Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

prodám scope 3mxi s dobíjejícími baterkama s nabíječkou Sanyo 2700mah,všě koupeno 9.8.2012.Prodám zz 7000 kč,jdu do výkonějšího detíku 8-).Rosta

Ahoj co tam máš za sondu?

sonda koncentrická 8 palců,jo a je k ní aj kryt. také spone na uchycení k opasku a krat na povladače.

sorry,nasal sem to nějak blbě-správně je sonda 8" koncetrická,je k ní aj kryt,také spona na uchycení ovládacího boxu k opasku a kryt na box :-)

bezdrátová sluchátka Minelab ML 80 a WM 08 bezdrátový audio modul pro Equinox 600/800. Jednou vyzkoušené, nevyuziji. Rozbil se mi pes a veterinář mi předložil účet, co mi zhatil rozpočet. Proto tak nízká cena. Jsem na suchu � cena za komplet 3000,- mob: 792320156

bezdrátová sluchátka Minelab ML 80 a WM 08 bezdrátový audio modul pro Equinox 600/800. Jednou vyzkoušené, nevyuziji. Rozbil se mi pes a veterinář mi předložil účet, co mi zhatil rozpočet. Proto tak nízká cena. Jsem na suchu � cena za komplet 3000,- mob: 792320156

bezdrátová sluchátka Minelab ML 80 a WM 08 bezdrátový audio modul pro Equinox 600/800. Jednou vyzkoušené, nevyuziji. Rozbil se mi pes a veterinář mi předložil účet, co mi zhatil rozpočet. Proto tak nízká cena. Jsem na suchu � cena za komplet 3000,- mob: 792320156

Já myslím, že ještě alespoň 1-2x by to tu mohlo být.

Tesoro vaquero zakoupeno 13.7.2012 v Rudolci takže samozrejme i zaruka! Vaquero 12x10 + sonda detech S.E.F 30x25cm kryt zakl. sondy DVD v Čj a kryt boxu elektroniky.Detik malo použivany takze dobry stav.cena 10tis v připade zajmu - janfiser@seznam.cz

Prodám Teknetics omega 8000 pro 2 cívky + skoro nová hloubková cívka ultimáte cena 13 000 je vystavenej na aukru zájemci pište na blahdav@seznam.cz nebo přihazujte

Prodam Tesoro Tejon se sef 12x10. 1,5 roku stary,jako novy v zaruce. koupen zde na lovci. Jaky koli dotaz a foto zaslu na e-mail. Kontakt - Brus.milis@seznam.cz. cena : 11000,-

Zdar mas to jeste volny?

Prodám Tesoro Lobo ST,3 cívky,30*25 2D H.O.T.+koncentrika 23*20+2D widescan+kapsa pro nošení boxu na opasku,stáří detektoru 2 roky,Cena 11 000kč.Kontakt hopper81@seznam.cz

Dane ty jdeš vážně sbírat známky??? :-O :-O :-O ;-) :-D :-D
Do čeho se chystáš jít?

Prodám Tesoro Tejon 3 roky starý, cena 10 000 Kč. Kontakt jindra.nepovim@seznam.cz

Prodám Garrett Ace 250 se základní cívkou 6.5''x 9'' PROformance kupovaný tady na LP 13.7.2012. Cívka je s krytkou, která byla používána od začátku, čili bez škrábanců. Jinak kryt proti dešti a DVD od p. Mlejnského + originál z USA + 4 ks alkalických baterií Energizer. Cena: 4700,- kč. Na požádání zašlu fotky, email:yourneyman@seznam.cz

Je ještě volný ??? díky :-D

Ahoj, ano je ještě volný, pokud chceš vědět nějaké podrobnosti, tak se ozvi na email, ať tady nezasíráme vlákno. ;-)

Ahoj já bych měl volný taky ACE 250 se dvěma cívkami . Jedna základní a druhá S.E.F.30x25.
Rok starý zakoupený na LP. Přidám samozdřejmě kryt proti dešti a na sondách jsou také kryty.
Kdo byměl zájem tak pište na mofos33@seznam.cz

zdravim jeste ho mate?

Je ještě volný ? děkuji.

Detektor je již prodaný.

ahoj mas ještě toho gareta

Dobrý den, je ještě volný? Chtěla jsem vám napsat na email, ale hlásilo mi to chybu, že email neexistuje. Děkuji. :-)

prodám 3 měce starý detektor Tesoro ESII, koupený na Lovcích, málo chozený, jen na pláži.Cena 10000,-.
nycco@email.cz

Ahoj prodám sondu k detektoru Garret Ace 150,250,a Euro Ace 38X3O a civku základní.Obě jsou málo chozené funkční nepoškozené.Cena dohodou.qetapinum@seznam.cz ;-)

Ahoj kolikby si chtěl za vekou sondu 38x30,u mé mě odešel kabel těsně u civky tak koukám po jiné,díky Olda.

Ahoj mel bys jeste tu civku 38x30?

Prodávám Tesoro De Leon plus cívka S.E.F- od 1,-Kč viz Aukro

Koupil bych Garrett ace 150 nebo 250 do 3500.

Už máte ten přístroj ,začíná sezona!Pokud ne rozepíšu se ....Milan

Pište na email skarka.fi@seznam.cz

Jo a ještě musí fungovat.

:-D :-D

Prodám tyto dvě cívky TESORO: koncentrickou sondu 30cm*25cm + hloubkovou sondu 28 cm 2D Widescan. Obě dvě jsou ve stavu nových cívek, prakticky nepoužité, pouze odzkoušené. Na tu koncentriku je kryt cívky. Koncentriku prodávám za 2500,- a tu hloubkovou za 2000,- kč.
V případě zájmu, nebo pro fotky si pište na yourneyman@seznam.cz

No, chybí Ti tam informace, jestli to je na 4 nebo 5 ti piňáky. Čili na mikromaxy nebo hoty. To dvě déčko je kulatý? Zajímavý. Ať se daří, zdar.

Jedná se o 5- piňáky a to 2D je kulaté.

Tu koncentriku nabízím na aukru od koruny. http://aukro.cz/koncentr-sonda-30x25cm-na-detektor-kovu-tesoro-i2803726972.html

Prodám nepoužitou sondu Tesoro 22cm 2d widescan. cena 1200,-
x.ronda@seznam.cz

PRODÁM MINELAB X-TERRU 705 S CÍVKOU 7,5KHZ DD 27 CM NEBO VYMĚNÍM ZA STARÝ VOJENSKÝ KRÁMY

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru