Detektory kovu White's

Společnost White´s vznikla v roce 1950. První detektory White´s nesloužily k hledání kovů, ale k detekci ložisek uranu. Během sedmi let má společnost 65 zaměstnanců a vše dává tušit skvělou budoucnost.
V roce 1958 ale vláda USA razantně ukončila „Uranovou“ horečku a velice slibně rozvíjející se odvětví se ocitá v krizi. V tuto dobu tak u White´s vzniká první detektor kovových předmětů. Společnost se pak velice rychle mění v to, co dnes známe jako White´s Elektronics.V současné době vede společnost Kenn a Maria White. Celá filosofie firmy se ale nemění a zůstává stejná jako za časů Kennova otce. Četné patenty jsou důkazem, že vývoj u White´s čile pokračuje.
Budoucnost společnost vidí v talentech, které si vybírá do svého vývojového týmu. Momentálně firma pracuje na vývoji nového relic detektoru. Pokud tento detektor bude převratný jako Whte´s XLT nebo DFX, je na co se těšit.

Nová verze detektoru kovů Whites Spectra V3i

Nová verze detektoru kovů V3i

Na trhu se nyní objevuje nová verze  detektoru kovů Whites Spectra V3i. Oproti původnímu detektoru se verze "i" liší v několika bodech.

  • Stereo Mixed Mode audio
  • 6 světových jazyků
  • Polar plot vector - nová revoluční technologie rozpoznávání cílů
  • Volba cívky. Zvolte si v menu cívky, kterou máte aktuálně osazenou na Vašem detektoru
  • Prospecting scan - graf zobrazuje změny v půdní mineralizaci
  • Návod k obsluze přímo ve Vašem detektoru.
  • Soil type - dostaňte výkon na samou hranu možností i ve špatných půdních podmínkách mořských pláží.
  • Mode indicator - nejste si jistí ve kterém hledacím režimu se nacházíte? Nyní máte aktuální režim zobrazen přehledně na displeji.

K vybraným detektorum White's

!!ZDARMA!!

Akumulátor standartně dodávaný v soupravě DFX/XLT pro 15 hodin nepřetržitého provozu Dohledávací pinpointer White's Bullseye II Bezdrátová sluchátka White's   White´s transportní bag   White´s Luxusní sluchátka

Příslušenství            Cívky

Všechny produkty v kategorii

Řazení:

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky