Někdo z Hodonínska?

Zdravím jsem tu novej je tu někdo z okresu Hodonín?Já bydlím asi 30 km od Hodonía konkrétně Lipov

in category Groups and joint searches, created by Georgg 11.2.2011 21:03

héééj ogaři.nesplašíme tu nějakou společnou hledačku???? 8-)

kdykoli se ozvy na +421940742140 rad vyrazim nekam klidne i ve 2

a odkud jsi?at neprorajzujeme víc času než pak hledání :-O :-D

Holíč a ty?

S časem je to v háji,jinak su pro :-)

Holíč, tak to je blízko,to je v poho :-)

jojo co by kamenem dohodil rad se zucastnim kdykoli spolecneho zberu ;-)

By mě teda zajímalo kteří 2 chachaři luxovali v neděli jatelinku mezi Strážnicí a Žeravinama u odbočky na Vnorovy. No hlaste se ...... ;-)

Jak bylo na tom poli dobře,dojedu dom,děcka se hádajů o hračky,moja samozřejmě seřve i mě když už sem došel.Uklid si ten bordel ze stolu,už je to tu tři dny. :-D :-D :-D At už su zase na tom poli :-D :-D :-D

Sem odemkl a nestačil zmizet,měla rozběhané :-D Ale dopadl sem eště dobře,taky sem mohl schytat vařajů :-D :-D :-D

ahoj kolegove chci se optat kdo byl v nedelu mrcasit na poli u Panova ???

Stálo tam bílé auto ale netuším,jeli sme kolem,hledača sem viděl ale neznám :-)

No nám sem taky najíždí fůra nájezdníků. Ale už je skoro všechno zaseté ozimem, tak bude utrum.

Tož to sem zase prošvihl :-D

no myslel sem ze to byl nekdo zvas sel sem s malim do vedlejsiho lesika a najednou sme se tam sesli ctyre ale nalezy nula bodu jen dvojhalere uz to je dost prochodene

No on je Pánov hodně frekventované místo. :-)

Ale nám tam padali ty grešlě první rok,daje :-D Byl sem tam furt,snad sů tam pořád místa kde to padá,už sem tam ale důho nechodil :-)

pifin71 a v kterem roce to bylo ? o ag tu tezko clovek zakopne jen jedno ag rok 1515 nejspis Jagelonak

Není to zas tak dlouho. Ještě dva roky zpátky se tam dalo chodit a něco najít.

Určité fleky tam eště sů kde nikdo zatím asi nechodil,takové ty blbé místa kam se nikomu nechce,většinů se chodí střed,rok zpět mě kolega ukazoval prsten co tam našel,stál za to :-D

Nesmí se tam orat aby písek nešel navrch a nestala se u toho zase poušt,tolik traktorista se kterým sem mluvil,kdo bude mět hlubší detík snad si zase odnese něco,kdysi tam byly soukromé políčka a je vidět do dnes, že když trefíš ten správný čtverec tak dává a jiný né :-) záleží kde si :-D


ahoj kolegove nechysta se nahodou nekdo z Hodoninska do Nikolcic na hledacku s archeo klub brno rad bych se pridal sem z druhe strany moravy konkretne Holic (SR) jeste pro pifina scela souhlasim rok a pul sem zil v egypte a panov mi ty pouste nekdy pripomene hledam s garretem gi 2500 a jeden kop byl okolo 70 cm potom byla puda uz dost podmacena no narazil sem na ruru nejspis bylo to poasvaltovane tak sem dal nekopal

Myslím že by tě musel někdo od nich pozvat,nebo si myslím že to tak nějak funguje,určitě mají svoje lidi,ale když budeš mět štestí určitě se časem někam z archáčama podíváš,nebo je zkus kontaktovat,maximálně řeknů ne :-)

Vidíš Orgo,tak to je dřív než sem si myslel,at se daří :-)

Jé,já sem samozřejmě myslel u nás v ČR. :-)

jojo superr ze se veci hybou sice nejsem archeolog ale restaurator a i v nasi brandzi fo stoji cim dal vic za prd.na nic nejsou penize vse se rozkrada a chatra stejne jednou az vvyhraju tu sportku tak obnovim unas v holici podzemni chodby o kterych se tak malo vi ze budete jeste koukat :-D

Řekl bych že o dobrého restaurátora musí stát každé muzeum,určitě vás nebude tolik co zedníků

ahoj krajane tak nedela stravena s archeomoravia super i kdyz nalezy nic moc ale nasel sem vic dobrou partiu ze super plany snad se vse postupem casu podari a budu moc ukazat slovenske strane co dokazou na morave a unas na Sk strane nula bodu spoluprace maximalne celovka noc mlha a ten hnusny strach jestli te nekdo chyti nebo ne

To je dobře že se ti to líbilo,přeju ti at se daří,vypadá to na pohodovů partičku :-)

Zase chčije,zítra snad bude líp,pokud to na těch šedesátinách nepřeženu :-D

Pěknej věk. To seš docela čiloučkej, na ty roky. :-)

Zdarec....Kdopak dnes lovil před 10 hod na poli u panova?Jsem troubil,jak jsem projižděl kolem... :-)

Naštestí to nejsů moje,i když dnes ráno si tak jistý nejsu :-D

Bohužel dnes sem se se nedostal,kolem Pánova sem jel z malím ve tři a ve čtyři ale nikoho sem neviděl,zítra snad dopoledne zahledám :-D

To je zase den škaredý,snad aspon něco pěkného padne :-D

Shíh je pryč,kocovina je pryč,nefučí větr,dnes by to šlo,hurá na pole :-D

to pifin71: tož kdy uděláme ten ukončovací večírek ( hledačku)?

ahojte nekdo zajtra na spolecnu hledacku okoli Hod.Hol.Skal.Senica?!?

Kamarádi,maluju před vánocama byt,římanka rozhodla at to máme pěkné,a já sa ptám kur.. proč ted? Tento výkend to vypadá že su na fušce u sebe doma a zdarma :-D :-D :-D malé+,popíjám víno,to mám dovolené v malé než větší míře,jinak bych to nevydržel a snad si podřízl zápěstí pěnovým malím válečkem :-D :-D :-D

Pifine čemu se divíš??? Dyť už si tak dlouho ženatý že už by tě nemělo nic překvapit. A kdy jindy malovat byt než teď, šak na kupování dárků a jiné radosti bude dost času na štedrý den :)

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top