Plaketa nebo medaile

Kategorie artefaktu

Identifikovaná kategorie:
Názory uživatelů: Cyklistické spolky (4 názory), Medaile a plakety (1 názor) : Cyklistické spolky, Mac: Cyklistické spolky, fighter: Cyklistické spolky, fia007: Cyklistické spolky, nadlacan: Medaile a plakety

Přihlaste se a pomozte určit tento nález.

30. 10. 1921
Pořadatelem těchto závodů byl Klub cyklistů Královo Pole. Dopoledne byl na programu závod do vrchu na 3 km o mistrovství Brna (start v 9.00 hodin u Ústředního hřbitova na silnici do Kohoutovic).

Odpoledne bylo na programu hned několik závodů (start u 3,4kilometrového kamene na silnici do Rajhradu):
1) závod I. třídy na 25 km
2) závod II. třídy na 25 km
3) závod nováčků na 3 km
4) závod turistů na 10 km.

Místo jízdy turistů na 10 km byla nakonec zařazena klubovní jízda na 10 km, ve které zvítězil Nováček (22:30).Takže medaile, gratuluji :-D

díky :-) ;-)