Kutnohorsko

kdo si chce společně zahledat a pokecat napište :-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil stin 29.7.2013 15:40

Sem tam jsem před 4 roky okolo KH jezdil hledat. Když tak napiš na mblaza@seznam.cz

Jsem tu taky a tebe kozajdo snad stihnu ještě v srpnu...zdar...

Tak jsi to nestihl, škoda. :-(

Ahoj, nechceš vyrazit v sobotu, jsem na chate v Lounovicich.cca 40km od Kutne Hory.
Posílám tel:606234672

Ahoj Eva

je sobota 21.35. tak to už nestihnu...

Na tu chatu eště jo...

Tyseš taky všude... :-D

Srpen...ani jeden den volna...samotnýho mě to sejří...ale já to snad ještě dám...

co takhle 17 srpna dejte vědět ;-)

Stis - napiš mi na mail. ;-)

zdar ja jsem z kolina :-D

ahoj tak mužem někdy zajít mam dobrý tip na lokalitu

a kam? sorry ja jsem ted bez penez tak bohuzel nemam na benzin :-( snad po 20 bych jel jinak jsem na poli kazdy den :-)

Ahoj tak mužem hledat u tebe jak chceš :-)

muj tel 774 986 487 :-P

muj tel 774 986 487 :-P

Ahoj ozvu se :-)

No, a jak to dopadlo? Víděl sem žluťocha v pátek pod Kaňkem?

gorbi v kolíně mam 2 partaky o.beno@seznam.cz piš

ahoj klidne se mi ozvěte když někam vyrazíte ja dojedu nerad hledam sam i kdyz pred par dny si spolubydlící koupil od litrfree GM4 tak asi budu jezdit i sním. ale klidne napište 774 986 487 ;-)

Čau já jsem taky z KH.Někdy můžeme vyrazit na hledačku.



Víte, že zítra máme na Detektor Centrále konzultační den? Dopo, od půl deváté zhruba, do poledne, přibližně. Víme, bude poměrně hezky bude se dát hledat. Tak jistě, je to volba :-) Pokud máte chuť stavit se na kafe a prohodit pár slov kolem nastavení vašeho detektoru: Nebo se stavte zeptat, co si vybrat třeba za sondu jako doplnění přístroje, nebo si oťukáváte terén před koupí nové mašinky, stavte se na kus řeči. Prodej celého sortimentu bude k dispozici, obchod je v neděli dopoledne 26.10. 2014 otevřen.
http://www.detektory-vychodni-cechy.cz/kalendar-akci/

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru