Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Dobry den ano prodaval jsem panu Minelab. Garret Z ale na dobirku so ho nevyzvedl ja ho koupil v Rakousku jeste pred tim nez byly v Cesku po delsi dobe jsem sehnal bezdratove sluchatka coz bylo uplne jine.Tento Garret Z. byl uplne novy bez pouziti delali me problem gumicky a potom vaha. Jinak Gpx 4500 jsem prodaval asi pred 3 roky ktery jsem koupil jako pouzity od jednoho pana z Oloumouce za cenu neco kolem 40-50t ted presne nevim ano dostal jsem na nej reklamaci ze je spatna civka civka byla u Vas v Jilovem vyzkousena s tim ze nic na tom vadneho neni . S tim detektorem GPX 5000 jsem pomahal prodavat kamaradu s tim ze uverejnim Inserat jak u Vas tak i na bazosi a dale jak na eBay De kamarad je tez z Rakouska kde ho koupil na eBay UK kde se kontroloval tez znak Minelabu vse bylo v poradku tak nevim co se panu nelibilo. preji krasny den

Ahoj chtěl bych koupit detik,přechod ze 150 gareta, váhám simplex,lp zero II 30 nebo nokta velox či relic.Cenově do7000.Pak sem měl možnost ještě nokta anfibio coin 8500..Ustecky kraj max Praha předání osobňě. Děkuju a pěkný den

Ahoj, kdybys měl zájem mohu nabídnout Noktu forse core. (Komplet balení) přechod na jinačí stroj. Pouze osobní předání a vyzkoušení stroje z kupujícím na místě. Cena dohodou. ;-)

není aktuální

Dobry den koupim mensi civku na CTX3030 bud zakladni nebo 6" dekuji za nabidky

Zdravím, prodám detektor Tesoro Silver uMax s koncentrickou cívkou 20 cm. Včetně origo krabice, návodu , faktury a instr.cd.Kupovaný duben 2017 na pobočce LP Líbeznice ( Pilot). Původní cena 7990Kč. Ideálně osobní předání Plzeň, Rokycany nebo Holoubkov. Po dohodě možno i zaslat. Cena 3500Kč.

Prodáno. Děkuji za prostor.

Zdravím,prodam etraka se zakladni civkou,k tomu civka detech ultimate 33cm,minelab pro sonic,2x aku blok 1800mAh,1x blok na tuzkovky,kryt proti dešti.Vše plně funkční bez problemu,cena 23 000 kč.Raději bych osobni převzetí+možnost odzkoušení.Mohu zaslat fotky.Kontakt pres soukrome zpravy.Děkuji

Snižuji cenu etraku na 22 000,-

Zdravím, neválí se někomu doma nějaká použitelná dohledávačka do 1000? Na stavu a značce mi nezáleží jen aby fungovala. Svojí jsem bohužel ztratil.. Děkuji

Jestli to byl gerrett pro Pointer tak se na FB hledá majitel.

Zdravím všechny, uvažuji o prodeji Fishera F44 se sondou 28cm 2D. Je čerstvě po záruce, nijak poškozeny, plné funkční. Chtěl by jsme nový model. Kdyby někdo měl zájem dejte vědět na 720061000 :-)

Ahoj, mám doma navíc Noktu Fors Core s civkou Mars Discovery a základní civkou + sluchátka. Když by měl někdo zájem tak dejte vědět do zprávy. Jistou představu o ceně mám, ale nebráním se domluvě. Jen mi leží doma tak bych ji rád poslal do světa

Ahoj loučím se s potápěčským Garrett Sea Hunter Mark II, jsou k němu nějaký náhradní těsnění, navíc zátka bateriového prostoru, jen sluchátka to chce už nové, ty původní se loupe bužírka z drátu.
Cena 14 000,- . mail: rokkor@seznam.cz

Zdravíčko, na prodej cívka 6' na noxe. Úplně nová, nevybalená. 3300,-

Odeslána škemrajcí SZ o:-)

Prodáno. Díky za prostor

Díky moc! ;-)

Prodám Nokta Fors Core, set v kufru. Komplet včetně pinpointeru, sond (malá separační, základní a hloubková) kryty. Nic nechybí, vše je v naprostém pořádku, možno vyzkoušet. 14000 ale nebráním se rozumné domluvě

Prodám GM 5+ teleskop, 30cm 2D Spider cívka, WS106 bezdráty, kryty sondy, jednotky a baterek, frekvence 8 a 18 kHz plus regulace frekvence +-4 kHz nahoru a dolů, takže ve finále od 4 do 22 kHz. K tomu dám zadara čínskou dohledávačku "Garrett Propointer", kterou jsem používal. Na detektor je ještě dlouhá záruka, kompletní balení krabice, doklady, zaručák. Detektor v bezva stavu, málo chozený. Cena 8.500,-Kč. Více info po SZ nebo na 775606345. Ještě mám malou cívku na GM 18kHz, má průměr 17cm, je zcela v pořádku a kompletní s krytem. Cena cívky je 1.500,-Kč.

PRODÁNO, díky za prostor.

ten jokr je i s doklady o koupi ? , já měl v minulosti jokra od mistra krčila a ten mi doklad o koupi žádný nevystavil . když se mi detektor po prvním hledání totálně rozladil, bylo velmi složité se s ním domlouvat na opravě a po čase přestal komunikovat úplně , vzal si 13 tisíc za jokra a já ho mohl rovnou vyhodit do kontejneru , pěkně jsem naletěl podvodníčkovi z Prahy

Ma nekto na predaj detektor do 3000KČ ? Nejaky minelab go find, garretta a podobne. Piste prosim spravu.

Sháním pro kamaráda detektor, ideálně Garrett euroace či jokr, díky za případné nabídky. Jenom funkční a bez závad..

Dobry den,koupim 6" civku na CTX 3030.Diky za nabidky

Koupím velkou cívku Equinox 15x12.

Ahojte, prodam dohledavacku Minelab pro-find 35. Kupovana 07/2019 tady na serveru za 3490,- Bez zavad a v zaruce. Me proste Minelab vubec nesedi..pustil jsem Noxe, poustim i dohledavacku.
Cena 2500,-

Zdravím, je ještě k prodeji?

Zdravim, prodam funkcni detektor Tesoro Cortes, 2x civka - koncentricka + SEF civka, vyztuzena loketni operka na zakazku. Cena dohodou, nabidnete. Pripadne dotazy na tel:777985659

Upravuji cenu 9000kc, specha. Sleva pri rychlem jednani.

Prodáno, děkuji LP

Cena soucasne 10 000kc, v pripade rychleho jednani slusna sleva.

Dobry den nabizim bezdratovy system Garret Z Lynk novy nepouzity za 2200 Kc osobni odber nebo posta na dobirku jen po zaplaceni zalohy Jiz spatne zkusenosti s lidmi co si nechaji poslat veci na dobirku a nevyzvednou. Mohu poslat foto na vyzadani

Bezdratovy system prodan dekuji za prostor

Prodám Minelab X-Terra 705 v perfektním stavu,dvě cívky 7,5kHz a 18,75kHz obě originál DD Minelab. Jedná se o kompletní balení zakoupeno tady na lovcích se vším všudy,včetně krytů a návodů.
Orig krabice samozřejmostí.
Detektor v opravdu pěkném a plně funkčním stavu těsně po záruce!!!
Faktůru mám!
Cenofka dohodou
8-)

Zdravím je ještě k dispozici?

poslal jsem zprávu o:-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru