Někdo z Hodonínska?

Zdravím jsem tu novej je tu někdo z okresu Hodonín?Já bydlím asi 30 km od Hodonía konkrétně Lipov

in category Groups and joint searches, created by Georgg 11.2.2011 21:03

Ty dej taky pokoj furt,sem si říkal že na překvapení je času dost,to sem se dověděl minulí týden když to moja někomu říkala asi mamině její,jen tak mezi řečí,příští týden budem malovat.To sem si eště říkal ze srandy,kdoví kdo bude malovat :-D :-D :-D :-D :-DJá mám strach že jak su furt tak jaksi starý a starší,že aj ty překvápka budů tak jaksi překvapivější a větší :-D :-D :-D

Výhodu to má,až to budu mět,každému řeknu že sem to chtěl já a že mě to baví :-D

Pifine tak nakonec se zadařilo s hledáním? Viděl jsem dnes kolem druhé hodiny někoho na Pánově u autobazaru.

Jé,to nevím tam už sem dlůho nechodil,některé místa tam ale proběhnu na jaro s E-Tracem :-)

Á páníček jde do lepšího ....., no taky bych ho bral ..... . Zkusím ještě napsat Ježíškovi. :-P

Ježek je kamarád,ale takový dárek bych po něm nemohl chtět,padne důchodové,a šestka pude,co taky z milionem v 80ti,leda nový detík ale to už budu rád když najdu papuče u postele :-D :-D :-D

Tak Ježuch říkal (ústy manželky) že mám snít dál. Tak nic, no. Snad příště. :-/

Já ruším důchodové a budu prodávat v březnu CS6MX jinak bych na to neměl chechtáky :-D

Tak panove vse nejlepsi do noveho roku a at to pipa. :-D

Dík moc,taky vám přeju kucí pěkné kůsky pod cívků do nové lovecké sezony,pokud máte samo zaplacenů honitbu na tento rok :-D

Zdarec šohaji, tak jsem si na vánoce naježíl jetýho silvera. Dneska jsem ho prvně testl v lesu. Poklad se nekonal, ale nejaký náleze byly. Su z Násedlovic.

Sivera sem měl první rok,výborný stroj.Násedlovice,tam je v okolí taky šecko,trpělivost a čas,mělo by to dojít :-D

Zdravím pifina, mám dotaz. Chodil jsi se silverem pole v all metalu, nebo v disc..Zdá se mě že v disc. lehce nad iron má prd dosah. Hliník desoš neveme v 10cm. Baterku mám dobrou.

Ano, jen hledat, hledat a hledat ..... ;-)

Já sem v té tobě vůbec nic netestoval,tož ani nevím jak hluboko šel,zapl sem ho a šel třeba 3km rovně,bral sem všechno na co nasáhl :-)

Měl sem ho taky lehce nad iron,to mě poradil tuším tenkrát Cortes,našel sem si starů cestu a šel po ní,když byla písková a vlhká,těch deset čísel to mince bralo :-) Většina ale tak hluboko ani nebyla

Zdarec, tak co trakař, už je v dohlednu? ;-)

Zdarec, tak co trakař, už je v dohlednu? ;-)

Nazdar,čekám na peníze,dojdů začátkem března,pak du do něho :-)

čau. su taky z Hodonínska. hledám nějako parťáka (parťáky) na hledání samotnéo mě to už nebaví. :)

V Hodoníně nebo okolí je spoustu hledačů,snad se ti někdo ozve,já chodím nejradši sám je v tom svoboda směru :-)

a taky se lepší ututlajů najité depoty! 8-) :-D

To v každém případě,naložit na vozík,odvézt do šmelcu a penízky sám sobě :-D

Chmurné počasí už pomalu odchází,je čas ubrat na oslavách a přidat na hledání,aspon teda v mojém případě :-D At to padá :-D

Traktory už jezdijů kolem našeho,zemědělci v tem majů jasno,jaro je tu,super :-D

Je krásně,hurá do práce a ráno na pole :-D

Já idu v pátek po práci tak na tři hodky, teda jestli nebude chcat.

Já vyrazím ve středu někde kolem Ostrohu,nepřidá sa někdo?

Vyměnil sem sobotní zabijačku za hledačku,tak snad ten první letošní říman padne,smrt praseti a lovu zdar :-D

Ta pojištovna,když má něco poslat,má na to 90 dní,jak kdyby měli centrálu na Jupiteru,když se mě narodila malá a byla tři hodiny na světě,hledal a našel mě pojištovák hned,našel mě za jízdy na kole když sem vezl 5L Modrého portugalu na nosiči,horší jak F.B.I. :-D

Kdopak to brouzdal včera u Tasova?Nějací dva hledači

Já né,já Pánov a Doubrava,tuny zatých mincí a stříbrných tolarů se tam válí,tož kam bych jezdil :-D

Nazdar, hledám zkušeného, odvážného hledače který může jezdit i ve všední den, který je zapálený pro věc a hlavně trochu sportovně založený, podrobnosti sdělím na mailu 8-) nejlépe z hodonínska

Bohužel to nejsu ani jedno :-D

To Pifin71: zdar, tak už ho máš? Myslím detektor ... .:-)

Jo už ho mám,padajů první mince,naposlůchat se určitě dá,chce to jen čas jak všechno

Pifine, asi ti Trakař dává zabrat, určitě to není jednoduché přejít z analogu na Etraka. Udělej si cestu k nám na pobočku, my ti dáme detailní školení. U Etraka hodně záleží na nastavení a za ty roky s Minelabama máme hodně cenných informací, které ti tu cestu k pochopení hodně ulehčí. Nevadí, že jsi nekupoval u nás, ono těžko tě Etraka naučí někdo, kdo jej nechodí a dopátrat se k informacím na netu je taky hodně pracné. Udělej si výlet k nám na pobočku a my ti ukážeme jak nato. Byla by škoda kdyby si na Etraka po určitém čase zanevřel a trápil se sním. Je to výborný stroj, ale chce to pomocnou ruku do začátku, kterou ti rádi poskytneme. Ahoj ;-)

Add post

You must subscribe to post. If you do not have an account on this site yet, sign up.

↑ Back to top + See more

Back to top