Jezdecké kopí

V lese úplně bez souvislostí, kousek od drátěnky z matrace a jiného bordelu. Kolega to dalece obešel a já to nevzdal. Délka 25 cm průměr tuleje 4 cm. Tulej je nádherně hraněná do šestihranu. Voni to ty kluci kovářský tehdá uměli. Myslím, že do katalogu patří. Body nechávám tradičně bodolovcům.

Kategorie artefaktu

Identifikovaná kategorie:
Názory uživatelů:Kopí (3 názorů)
bonsai: Kopí, Surmajka: Kopí, Wladyslav: Kopí

Fotografie

Okolnosti nálezu

Stav půdy:Suchá
Hloubka nálezu:8 cm
Použitý detektor:F75 2.0 Ltd
13 hlasů
13 hlasů
zobrazeno:
839x,
komentářů:
10,
nálezce:
waffen waffen
vyfotografováno:
8. prosince 2002,
vloženo:
8. května 2018

Komentáře

No keď u teho zahlasujem,tak budem teraz henten bodolovec.
Mám sa preto báť, svoj hlas dať? Ako sa to do teho katalogu ináč správno dostaně-to pak akosi to nechápem.

:-) Krásnej kousek-gratulka ;-)

Pán kolega Surmajka, prosím hlasujtě, je tu mrtvo, to nemám rád. Já som tiež bodolovec, ale chlieb si za to nekupim. :-D ;-)

Vy dva pacholci já to nemyslim zle. Je tu spousta mláďat tak ať se vyšvihnou a odhalí vědomosti. Já o frčky nikdy nestál. Proto neurčuji vůbec nic. Jen doufám že to neskončí jako ovčacká píšťala z halštatu s lehkým přesahem do Ww2 :-D :-D

Krásnej kousek.To by na určení nestačilo? ;-)Taky sem několikrát statečně vlezl do bordela a většinou tam bordel byl.Ale občas se to oplatilo. :-)Koukám že z bejvalýho válkaře je čistokrevnej železář. ;-) :-)

Pepi krásnej kousek a upřímná gratulace .Atˇ se daří i nadále .

Jojo bejvalej válkař. Bejvávalo. Kolegu smetli dvakrát za nedovolený ozbrojování. Mně to o fous minulo. Ono bylo těžký v devadesátkách něco vykopat a nevzít si to. Čili všude kvéry a krochny ty lepší schovaný. S kámošem jsem jezdili střílet z kosy do Brd. Všude se toho válel mrak. Rybníky byly plný. Pak se z toho stala móda. Zájezdy klackařů v maskáčích na příbramsko. No a já se posunul kousek do minulosti. Za ten posun může Husita. Před lety jsme si zavolali a on mě poslal na jedno místo a tam mě to chytlo u srdce :-D

Krásný kousek ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru