Hladanie v KZ

Ahoj, mam priatelku z Kazachstanu a buduci rok by som s nou chcel ist k nim domov, zozmamit sa s rodinou atd..Mate niekto skusenosti s hladanim v tychto koncinach? Ako je to tam legislativne? Oplati sa tam vobec hladat? Popripade co take sa tam da najst?

in category Groups and joint searches, created by WICHVI 24.10.2018 13:35

Nebude lepsie sa spytat priamo priatelky?

ta bude vedet prd, stejne jako my :-D

Bohuzial, je to ako v Rusku, nikto tam nepozna zakony, nikto ich neriesi. Lenze mna ako cudzinca by radi riesili. Preto by som chcel vediet ako reaguju na cudzincov. Popripade ake mate skusenosti s branim nalezov so sebou mimo republiku nalezu? Konkretne lietadlom, bol by z toho pruser?

NO vidis, tak to sis vlastne odpovedel sam ;-) Kdyz Te nikdo nechytne, tak se nic nedeje. Kdyz Te nekdo chytne, tak se asi holt dit bude. Takze 10ti dolarovky do kapsy a muzes vyrazit :-D To je tezky takhle odhadnout, prtze v Kazachstanu se to asi opravdu moc resit nebude. Takze vicemene zalezi na tom, jake lidi tam potkas. Co se tyce prevozu veci..opet zalezi, co budes mit a zda Te vubec chyti. Myslilm, ze par kopanych minci nikoho nezabije. Ale pokud potahnes archeo, tak mas pruser urcite. Ja osobne bych si vzal detika a resil to az pak. Prtze uz se mi nekolikrat stalo, ze jsem byl "posranej" a na miste si pak rikal...kdybych tady mel detik, tak jdu na to. Od te doby, ho radeji vozim i na mista, ktery moc neznam a rozhoduju se az pak, jestli pujdu nebo ne. Jen nevim jak s tim detikem v letadle. Do bagaze bych ho radeji nedaval a do prirucniho...tezko rict, jak na to budou celnici reagovat, obzvlaste tam...


Back to chat

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top