Detektor kovů Nexus Credo DDM

Vlákno pro všechny hledače, kteří používají detektor kovů Credo DDM

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 19.10.2013 18:31

Jak je to s vodotěsností civek pro tyto detektory ? , je to samozřejmost ?

Samozřejmě cívky jsou vodotěsné ..

Prosim,muže někdo poradit.Jde nějakým trikem,nebo rychlým testem odhadnout,že je ddmko vyštˇavený na maximum? Jde o les na pole stačí automat.

Obecně používám rychlejší odtržení sondy od země, po křivce. Jsem pravák, tak doprava šikmo dopředu svižně nahoru. Přiměřeně svižně. Na odletu to dává slabší táhlý signál. Současně musí být ale detektor při práci sondou nad zemí stabilní, bez prozvuků při přibližování a doteku země.

Dej si korunu do 40cm a když jí veme tak je :-D :-D :-D :-D Jinak je to těsně než přeženeš treš tak až máš prozvuky na stranách.. 8-)

Dik.Tak nějak jsem to myslel.Ten treš je dost citlivej.Stačí milinic posměru vpřed a ty prozvuky jsou matoucí :-O Vzápalu boje se muže detektor rozladit,ale to je problem detektoru tohoto druhu.Není těch 40cm moc?Ten muj to asi nedá.

Záleží jakou máš sondu...

habán Udělal jsem rychle testík a těch 40cm dám,ale za cenu mírných prozvuku.Sondu mám 26cm 7khz.Uvažuji o koupi doplnˇkové,ale asi počkám.Možná Nexus dá na trh nějakou pecku.Něco jako ambo jambo 6--18khz s přepínáním frekvence.Je nějaké info?

No info o něčem takovém nemám ;-)

Malej dotaz asi na Habana na ddm teda na Nexus Prosim te kdyz dam diskr...na 10-11 kolik teda asi v cm prijdu o dosah Mam malo nachzeno neb prsi nebo prace Pisu ssm tal sorry.PS myslel jsem to proti allmetlu Dik za pochopeno

Ahoj, už jsem to Habánovi poslala emailem, ale kdyžtak prosím o strpení, protože asi není zrovna na chatu. Můžeš také dotaz poslat na info@lovecpokladu.cz nebo přímo Habánovi na detektory@habanov.cz . Tacud

Ahoj omlouvám se , píšu z mobilu tak to snad bude dobrew :-) Pokud pouzijes almetal jako multiton tak o moc neprijdes , ale v jednotonove diskriminaci malinko ano ale že by to bylo nejak znatelne to snad asi ne..

Jezus to byl fofr.Dik Tacude,dik Habane.Jsem na cestach , tak pisu az ted ( mobil) (wifi) Habane to co pises je OK Hlavne,ze to nemusim odtrhnoout sikmo nahoru vpred, jak to psal LitrJirka v predeslim komentari . :-P

Jojo, jak se říká, blesk je náš pomalejší brácha ;-) každopádně nemáš zač, moje role byla jen spojka. Hezký večer. Tacud

Tacude jses bozka.Chtel bych byt tvuj nejnej.ale ty zatim resis

Tak jsem to nedopsal ,ale proc to nevim Jinak dekuji :-)

no třeba ta lahvinka na stole je už prázdná ;-) Tacud

Ne lahvinkou to nebylo 8-)

Já .teda, dusno dělat nechci,ale je to vlákno na ddm nělak všem u prdele.to bude darda :-( :-( :-(

Mam otazecku.. :-P mam tejona ..s rds.kou. je tohle credo ddm hlubsi?? ...pro me zasadni otazka..dekuju za pripadne odpovedi :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru