Pomoc

Dobrý den viděl jsem tady hodně příspěvků že hodně lidí si neví rady kde co a jak taky jsem začátečník ale dávám si hodně záležet přípravou kam jít a co tam chci hledat takže bych vám rad přiložil tady par věcí řada z vás co to určitě už dávno zná ale mohou tady být lidé kteří to neznají neumí se orientovat kde co a nebo se jim vůbec nechce to hledat proto tady příkladám odkaz na umělou inteligenci a věřím tomu ze je tady hodně lidi co to vůbec nezná nebo neví jak to funguje takže příklad když zadám do uměle inteligence například historické stezky ČR tak hned vypíše historické stezky které na území české republiky byli a co se po nich preváželo když poprosite tak pošle i odkazy kde tyhle stezky na mapách najít a kde hledat není to vždy přesné a ne vždy pošle aktuální odkazy ale na pomoc se to hodí dokáže popsat mnoho různých míst věcí a tak dále mě to pomáhá hodně když narazím na místo které neznám najdu si název místa a nechám si pomoci uměle inteligence vysvětlit a nemusíš to slozite hledat na internetu.
Tady je odkaz a přeji hezky večer
Adam
https://chat.openai.com/?model=text-davinci-002-render-sha

v kategorii Mapy a navigace, založil Adam102 24.4.2023 23:32

Díky,já jen že tu mám pastvinu kde koncem 17.stol. byly domy a cesta a teď po nich není ani památka,ale je to soukromej pozemek nijak ohraničenej.Ale chtěl bych to tam okouknout.


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru