Zajímavý nález

dokonce velmi zajímavý.

Kategorie artefaktu

Identifikovaná kategorie:
Názory uživatelů:Novodobý odpad (3 názorů), Nezařazené, neurčitelné a ufo doby bronzové (1 názorů)
Martasek: Nezařazené, neurčitelné a ufo doby bronzové, Kochan: Novodobý odpad, Master2: Novodobý odpad, Zudrman: Novodobý odpad

Fotografie

8 hlasů
8 hlasů
zobrazeno:
829x,
komentářů:
27,
nálezce:
Martasek Martasek
vyfotografováno:
6. července 2018,
vloženo:
6. července 2018

Komentáře

tak ho zbav hlíny, narovnej a přidej fotku...

ale ty máš hlínu vlastně rád :-D :-D

Tak to isto pecka nález keď píšeš.
A čo to je? Lebo z fotek vidno figu.

:-D dobrá provokace..

Hlína tam je. Máte pravdu, ovšem ne zcela. Provokace by to byla dobrá, ale provolater nejsem. Zkuste hádat.

DD,
provokatér nejsem o:-) ;-). Nápověďa zatím nebude.

Doba bronzová.

Podle těch dvou fotek to vypadá jako přeložený zmuchlaný mosazný nebo měděný plech. Sorry jako :-D

Však ano, Trefa do černého. Je to surovina do bronzu- měď, která obsahuje rituálně uloženou obětinu. Jedná se o část depotu.

Tyjo , gratuluji bronzy já mohu :-)

Spíš mi přijde, že jsi to mělzařadit do Novodobý odpad... takových nacházím spoustu...

To musel byť veru neskutočný depot. Možno aj prepíše istá klišé archeológie. :-O Blahoželám.
A prečo má taká medená surovina do bronza to čudné očko? Obetina je asi tá hlina,šiška lebo to dáke zatuchnuté kakao?

Určitě ne. Není to odpad. Je to součást výzkumu, který aktuálně provádíme. Jde o tzv. transportní měďěnou stezku. Surovina do bronzu.
časem dodám i EVP. Uvidíme kam nás to až zavede.

Ty už to nehul! :-D

Ty průzkumníku,.hnusně nafocenej bordel.co s toho chceš určit??už sem viděl taky ty tvoje entyty,.no máš slušné vyfrézovanéj mozek,.jestli to s tím duchem a hospodou myslels vážně,to seš zralej na Chocholouška,.

Možná má pravdu, proč ne? Do rovnání by jsem se nepouštěl, to by nedopadlo dobře. ;-)

Entity??

Chjo. :,-(

Ja i přesto hlasuji o zařazení jako novodobý odpad......takovyhle archeo ja neuznavam :-D

Nevim co je na tom divneho pani odbornici. Se podivejte na nektere nalezene poklady z doby medene ci bronzove, takove suroviny byvaji tez obsahem. V te dobe mela med cenu zlata. A neni zadny neduvod nepovazovat surovinu za neco mene nez odlitek ba naopak. Myslim, ze kazdy vedec I vyzkumnik ci badatel je za stopu ktera nekam a k necemu vede vic nez rad. Pokud slovo rad se vubec hodi. Jenze naopak dneska maji lidi vymyty mozky velikastvim a superlativy a uz si ani neuvedomuji zakladni principy a hodnoty na kterych civilizace zacinala. No nic, ja uz davno vim ze z 50ti lidi je vzdycky tak 5-8 normalnich . Obracene receno inteligentnich jedincu priroda produkuje mene. Pardon.

To sa ogare neomlúvaj :-), lebo s tým terazky už nemožeš nič urobiť, keď príroda je krutá. No pekne veru napísané. Baretka dole.
A privěty Tamaře a Bodýýýmu do hospody. :-)

Dej sem i zbytek depotu, jinak je to pořád sólo odpad.... Jedině že by jsi kopal na skládce, tak toho opravdu mohlo být víc....

Marťásek 😁

Co to tedy je,nic nejde poznat,vohni to a umej ať to vydim

Vlašský ořech v rozpuku. :-/

ano, ako martasko múdro vraví - príroda chrlí bláznov v raketovom tempe, na jedneho normálneho človeka vychádza 9-10 sprostých - a to číslo stale narásta.....
- z mojho badaťeľského študia tejto neradostnej štatystyki - je naozaj lepše byť bláznom, lebo tomu sa žije dobre s normálnými jedincami, ale naopak tá hrstka normálných s tým má veľký problém.....

"A neni zadny neduvod nepovazovat...", "...vymyty mozky velikastvim a superlativy...".
Co to do prdele je? Opravdu se chceš tímhle projevem řadit do svojí pokřivený statistiky mezi 5 - 8 inteligentních lidí z padesáti? TÍMHLE?
V hlavě máš pěknej guláš panáčku, seru teď na odlehčovací smajlíky, protože TOHLE je drsný. Urážet lidi, který jsou rozdílnýho názoru, je projev arogance a hlouposti.
Problém s tebou je ten, že se neustále snažíš povyšovat se nad ostatní, z nějakýho neznámýho důvodu si myslíš, že jsi inteligentnější, než většina. Hovno Majere. Jsi chudinka, chytající se v panice nad sebou samým každýho, byť titěrnýho stébélka v podobě kladnýho ohlasu, milého slovíčka, palečku.
Až mi za tohle zase budeš chtít poslat SZ plnou nešťastných chudáků, do toho. Mě se spí fajn, já umím uznat chybu, umím se sobě zasmát, dokážu se omluvit, nestydím se zeptat na to, čemu nerozumím a hlavně, nedělám ze sebe, co nejsem. Nepřeju ti úspěchy v tom, co děláš, protože jsi mě zatím nepřesvědčil, že to je dobrý. Howgh.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru