Příbramsko WZ - o Nás

Skupina byla založena 18.1.2018 za cílem sdružení či seskupení lidí z Příbrami a okolí. Samozřejmě není podmínka být z Příbramska, ale uvítáme všechny, kteří si rádi zahledají nebo by chtěli nasát atmosféru hledání popřípadě se rozhodují o tom, že začnou, ale chtěli by to probrat přímo s někým z okolí. Pokud máte zájem do skupiny vstoupit, jednoduše pošlete PM nebo napište do veřejného chatu skupiny.

Pokud si pokládáte otázku proč se skupina jmenuje "WZ", tak je to od slova WareZone (v překladu bojová zóna). Toto označení jsem používal a používám pro volno časové aktivity na Příbramsku. RC modelaření, fotografování, geocaching apod. Nejdená se tedy o žádnou zkratku, která by někoho pohoršovala nebo urážela.

Pravidla skupiny bych zde nijak výrazně nerozebíral, prostě se chovejte slušně - přeci jen děláme tohoto koníčka s láskou, proto si myslím, že pokud se každý bude řidit slušným chováním, nemusíme nikdy tento problém řešit.

 

Zároveň pokud by se někdo našel z Příbramska kdo by měl zájem se podílet na moderování skupiny dejte mi vedět a probereme to. Pokud by jsme měli jakýkoliv nápad na zlepšení a chod ozvěte se také :). Jinak uvítáme například i nějaké recenze a zkušenosti s detektory se kterými chodíte ve formě článku skupiny.

Lukáš, Icyclaw

 

 

Výstavba D4

Výstavba D4

waffen
9380 18
Zkouším ještě reinkarnovat nápad Iceclava a probudit sdružení.
Pro upřesnění všem

Pro upřesnění všem

Icyclaw
7615 6
Pro všechny, rád bych jen pro upřesnění napsal jaký je cíl našeho "sdružení" nebo spíše seskupení.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru