Hladanie v KZ

Ahoj, mam priatelku z Kazachstanu a buduci rok by som s nou chcel ist k nim domov, zozmamit sa s rodinou atd..Mate niekto skusenosti s hladanim v tychto koncinach? Ako je to tam legislativne? Oplati sa tam vobec hladat? Popripade co take sa tam da najst?

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil WICHVI 24.10.2018 13:35

Nebude lepsie sa spytat priamo priatelky?

ta bude vedet prd, stejne jako my :-D

Bohuzial, je to ako v Rusku, nikto tam nepozna zakony, nikto ich neriesi. Lenze mna ako cudzinca by radi riesili. Preto by som chcel vediet ako reaguju na cudzincov. Popripade ake mate skusenosti s branim nalezov so sebou mimo republiku nalezu? Konkretne lietadlom, bol by z toho pruser?

NO vidis, tak to sis vlastne odpovedel sam ;-) Kdyz Te nikdo nechytne, tak se nic nedeje. Kdyz Te nekdo chytne, tak se asi holt dit bude. Takze 10ti dolarovky do kapsy a muzes vyrazit :-D To je tezky takhle odhadnout, prtze v Kazachstanu se to asi opravdu moc resit nebude. Takze vicemene zalezi na tom, jake lidi tam potkas. Co se tyce prevozu veci..opet zalezi, co budes mit a zda Te vubec chyti. Myslilm, ze par kopanych minci nikoho nezabije. Ale pokud potahnes archeo, tak mas pruser urcite. Ja osobne bych si vzal detika a resil to az pak. Prtze uz se mi nekolikrat stalo, ze jsem byl "posranej" a na miste si pak rikal...kdybych tady mel detik, tak jdu na to. Od te doby, ho radeji vozim i na mista, ktery moc neznam a rozhoduju se az pak, jestli pujdu nebo ne. Jen nevim jak s tim detikem v letadle. Do bagaze bych ho radeji nedaval a do prirucniho...tezko rict, jak na to budou celnici reagovat, obzvlaste tam...

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru