Vadí vám když vás někdo pozoruje?

Jestli hledáte třeba u silnice, schovaní v lese,....
Mě třeba vadí když hledám u silnice a každý otáčí hlavou a zpomalí.
Jak to máte vy?

in category Locations, created by hledac7745 16.12.2017 13:43

Tak nevim zda od 25.5 2018 to bude moci monitorovat pokud nedostane povoleni od osob týkající se osobnich dat bude to mazec i pro nás všechny :-/

:-D :-D :-D o:-)na veřejnosti nebudeš smět ani oslovit nikoho jménem.To by bylo zveřejňování dat. 8-) 8-) 8-) 8-)

Bych se ani nedivil a na úřadech už jim chodi dotaz na důvod otevrani dat a sekretářka musi podat důvod , ted se mi to stalo byl sem na živnostenském takže natom už pracuji :-P

Mám podezření,že máme fotopasti i doma.Drahá polovička vždy ví,když jdu mlsat slivovičku. o:-) :-D :-D :-D

Jo tak to potom je mi jasný , kde všeci kolem berou informace o tom, že sem trošku lemtal o:-) :,-(

Pánové fotopast v tom prsty nemá indian sedí každý den u ohně proto je cítit kouřem :-D
Protože slopete od mala tak se vůně pálenky už nezbavíte :-D :-D :-D
Loku zdar :-D

No prave , to prece nemoze byt poznat, kdyz uz su jednou nacuchlej , tak muzu rict , ze to co citi je stary o:-) ale nefunguje to :,-(

Říkám,že je to ústní voda.Odpověď zní,kde jsi ji vzal,zapomněla jsem ji koupit.Baby maji ten šňupák citlivější,jak ohař :-D

Ony sou celý jakýsi divný o:-) :-/ :-D ;-)

Je to hadí plémě. :-D

Jo satanův nástroj o:-) :-D :-D ;-)

:-O :-O :-O Sakra, a dá se to použít i jako omluva? :-D

Zkus to. :-D

To si piš ;-) Na to se totiž nedá ani nic odpovědět 8-)

:-D :-D :-D

Ale dá - jen to asi nejde moc na tyhle stránky :-P :-D ;-)

Hmmm - asi ne :-P Spíše jako důvod k obdivu a touze u nás rockerů o:-) :-D :-D ;-)

Klid.Za chvílu bude palení čardějnic :-D :-D :-DBebo taky vynýst Moranu :-D :-DHergot ty holky maj těch svátků nějak moc :-D :-D :-P

:-D :-D :-D A tak hlavně že nás to nechají slavit taky s něma ;-) :-D :-D

a tak vylejt se dá na cokoliv na svátek,na smutek,na radost..... :-D

https://www.youtube.com/watch?v=P7CoNkN0hnI 8-) ;-)

Jo a stejně je to hovno platný,protože se zlomíme většinou my o:-) :-D :-P

:-D :-D :-D

ahoj - mě nikdo nevadí pokud nenarazím na arogantního blbce co už z dálky řve , ani čumilové mi nevadí ,jsem posluchač , nechám je vykecat a tak získám informace o dalších lokalitách , toto na googlu nenajdete - stále je mnoho lokalit kam chodit . nejvíce mi vyhovují staří domorodci co vykukují ze starých chalup a vyptávají , k čemu mám ty klacky a vše je vyřešeno
;-)

plně souhlas ;-)

Zjistil jsem že si ty představy děláme hlavně sami v hlavě většina lidí jede kolem a zabývá se hlavně svejma starostma, někdy nikoho nevnímá i kdyby tam běhal v alobalu,dnes jsem chodil pole 2,5 hodinky schválně podél silnice(bylo tam víc mincí než dál v poli)projelo min 500 aut a trobil na mě jen známé podle auta šulín až jsem se lekl.jinak 17 mincí,knofle dokonce číslované svátostka,odznak a jiné poklady spíš pro radost.Tak že u mě dobrý,zbytečně neprovokovat,ale zase se nestresovat dřív něž o něco deeeeee..... o:-) :-D :-D

Tak zrovna vcera jsem byl zavrtany v zemi, sluchatka na usich, uprostred lesa nikde nikdo a najednou mi nekdo zaklepal zezadu na zada a chtel se vykecavat. Tohle mi vadi jsem si malem ukopl ruku.

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top