Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

in category Detectors - unsorted, created by Elmara 22.10.2012 19:04

HOTKA je prodaná, zůstala mi RDS za 2400.- kč, nebo základní koncentrika za 1900.- kč.

Neaktuální, děkuji za prostor.

Zdravím prodám detektor Garrett Ace 150 se sondou WSS 25x13 S.E.F 2D s krytem cívky a krytem proti dešti na jednotku ovládání.Detektor vhodný pro začátečníky i větší děti.Cena 3200 Kč Foto a info lze zaslat.Mail wuzz@seznam.cz

Zdravím prodávám detektor Garrett EuroAce.Detektor má kryt cívky kryt jednotky proti dešti,zesílenou loketní opěrkou proti prasknutí.Dále je upraven ztlumovanim hlasitosti tak aby jste nemuseli mít sluchátka a zároveň neječeli na celé okolí.Sluchatka lze použít tato úprava nemá vliv na jejich běžné používání.Stroj funguje bezproblémově viz. nálezy zde na mém profilu.Cena 5200 Kč pro více info a foto napište na mail: wuzz@seznam.cz

Ahoj prodam.svuj zalozni goldmaxx power s deusackou konstrukcu ideal severni cechy

Prodám sondu NEL Thunder pro Makro Kruzer nebo Anfibio. Má záruku, byl jsem s ní 3 x venku. Už nemám Makro. Stála 4900 kč. Cenu nabídněte. Díky

Ahoj.Pokud by měl někdo zájem vyměním E-track se základní cívkou + ultimátku za Noxe.Detík je kupován zde na Lovcích.Je mu asi 5let aktivně užívaný.Maká na 100% ale nějaké ty estetické šrámy z terénu má.Neměnil bych...bohužel rameno a loket je jiného názoru. ;-)

Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat jestli by někdo neměl na prodej sondu na xterru 18,75 kHz. Děkuji

Prodám: XP Goldmaxx Power tyč DEUS + sluchátka WS1. Šlape jak hodinky a je bez kosmetiky.
Cena lidová - 11500kč 8-)

Prodám zánovní detektor (byl v terénu asi 5x) , kupován 10.5.2019 u Zipsyho (ústí nad labem) , detektor je v perfektním stavu , ještě nasazena originální folie , detektor je komplet balení plus navíc vodotěsná sluchátka Gray Ghost - originál pro minelab (ty s regulací hlasitosti) , prodávám z nedostatku času na tento koníček , pro více info pište do obálky

Zdravím,
kolik máte tak přibližnou představu o ceně?
Děkuji,
Fanan

21 tis. včetně sluchátek , vše jako nove

Prodám tajemný hrad v Karpatech.

Prodám detektor Whites Treasuremaster s krytem cívky a sluchátky , přidám dohledávačku Whites Bullseye II. Cena za koplet 5000,- končím.

Prodám detektor Minelab Terra 705, s troma cívkami ,dohledavačkou Pro find. Cenu nabídnete .foto plus info zašlu na mail . :-)

jaká je cena díky

Ahoj, prodám Deus WS4 Lite. Tedy WS 4 sluchátka + cívka normal 22. Kupované 06/2017 u UCeho a nachozené max. 300 hodin. Záručák je samozřejmostí. Cena 9000 Kč + doprava.

Prodám detektor kovů Vibra Tector 740. Cena 3500 Kč.

Prodám bezdrátová sluchátka Minelab určená pro detektory kovů Equinox 600 /800 a Vanquish 540. Cena 2500 Kč.

Taky bych měl jedny sluchátka k prodeji na noxe, používám modul.. nechám je za 2000kc měl sem je jen jednou na hlavě.. jak nové.

Prodám dohledávačku Vibra-Quatic 320, koupeno 6. 2018. cena 2000 Kč, leží mi doma ve skříni asi rok, koupil jsem si jinou a tuhle už nepoužívám.

Prodám GM Zero II 30WS. Odkaz:
https://ostatni.bazos.cz/inzerat/114697020/prodam-golden-mask-zero-30ws-ii.php
Další info do zpráv prosim

Prodáno, díky LP za prostor ;-)

Zdravím. Prodám Spektru V3i v hodně dobrém stavu.Detektor, originál Spectra Sound sluchátka – bezdrátová, nabíječka NiMh, baterie 1x NiMh,1x Li-ion (bez nabíječky), D2 10″ DD cívka + kryt, Super 12″ cívka + kryt, S.E.F 30x25 cm cívka + kryt.

Prodám Noktu Impact Pro
Koupená 7/17,po výměně nová základní cívka 28/18cm,separační cívka 19/10cm,kryty,stojánek,sluchátka,nabíječka,datový kabel,2 spodní tyče z toho jedna s bočním vývodem kabelu...detík maká jak má.....cena 12 000,-Kč

Nazdar Hledači
Měl bych na prodej XTerru 705 se 3 cívkami. Standardní 2D 26cm 7,5khz + 2D 26cm 18.75khz a 2D 15cm 18,75khz separačni , všechny samozřejmě opatřeny krytem. Detektor je v zanovním stavu, kupován zde na LP 11/2016 , k detektoru je samozřejmě fakrura , návod k použití , instalační CD i origo krabice. Přidám kryt proti dešti a sluchátka.
Cena za komplet 10 000kč.
E-mail: Milanhrad@seznam.cz

Prodám LP ZERO I
Teleskopická konstrukce
Sonda 30 + kryt
Kryty proti dešti (jednotka-2ks ale natrhlé, bateriový box)
Nabíječka, nabíjecí baterie (enelop) skoro nové.
Stáří detektoru 2,5 roku,má nějaké kosmetické vady ale na 100% funkční .
Nejlépe osobní předání,ale je možné poslat i poštou.
Při rychlém a rozumném jednání sleva

Cena 4300 kč

Mám zájem,myslím že se nějak domluvíme ;-)

Tak tedy díky za odpověď...

Asi prodáno že?

Kdyby se někomu doma válela sonda XP 27 nebo i 30x36 v.4,6 Khz.Ne nahrážky jen origo XP.
Nebo jestli jí někdo nenašel v lese u Podbořan tam někde jsem jí nechal u parkovišťátka u lesa :-D :-Dhlava děravá.

Zdravím vespolek: mám na prodej Golden Mask GM4PRO WD12 ,třicítka sonda teleskopická konstrukce /FÍDR/,bohužel sluchátka už jsou pryč ,stáří cca 3 roky cena 7 000 Kč.můj kontakt
606 949 778

Tak inzerát již není aktuální . Děkuji LP za prostor.

Dík LP za prostor,prodáno

Predám Minelab GP 3000. Vysoko účinný osvedčený pulzný detektor na hĺbky. Spoľahlivý, bez závad. Jednoduché ovládanie. Diskriminácia. Ľahká nabíjateľná batéria. Možnosť odskúšania a zaškolenia k ovládaniu prístroja. Možnosť dodania druhej, 18 palcovej DD cievky. Cena za komplet podľa fotografie je 1500€. Možnosť odkúpenia samotnej elektronickej skrinky /1200€/. Telefón: +421905778114 fotografia predávaného setu: https://ostatni.bazos.cz/inzerat/115194855/predam-minelab-gp-3000.php

Prodam LP Zero 2, v super stavu,s krabici v zaruce do listopadu 2020.Kryt baterie,kryt proti desti,krabice,manual zarucak,2x sonda.
cena dohodou

cena díky

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top