Brno a okolí

Ahoj všem...najde se někdo na mrcas kolem Brna a okolí?případně můj meil je kukys@atlas.cz.......Lukáš

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil speedy 10.6.2010 20:42

Mooncalf, nikdo neprudí. Je to jen úsměvné,když tady někdo bafne, kde na římany,...ti chlapi co ti odpovídali , dlouhé časy studovali mapy,po střípkách dávali dohromady infa,aby našli fleky, tak se nediv ,že z tebe mají trochu psinu. Pokud u tohohle koníčka vydržíš,určitě se časem propracuješ . :-)

No je vidět, že jsem díky svojí "nezasvěcenosti" hrábnul hned na začátek asi do vosího hnízda ;) Psina mi nevadí, ale že se stanu odsouzeným archeozločincem ještě před prvním kopem jsem nečekal ;)

zas to máš odbytý a do budoucna už to bude jen lepší.. :) Tak ať se daří ;-)

neblázni nikdo tě neodsuzuje a snaži se ti poradit a pomoct ale nediv se staří mazaci jsou poslední dobou dost opatrní protože je to tady dost zaplavený nováčkama kteří o tom nemají vůbec šajnu co se sluší a jakse chovat v terénu a když pak na poli potkáš borca s detíkem v tryčku šortkách a žabkách za ruku si vede barbinu a ptají se tě kterým směrem je nejbližší poklad tak je to spíš k pláči než k smíchu a může z toho být lehce nedorozumění i tady na foru tak se nenech odradit a mazej do terénu ;-) 8-)

:-D :-D :-D

Nazdar lovci, dal jsem pozvánku na ořechovské setkání (1. - 3.5.) do klubové sekce, tak kdyby jste náhodou měli čas a chtělo se Vám, tak se určitě zastavte ;-).

Já jedu určo ;-)konečně mám klacek a nalovené nějaké to železo 8-)ps:myslel jsem že se němci po takové době poučí a zas to u vás na Kénigsbergu projeli :-D

Ahoj od augusta sa stahujem do Brna a kedze detektoringu sa venujem na svk rad by som pokracoval aj v Brne a CR hladam asi 3 roky a nedavno som presiel z ace150 na Gm4pro wd a rad by som si nasiel nejaku skupinu ludi cloveka ktory by mi pomohol sa rychlejsie zaclenit v ceskej komunite. Dufam ze sa niekto najde a nezacne sa tu diskriminovat ze Slovak a co tu chce. :-)

Zdarec chlapy,
je tady někdo z Maloměřic Obřan nebo Lesné na společnej kop ? ;-)

A muže to byt někdo z Kravaku? :-)

Určitě jo ;-)
Ja jen jestly tady není někdo z "mýho" konce .

No já dnes po druhé vlezl do Mexitazova rajónu, ale to už mi znova neprošlo... Složím detík, nikde nikdo, prší, studenej vítr, říkám si vzduch čistej, určitě je zalezlej doma v teple. Podruhé kopnu, zvednu hlavu a už na mě běží jeho vlčice... ;-)

Zdárek, jsem začátečník s Tesoro silver umax připojil bych se k někomu kdo chodí v Brně nebo okolo Brna, víkend nebo i po práci když bude čas.
Samotnýho mě s tím blbnout moc nebaví
Kdyžtak napište na mail hudy1986@seznam.cz

Nazdar lidi,chodím kolem Slavkova u Brna.pokud se někdo najde možem někdy zaskočit.

Rosice u Brna. Pote někdo semnoooooooo. :-D

Najde se tady někdo na dnešek,nebo na zitra?? Okolí Slavkova.

Nazdar, někdo na zítra odpoledne??

Tady to teda žije. :-(

Tady chcípl pes

Mám malou zemědělskou noob otázku, v současné době je většina polí v okolí Brna pooraná, ale některé vypadají, jako by byli znova osetý. Jsou hladce uhrabaný a na některých roste pravidelně nějaká tráva. Co to je? Nějakej plevel na pohnojení pole? Budou zemědělci nasraní, když mě na tom uvidí? :-P

Řepka. Po domluvě nevadí. Mooncalf. Poté se bude sázet ozim. Tady v okolí Rosic všude.

hola chlapi v pátek se pojedu podívat někam k Tišnovu. Nechce se někdo připojit?

jsem kousek od Tišnova.klidně bych šel.Kdyžtak se ozvi vanilka111@email.cz nebo 774034862 a domluvíme se na někdy.

Ahoj,ja jsem přímo z Tikálu,Ještě se dá jít hledat,než padne ten bílej hnus..Kdo se přidá?

Nazdar moraváci,nezajdete někdo dnes odpoledne?? Nejlíp tak okolí Slavkova. Díííky :-)

Potom plac ze v okoli Slavkova je kulturni pamatka a je tam plno lidi viz dnes na chcatu to me hlava nebere :,-(

Zdarec,není tady nějaký elektrikář ze Štatlu?

Nekdo ze slavkova??? 8-)

Křenovice

Jak dlouho chodis?

Zdarec borci,nejede někdo dneska hledat kolem Brna? Mám absťák a nejede mě auto :-(

Dnes kolem 2 hodiny mam v planu hledat v okolí Brna

Prý od jednoho roku :-D

Asi tak dva roky.

Ahoj pokud někdo v blízké době někam půjde písnete rad se přidám zouhy909@seznam.cz

Cau zasel bych s nekym kopnout okoli brno nebo slavkov

Zdravím. Našiel by sa tu nejaký parťák na hľadanie v Brne a okolí ? Mám iba šalinkartu, takže to výrazne zužuje dostupné lokality :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru