Recyklace

Byly záchraneny 4 lahve z kontajneru na flašky. Zbytek byly střepy. Škoda. Někdo neví co má. Tohle je pivní bratři Benešově litomysl. Výška lahve 325mm.

Kategorie artefaktu

Identifikovaná kategorie:
Názory uživatelů: Pivní láhve (3 názory) Kapsa: Pivní láhve, REBEL1866: Pivní láhve, poustevnik48: Pivní láhve

Přihlaste se a pomozte určit tento nález.

Fotografie

Okolnosti nálezu

Lokalita:Jihomoravský kraj
7 hlasů
7 hlasů
zobrazeno:
565x,
komentářů:
9,
nálezce:
odysseus odysseus
vyfotografováno:
3. dubna 2019,
vloženo:
3. dubna 2019

Komentáře

Civim do něj občas, ale nikdy nic.... :-( Gratulka, paráda!

Soused přes ulici tak pred 15 lety shazoval střechu a na vlečku házel desítky, možná stovky starých lahví 💀 Ve chvíli když jsem projevil zájem aspoň o několik na mě sousedka spustila řev že nic nedá :-D No a paradox-potom orvírali doma hospůdku a zpětně sháněli nějaké ty flašky :-D :-D Někteří lidi jsou holt blbí a blbí zůstanou. 🤪

No prostě někteří lidé jsou kosočtverec. ;-)

Jeden je měl na své půdě, všechny rozbil kladivem. Jednu si nechal. Své počínání zdůvodnil tím, že čím míň těch lahví bude, tím větší bude sběratelská cena. A tím víc poroste cena té jedné, co si ponechal..... :-D

Taky je tak trochu sbíram.mam cca 30ks volnejch navíc z celé republiky na výměnu.tak pokud by někdo měl zajem tak se muže ozvat. ;-)

;-)Taky sem už na pár blbců narazil.A taky sem viděl pár lidí mlátit hlavou o výklad starožitnictví,když za výlohou viděli i z cenovkou co mynulej týden vyhodili,nebo spálili. o:-) 8-)

Titr. Všechno se dá domluvit. Já lahve nesbiram, tak jestli máš nějaký drobný takřka bezvýznamný artefakt k zamyšlení, no směna možná. :-)

Pěkná holka taky jich pár mam

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru