Stavba polygonu

Rady a postřehy ke zbudování vlastního testovacího polygonu.

in category Detectors - unsorted, created by gonzo23 3.1.2011 21:22

Stavím polygon na zahradě, nešel sem hledat, včera jsem položil prvních 6 cílů do hloubek 25 až 33 cm, a je to polygon s ruchy, s znečištěním, jako ty navážky co chodim, a z těch 6 ti jsem dal cívkou 10x12 jenom jeden, a jenom z jedný strany. Cíle mají stabilizovanou polohu, mám záznamy co to je, jestli to je na hraně nebo na plocho, fotky cílů, a bude jich asi 50, včetně stříbra a válkařskejch věcí a taky patron a odpadu. Udělám k tomu katalog a taky záznamový lístky, ať z toho jsou nějaký data. Určitě to dá zajímavé informace. Cíle jsou s patinou, jak je nacházíme. Od halířů a krejcarů to bude až po velkou patnáctku s dírou.... Dávám je dost daleko od sebe, aby to šlo chodit ze šikma i kolmo. No a dneska dalších cca 30 cílů, a eště není konec. Bude o čem přemýšlet, každopádně to je zajímavý. Třeba se ukáže něco, co se .... Každopádně dám nějak vědět, ale do secretu.

Hotovson. Já taky. (7 piv, 2 panáky, 3 kafe, studenej oběd...) 61 cílů, většina za, mimo, to znamená nic nebo prsk, tedy, za pohodovým dosahem nebo znečištěno kolem nadoraz. No, bude mazec, ale o to jde, jasný "vidím" dá každej, kdekoliv, jakkoliv. No a na Ty moje navážky je to polygon akorát.... Už jenom odladit jak se dostat na cíle, a je to paráda pro náročného diváka.... Kde je 40 let navážka, tak tam je všechno (až na náhodný sběr, když je štěstí unavený, i na proutkaře sedne....) co tam bylo i před detíkama... :-D No to sou ty háčky a čárky co dělaj z jazyka jazyk, ze slov větu, z textu zábavu, z odstavců knihu co došteš i když má 500 stránek nebo víc... Příběh na roky začal. ;-) :-D 8-)


Back to chat

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top