Jaké je Vaše zaměstnání a jak při něm zvládáte hledat ?

Ahoj všem, zajímalo by mě, jakých profesí jsou místní hledači. Věřím, že záběr bude širokej ;-) ;-) ;-) Já jsem prodejce barev do interiéru i exteriéru a s časem je to zlé, pracuji od 8-17 hod, takže v týdnu nemohu vůbec,..

v kategorii Nezařazené, založil VilSon 14.2.2016 20:59

Zeronico :-) i já jsem to tak měl,nemělo to chybu. :-D

Duran jak říkáš. ;-)

Osobně tady žádnou neznám. :-(

dúchod- od rána do večera na hledačce. :-D

Ahoj,jsem truhlář..skříně, kuchyně ,dveře ,futra.20 let v oboru.Práce dost,tak se trhnu většinou o víkendu.V létě hned po práci,okolo Liberce.Hledání je krásnej výplach.Prostě si tak chodíš a za odměnu dostaneš knoflík,kolečko,nebo cínovýho vojáka.Kdo ti to dá??,

Jsem na LP novej a vykouklo na mě toto téma. Tak se s dovolením přidám. Hledám jen necelých 10 let. 90% svých pochůzek dělám na našich vlastních polích a loukách, moje rodina jich trochu vlastní. Moc ale nechodím. Ještě o několik let déle totiž pracuju jako řidič na rozvozu chleba a rohlíků :-D Do práce 6 dní v týdnu od 0:45, končím v 8:00. Chvíli pak musím dohánět spaní, a od dubna do listopadu mě po většinu dnů čeká odpoledne druhá práce (na ŽL) - těžím dřevo,vyžínám křoviňákama, seču trávu, sázím stromky, atp. Jsou měsíce (někdy i několik za sebou), kdy vůbec hledačku nevezmu do ruky. O to víc si pak vychutnám brouzdání po přírodě, kdy na chvilku zvítězil pocit, že mám na pár dní hotovo ;-)

Jsem vyučený instalatér s dlouholetou praxí zelináře pracující v chemickém průmyslu (čistění a distribuce CO2):-D :-D :-D Pracuji na směny a tento týden je tzv. krátký, takže mám 5 dní volna na seznamku s Noxem o:-) :-P

Machu, tak si to užij ! Nebudeš ho chtít potom pustit z ruky, to ti je taková libůstka, ten Eqx 600 je o malinko snažší, ale stejně si pohraješ, uvidíš sám. Přeji pěknou zábavu. ;-) :-D :-D

Díky. Před chvilkou jsem se vrátil z pole i lesa. Na testy to zde ještě není :,-( , v rozoraném políčku mi rýč zajede max do 5 cm a pak už je tam ledová krusta, tak jsem pole opustil. Les je lepší, tam už pomalu ledy tají :-D a dá se rýčem vydloubnout i nějaký ten kus zmrzlé hlíny. Nicméně na radost z hledačky a tím pádem na hrátky s nastavováním to ještě zdaleka není, nehledě na to že člověku při kopání pěkně táhne na záda a pak čůrá ledovou tříšť :-) . Možná se podmínky změní k lepšímu už o víkendu až přijdou ty rosničkami avizované ,,tropy,, o:-) :-D

No, snad jim to přece jen vyjde, teď v 16:45 hod., u nás " pouze " -1 stupeň Celsiův, chi, chi ! Mě móc mrzí, že jsem se neučil o něco hůř, mohl jsem být také meteorologem, ale bohužel ! :,-( :-D :-D :-D

Krásný počtení.
Tak přidám taky: vyučil jsem se mechanikem strojů a zařízení v jedné z nejstarší jihočeský strojírenský firmě. No a řemesel taky za ty roky pár padlo: 9 let údržbář mostových a portálových jeřábů, 2 roky revize ventilátorů, 2 roky svářeč MAG, 6 let zemědělec a následoval návrat do strojírenství - nyní 11 let obsluha CNC strojů.
Mám tedy odpracováno rukama 30 let.

Času na koníčky je dost ale mým největším koníčkem je rybařina(víc jak 40 let).Na druhém místě je pes (BOM) a třetí místo patří hledání s detektorem.Detektor chodím 6-7let a mám pátý kousek(CS3MX,F5+,GM4,Tesoro ESII a nyní Tesoro Deleon).
Hledu zdar

Ahoj dělám od 6 do 14:00 zamecnika pět dní v tydnu a když je po práci dost sil a pěkný počasí tak vyrazím šmejdit.O víkendu je to jasný to hledám skoro celý den. :-)

Stavební firma,kanalizace,zemní práce,bazény,rekonstrukce,novostavby atd. Špatná doba lidem se nechce moc platit a jsou čím dál víc vyčůraný.To musí bavit 10 let bez dovolený a soboty neděle,léto zima pořád na stavbě.

Sociální služby, hledám o víkendech a když 14 dnů nejdu mám hroznej absťák :-D

Ted sem narazil na tohle vlákno a po 4 letech se připojím 😊
Vyučen obráběč kovů, pak rok ježdění s ávií, zámečník ( 2 měsíce 😁) pak 8 let svařování klecí na papouchy, 2 roky servis bagrů a avií, rok bagrování, a pak sem se vratil k obrábění na CNC... Trinact let v teplíčku v hale a paráda. Prc doba 6-14

Jinak koukam na ty jmena nicků a dost lidí už tu není... A někteří už hodně dlouho... 😊
Klucí tak ať se daří 😊 Venda 😊

vodnanská drůbez času málo

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru