Archeo Moravia

Občanské sdružení Archeo Moravia vzniklo začátkem roku 2012 a klade si mimo jiné za cíl sdružování zájemců o historii. Hlavním působištěm občanského sdružení je vojenské muzeum Army Park Ořechov.

Dalším cílem a současně nemalým soustem je mimo jiné snaha o zřízení a provoz specializované expozice dokumentující nálezy objevené pomocí detektoru kovů a představení tohoto koníčku široké veřejnosti vůbec. Touto snahou chceme také přispět ke zlepšení celkového povědomí o detektoringu. Nejen pro tento účel se o.s. snaží spolupracovat s archeology a dalšími muzejními pracovníky. V současné době probíhají přípravné práce pro zřízení expozice a také z tohoto důvodu uvítáme všechny zájemce o členství. Mimo možnosti podílet se jak na přípravě a následném provozu expozice vám můžeme nabídnout i prezentaci vašich nálezů v budoucí expozici. Jestli máte chuť se zapojit, ozvěte se nám. Přijďte si nezávazně popovídat, vyrazit s námi hledat, nebo se jen tak stavit na pivo. Každého rádi uvidíme.

Za občanské sdružení Archeo Moravia

David Kincl, mate1

Naše akce

Viz pozvánka na Podzimní sraz

Kontakt

Archeo Moravia o.s. David Kincl davidkincl@seznam.cz

PF 2013

PF 2013 od Archeo MoraviaPF 2013
© LovecPokladu.cz™ – detektor kovu
zob.:
1761,
kom.:
0,
autor:
Elmara,
datum:
22. prosince 2012

Podzimní sraz Archeo Moravia – Army Park Ořechov

Občanské sdružení Archeo Moravia ve spolupráci s Army Parkem Ořechov si Vás dovoluje pozvat na první ročník Podzimního srazu Archeo Moravia.Podzimní sraz Archeo Moravia – Army Park Ořechov
© LovecPokladu.cz™ – detektor kovu
zob.:
1596,
kom.:
0,
autor:
Elmara,
datum:
22. prosince 2012

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky