Bible na přívěsek

Pole nedaleko hřbitova nalezeno kolem 24hod při měsíčku

Kategorie artefaktu

Identifikovaná kategorie:neznámá

Fotografie

Okolnosti nálezu

Lokalita:Královéhradecký kraj
Stav půdy:Suchá
Hloubka nálezu:20 cm
Použitý detektor:SIMPLEX+Nokta/MAKRO
12 hlasů
12 hlasů
zobrazeno:
642x,
komentářů:
37,
nálezce:
BURYNE BURYNE
vyfotografováno:
Neděle 20:35,
vloženo:
Úterý 7:58

Komentáře

Hezká. Burane ;-)

Ty dáváš Jakube 😂👍

Já nechci aby tu takoví uživatele byli. On se tak fakt chova ;-)

Tak s tím buranem jsi teď na jeho úrovni. A co ty chceš a nebo nechceš tady je k smíchu. Jestli tady někdo bude nebo nebude, záleží na adminech. Utři mlíko z brady a místo komentářů běž raději hledat :-D

Cítím to stejně jen s tím nic nedělám pravěk tu byl a bude ale fandím ti 👍

tumam velmi trefný!
;-)
Já nechci bůů.. :-D :-D

Dřív bil můj profil polníček a eště jeden i před smazán za chybi co delám ve slovech bilo mi zděleno že něco takového se nedá na lovci tolerovat a tet situ každý dělá co chce :,-( jé jak dlouho mi trvalo neš mito tu uvěřili že mám dyzlexii a dyzgrafii tak se nenapadejte furt a kdo napadá bi mel jít o dům dál :-)

Tady na tom profilu s názvem ruského dřevěného raketoplánu je jasně vidět jak to tu chodí. Poprvé sem dal hromadnou sračku, bylo mu to vysvětleno a polepšil se. Problém je že sem dal dvouheller. Ale je to problém jen pro slaboduché jedince. Sám majitel tohoto webu se nedávno vyjádřil že sem patří. Vy co s tou dvojkou máte neustálý problém, raději si to přečtěte ještě jednou, patří. Po jednom popírači dvojek co to nerozdýchal, tady zbylo mnoho stejných vět :...tyto fotografie nálezu jsou vlastnictvím uživatele somira, který je sem v dobré víře vložil.
Již tu není přítomen a nesouhlasí s jejich další prezentací zde na těchto stránkách.... Psát tuhle větu 217x, tak to je teda výkon. Stejně zbytečný jako tenhle můj komentář. :-D

Tak co vy kašpaři na klíček! Zase máte brady u kolen co. Chtěli jste zase bodíky do žebříčku, tůůdle :-D :-Dmusíte opustit ústav a vydat se někam ven na procházku a nečekat tady na truhly plné zlata. :-D

Elmara Elmara
Středa 10:38
Admin základní škola – druhý stupeň
Zdar kluci a holky

Nemohl jsem reagovat, jelikož jsem byl celý den na Slovensku, kde jsme tak nějak řešil to co zůstalo po mrtvém kamarádovi. (Fero). Docela byl tak čas přemýšlet.

Že může vzniknout celá tahle hrůza kvuli vloženému 2h RU, je tedy docela maso. Ale daleko horší věci se stali pro méně.

Samozřejmě je možné, tyto mince dále již do katalogu nezařazovat, stějně jako je to u komoušů. Jelikož je to ale většinou první stará mince, kterou hledač najde.... nevím zda to udělat. Je jasné, že cpát je sem ve velkém jako to udělal Somora, aby nám udělal pořádné peklo, za to že jsem se té holky zastal, je tedy opravdu nesmysl. Ega ale holt pracují a myslím, že je dobře, že jsem nemohl reagovat včera a píšu to tak s klidnou hlavou až teď.

Tudíž, tak nějak pro všechny, mužeme zakázat vkládání 2h RU... s tím, že pokud to sem někdo kdo začíná vloží, tak se mu to určí a smažete se to zpětně, aby věděl co a jak.

Tak hezký den, já jdu něco dělat ;-)

Dobrý napad ;-)

Můžeme zakázat? To už se to tady znárodnilo? :-D

Hale, asi takhle máte dost webů a skupin na fb kde se na kvalitu prezentace a kvalitu artefaktu či mince kašle, tak proč prostě nejdete tam? Já přišel na lovce že tu je řád. Kdyby mi nevadilo koukat se na 2 hellery 10 x denně tak zůstanu na FB. Může mi někdo inteligentní z lidí co to sem hází vysvětlit proč tu jste?

Kašpaři na klíček? takhle se přece nemůžeš chovat tady ke kolegům otřesný :,-(

A ten řád je přesně v čem? Pohled adminů který neplatí?

Ne ne ne! Furt musí brečet a musí! Co ještě chcete vidět za zázraky, když už jste všechno viděli a vyhráli! Se lidi nedivi že jste poštípaný z nálezů! Buď držte hubu u všech vložených věcí co sem lidi dají nebo se bavte na jiné osnově. Není nález kde lidi jen strapňujete a posmíváte se jim! Se divím že to admin ještě neřeší jako šikanu! Ono to tady stejně pojde, protože sem dávat plné truhly zlata nikdo nebude.

Ta zem nebude nikdy vyhledána,já chodím hledat celou kariéru na jedno pole a pořád jsem ho nevybral celé osobně vím o loukách a polích kde byli bitvy a nikde se o tom nepíše,nevím jak vy ale já mám Platz který nestačím vybrat za celý život.

Já se ti divim fanfulo ze to ještě komentujes ja už to dávno vzdal věci sem davam minimum občas udělám nějakou klubovou a mam klid ať si tyhle věci resi lidé k tomu opravneni :-D a kdo se chce chovat jako buran tak je jedno jestli sem da 2h nebo pg a pamatuješ jak tu nedávno začínal ten s tim nickem siciho stroje? Taky už dal pokoj trochu se srovnal a je klid tohohle to taky časem přejde ;-) doufám :-D :-D a Jakube 12 ty mu to taky vůbec nekomentuj a mas klid je to az moc okaty ze ho nemáš rad :-D 8-) :-P

Tak to máte štěstí pane! Asi máte dobrého zemědělce co provádí hlubokou orbu,kde se to neustále točí. Ú nás to berou jen vláčkem do 10-15cm.

No pánové, musím říct že to co tady čtu, je velice smutné. Vždy se tady každý choval celkem slušně. Ale to co si dovolí pan BURYTO je fakt drzost. No každý ať si myslí své. Podle mne je to nevychovany hulvat :-/

Sorry ale už mi vybouchla nervy. Ať si vkládá každý co chce mě je to uz jedno. Ale Buryne ty se zamýšlí za rok třeba a řekni si jak by to tu vypadalo kdybys vložil každý 2 haléř. ;-)

Ta bible se mi líbí a bylo jen takové rejpnuti. Jako když rejpali do pana omanisty ;-) :-D kdo pamatuje?

Buryne za mě a to bez urážky tvé vkládání je někdy dos nudný a napsat pole nebo louka a k tomu přihodit foto na ubrus z pravítkem starším než nálezy v ostrosti že z toho bolí oči je prostě odbitý zkus do toho dát víc úsilí a pohraj si z prezentací a fotkama nebo pokračuj v tom co děláš, je to jen tvoje věc ale pak se opravdu nediv že se v tvým nicku bude měnit Y za A. Buď pokora nebo tvrdohlavost. Zatím si vybíráš paličatost. Je to jen tvoje věc a tvoje činy a musím říct že se činíš

Ano asi tak ;-)

Houbelec //jestli nepoznáš ubrus od podložky pod myš tak raději šoupej nohama a neházej tady moudra oničem. Najdi si jinou objeť. Děkujeme odejděte. To platí pro všechny zlatokopy s truhlamy plné zlata

To je vtipný vždy když nic nenajdu tak si říkám koubelec dnaska si našel houbelec😂
Podložka pěkná v papírnictví mají jednobarevné v různých barvách a docela za babku🖖
Zlatokop houbelec

On toho fakt nenechá koubelci. JÁ ODCHÁZÍM. NAZDAR. (Z této konverzace😂)

Už na to kašlete, pokud nepoznáte podložku pod myš z ořezu, tak stojíte fakt za prd. Ještě že tam nemá Pokémony. Co má furt s tou fixací na truhly? o:-)
(Oběť opravdu není odvozenina od objetí, jen tak na okraj :-))

Tak jak tak koukáme tak kdyby tady bylo nasráno sprominutím tak se najdou 3-5 houniválů co si tady furt budou válet tu svou kuličku. Nebudeme jmenovat, aby jsme nepoškodili tradici dlouholeté účasti v diskuzi.

Milanku on to myslel jinak tam melo byt-najdi si jinou-a tu musíš objet-nebo ojet? :-D :-D a nerejpej furt do něj vždyť ti jsi jenom dost jetej podhustenej mrtvej petnik na provazku :-D :-D :-D

Lubošu, vždyť já se jenom snažím šířit dobro a lásku :-D. Kdyby se nechoval jako machýrek, tak si ho nikdo ani nevšimne. Kdo seje vítr, sklízí bouři. Jakub, i když je ještě pískle, je na něj alergickej taky jen kvůli tomu chování.
(A ještě drobnost pro Burana, neplejtvej tolik slůvkem "tak", čtyři kusy v prvním řádku vypadají hnusně ;-))

Já to mám všeobecně rád. Prostě střet názorů je střet názorů.

Tak tak tak tak pravda a láska musí zvítězit nad lži a nenávisti :-D :-D :-D

Tak tak :-D

A taky gramatika, ta tu dostává dost zabrat. Chudák Hus s Palackým.

Já nevím co je tak těžkého přiznat svou chybu a pak se z ní poučit. Pro buryna asi jo.... ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru