Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Prodám TESORO VAQUERO v naprosto perfektním stavu, pište, prosím, do SZ, děkuji.

Ahoj hledači ;-)
Prodám Detektor kovů zn. Tesoro - EuroSabre II

Plně funkční, kvalitní, spolehlivý a přesný. Zdarma přidám sluchátka s ovládáním hlasitosti a dohledávačku . Český i anglický návod a kryt proti dešti. Foto zájemci pošlu. Možno poslat i Zásilkovnou.
Cena 5 000 Kč. Plzeňsko
Tel. : 773 980 402

V setu bude ještě vojenská lopatka .

Prodáno, díky za prostor , a smazat ;-)

detektor minelab equinox na predaj kupovany 31.10.2022 teda v zakonej zaruke 2r. postovné v cene. 15 000 CZk

dekuji prodáno ;-)

Nabízím S.E.F Ultimate 33 cm 4 pin na Tesoro Lobo, Tejon, Vaquero a Cibola. Zánovní v krabici. Připadala mi neohrabaná, nesedla. Za 1950,- Nejlépe osobně, předání Praha, UL. TP.

Prodám Fisher F75 V2+,kupovaný prosinec 2022,tudíž ještě přes 4 roky záruka.Originál krabice,manuál,faktura,krytky displeje a baterivého boxu.Jsem první majitel,detektor pouze jednou v terénu,nevyužitý....stav nového.Cena 12000,-Kč.Info a foto na mail nebo whatsapp.
Platí do smazání.Děkuji.
mail : felicius@centrum.cz

Ahoj,

prodávám Etracka a Gofinda.
Foto s popisem viz odkazy na bazos.
https://elektro.bazos.cz/inzerat/175251350/minelab-e-trac.php
https://elektro.bazos.cz/inzerat/175313528/minelab-gofind-60.php

Petr

Tak ještě lehčí edit :) omylem jsem přiložil inzerat na etacka někoho jiného :) tak ted opraveno na muj

Ahoj,

prodávám Etracka a Gofinda.
Foto s popisem viz odkazy na bazos.
https://elektro.bazos.cz/inzerat/175313212/minelab-e-track.php
https://elektro.bazos.cz/inzerat/175313528/minelab-gofind-60.php

Petr

Ahoj,

prodávám zánovní Golden Mask 4 PRO 33 ve stavu nového (krom krytu sondy, tam známky použití jsou vidět). V záruce, se spoustou příslušenství a náhradních dílů, kabelovými sluchátky.
Preferuji osobní převzetí (kousek od Stoda na Plzni-jihu).
Jedná se přesně tento set: www.lovecpokladu.cz/eshop/produkt/detektor-kovu-golden-mask-4-777

Kontakt: placek.martin(zavináč)gmail.com
Cena: 9000 Kč

8000 Kč

7000 Kč

Prodáno.

Zdarec.
Prodávám chozený Xp Orx s kulatou HF cívkou (22.5cm) a bezdrátová sluchátka.
Detektor je včetne nabíjecích kabelů, můžu přidat i nabíječku a krabici.
Je v dobré kondici, stejně tak i baterka. Už asi bez záruky, kupován z druhé ruky.
Pouze jako KOMPLET.
Osobní převzetí a vyzkoušení je podmínkou.
Okres Břeclav, Hustopečsko.

Cena je 10000kč.

Platí do smazání.

Prodáno. Prosím inzerát smazat. Děkuji za prostor.

Zdravím, hledači. Koupím nějaký detektor za monokulár Vortex Solo 8x36, nůž Morakniv Garberg (S) Survival Kit Black, nůž Tanto Spike od Coldsteelu, dvě knihy od Chlíbka "Vlkodlak a Záškodník", knihy SAS, Vojenská příručka přežití a Kurz přežití a 2.000 Kč v hotovosti. Napište kdyžtak zprávu.

https://ibb.co/fSCbrXF

Případně bych koupil detektor na splátky nad cenou, pokud by někdo měl zájem ( měsíčně do dvou tisíc, ale zase byste z toho měli o pár tisícovek navíc )

Prodám použitou cívku Mars Tiger,pro Minelab x Terra,má dvě frekvence,18,75 a 7,5 kHz.....Brno,Blansko...cena 1700 Kč.

Prodám TESORO VAQUERO v naprosto perfektním stavu. Chtěl bych za něj minimálně 6200,-Kč
Je v nevídaně dobrým stavu, když už se náhodou nějaké Vaquero objeví, je vychozené, tohle je fakt 95% stav. Cívka základ, spider 20x23. Osobní převzetí v Praze. Zasilkovnou posílám, ale dobírku, prosím ne.

Zdravím, neprodá někdo, Makro PULSEDIVE Pointer,?

Koupím dohledávačku pro začátečníka za rozumnou cenu. Pište SZ.

Ahoj, kamarád prodává X-Terru PRO, jen vybalena jednou použita cca 2 hodiny na louce, doručena před 7 dny. Cena 7000 bližší info do SZ díky.

Měl by někdo na prodej dohledávačku do 2tisic? Nejlepe okoli plzně

Ahoj,

pořád mám na prodej Marss Gauss, kupovaný 22/11 zde na lovci. 3x cívka Tiger, discovery, a malá separační, bezdratový modul, zaručák nabíječka atd.

Cena 13 000kč , pokud by byl zájem stačí a nějak se domluvíme ;-)

Update, nechci aby mě ležel doma. 12 000kc ;-)

Prodáno.

Na prodej už jen 7palcová separační cívka, nechám za 1500kč. Nová, byla dvakrát venku.

V případě zájmu stačí sz

Ahoj, nebudete se před Vánoci někdo zbavovat detektoru pro děti?
Pětiletý synek vyjádřil přání, ale nechci mu kupovat nový za plnou cenu, když nevím, jak dlouho ho to bude bavit.
Moje představa je něco jako Bounty Hunter Junior Target ID nebo Nokta Mini Hoard. Prostě něco jednoduchého, lehkého (kilo už je asi moc), levného, ale zároveň funkčního a v hezkém stavu. Díky za případné nabídky.

5.500.- ?
https://www.facebook.com/commerce/listing/4241846499289373?media_id=0&ref=share_attachment

Zdravím vespolek nemá doma někdo spodní tyč na teleskopickou konstrukci na Deuse?.Mám Noxíka a k němu jsem si pořídil záložní XP ale nemám zmiňovanou spodní tyč,kdyby mněl někdo nevyužitou,koupím.V přípdě že by něco bylo mně stačí prozvonit 606 949 778.Děkuji

čus,nemá někdo na prodej cívku ultimate 33 na tejona.Děkuji

Za 1950,- je drahá ?

Nová cena.Prodám použitou cívku Mars Tiger,pro Minelab x Terra,má dvě frekvence,18,75 a 7,5 kHz.....Brno,Blansko...cena 1000Kč.

Prodám TESORO VAQUERO v naprosto perfektním stavu. - 5200 Kč.
Je v nevídaně dobrým stavu, když už se náhodou nějaké Vaquero objeví, je vychozené, tohle je fakt 95% stav. Cívka základ, spider 20x23. Osobní převzetí v Praze. Zasilkovnou posílám, ale dobírku, prosím ne.

Prodám X-Terra 705 cívka NEL Thuner 37x27 , dohledávačku Nokta Pointer NEW,
bezdrátový set PRO SONIC Minelab cena 11 000,-kč
Vše funkční, pouze jako celek.

Prodám Garrett Sea Hunter Mark II, osobní převzetí v Praze, případně dobírka není problém. Cena 10 000,-

Prodám Garrett Sea Hunter Mark II, osobní převzetí v Praze, případně dobírka není problém. Cena 10 000,-

Prodám Garrett Sea Hunter Mark II, osobní převzetí v Praze, případně dobírka není problém. Cena 10 000,-

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru