017 činnost.

in category Metal detectors, created by Elmara 20.8.2010 10:39

Zdar lovci, mám k mání Silvera uMax, 4 roky starého (již po záruce), v plně funkčním stavu - s krytkou na přepínači allmet/disc, osazen základní koncentrickou cívkou + k detíku cívka SEF 30 x 25 - ta je rok stará a ještě v záruce. (možno přidat gratis nerez rýč a nabíječku na 9 V baterie). Detík prodávám jelikož jsem přešel na Tejona a silvera přenechal bývalce, kterou to bavilo dva měsíce - super detík pro začátečníka či Vaší drahou polovičku. V případě zájmu mi písněte do zprav. Díky a ať to pípá.

prodam Tesoro silver u max, s hlavicí pro tesoro golden max,už bez záruky...hlavice trochu poškrábaná.plně funkční.Cenu nabídněte,pište do zpráv. :-)

Zdar pánové. Poslední dobou chodím hlavně partnerčina silvera a chtěl bych se zeptat na jeden poznatek. Máte všichni taky tak ostrou diskriminaci? Všiml jsem si, že mi i s potenciometrem discu úplně na minimum klidně odfiltruje kompletní struhu v 15 cm, která leží normálně naplacato, 20 cm dlouhý nůž i hřeb jak hovado. U nože a hřebu budiž. Je to rovné a skoro bez výčněllků, ale ostruha tvoří skoro kruh...Cotes s nastavením lehce pod iron alespoň zaprdí + má displej, takže tam se to dá lépe odhadnout. Abych to se silverem nepřecházel, tak musím chodit v allmealu, což v ne každém lese jde (pletiva, šrapnely, hřebíky ze starých oplocenek). Navíc cokoliv partnerce zazvoní, tak kopu já a to by se v tomhle horku jeden posral :-D Půdu máme takovou žlutku, která je za sucha jak beton co se po vypáčení rozsype na prach. Za mokra je z toho zase takový mazlák. Takže opakuji. Máte někdo také takovou zkušenost?

Zdravím vás pánové.
Již před několika měsíci jsem se stal jedním z vašich členů.
Od přítelkyně jsem dostal dárek Tesoro silver se dvěma tesoro sondami .Po základním seznámením a nachození první 100vky hodin jsem bohužel zjistil že jedna ze sond tesoro 30x25cm 2D H.0.T. vykazuje změny, jakoby ztichla a ztratila hloubku.Hlasitost na jednotce musím vyhulovat čím dál více.Baterie používám nenabijecí,kvalitní.Druhá sonda tesoro 23x20cm koncentrická je oproti H.O.T.ce hlasitá a dosah je vpořádku.
A nyní dotaz na vás..
Byl by někdo z vás ochotný a schopný proměřit obě zmiňované cívky a hodit mi feedback pls?

Díky Laďa.

Zdravím všechny,

celkem mě zaujala myšlenka objevování starých věcí. Pár dní si pročítám forum a zaujal mě inzerát na bazaru: https://ostatni.bazos.cz/inzerat/85447279/Detektor-kovu-Tesoro-Silver-uMax-Special-Edition.php
Měl bych k němu pár otázek:
Je vhodný pro začátek tento analog? Mám v plánu chodit hlavně do lesů, louky kraje polí a možná nějaké to pole. Nejvíce by mě asi zajímaly mince a WWII (nejvíce asi pak nože, dýky, odznaky).
Je "bezpečné" kupovat DK na bazaru? Na bazaru kupuji hodně kytarového vybavení, ale tam už vím, co a jak si pohlídat. tady nevím.
Je ta cena adekvátní? Nenašel jsem nikde nějaké další info o této Special Edition a nepoznám v čem se liší.
Pokud máte nějaké další podobné návrhy, budu za ně rád. Klidně od Tesoro, pokud by to byla jiná značka, napište jen typ a já se na to třeba podívám a nebudeme to tu více rozebírat, když je to vlákno jen o Tesoro.
Děkuji za každou radu či reakci :-)

Děkuju, dobře, ale co bys poradil do lesa? Co by bylo vhodnější? Ten ovladač hlasitosti mě napadl a budu asi vyčkávat, až se něco zajímavého objeví v inzerci a to pak pořídím, ikdyž je pravda, že se už nemůžu dočkat, až se někam vypravím.

Chybí hodně u tohoto detektoru ovládání hlasitosti? Jak moc reproduktor řve?

Celkem dost řve

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top