Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

jeden bych tu možná měl, napiš do zpráv ;)

Už není aktuální ,koupeno :-)

Prodám kanady č.5 pro malého hledače.Pořiz cena 600.Prodám 200+ pošta. Fotky email či .http://aukro.cz/kanady-c-5-i4693999453.html.

Koupím GM4 PRO do 10001Kč engurru@email.cz :-D

jeden bych tu možná měl, napiš do zpráv ;)

Už je prodaný ;-)

Teknetics T2 SE zháňam.
simca293@gmail.com

Tady ho nabízí..... :-), mrkni se na to.

http://www.sbazar.cz/zednickepracehuja/detail/7961416-prodam-detektor-kovu-teknetics-t2-2roky-stary

Ronson,dakujem za info.Potrebujem T2 ale ten SE model.Ale dakujem.Skusim od neho aspon tu ultimatku.
:-)

mam aj s ultimate

kontaktuj ma :-)

ExDjj ....simca293@gmail.com bud tak dobrý a kontaktuj ma

Prodám sondu:
sonda Detech S.E.F Ultimate určená pro detektory kovů Garrett Ace 150, Ace 250 a EuroAce 350
zakoupená před cca měsícem - nepoužívaná.
1800,- Kč
MajkM@seznam.cz

Nemá někdo na prodej hloubkovej set garretta 250,do 5500tis,děkuji za nabídky.

Psal jsem ti soukromou zprávu. Mám tu na prodej hloubkový set Garretta 250. Ozvi se mi případně na email prodatex@gmail.com

http://www.sbazar.cz/zednickepracehuja/detail/7961416-prodam-detektor-kovu-teknetics-t2-2roky-stary

Ahoj prodám Zero LP30 .. www.lovecpokladu.cz/detektory-kovu-golden-mask/detektor-kovu-lp-zero-30-1195 .. Detektor je asi půl roku starý byl jsem snim tak max5x venku. Tudíž na detektor je ještě 1,5 roku záruka mám to komplet i s krabicí. Prodávám z důvodu nedostatku času kvůli nové práci s hledáním končím!!!! Detektor je možno vidět nebo osobně odebrat buď v Hrušovanech u Brna nebo v Brně po domluvě spíše ve večerních hodinách. Prosím zájemce ,aby mě napsali cenu do soukromé zprávy. Prodám tomu kdo dá nejvíc!

Prodám skládací polní lopatku Fiskars včetně pouzdra - používaná, plně funkční, slušný stav, vše drží, cena 499 Kč a dále nášlapnou lopatku Black Ada - používaná, plně funkční, slušný stav, pevné sváry, cena 349 Kč. Úklid ve zbrojnici. Pro případné zájemce mohu poslat foto na mail. HAndreas@seznam.cz


Skládací Fiskars s pouzdrem prodána. Black Ada stále k mání.

PRODÁM: Cívku Nel Storm pro Minelab X-Terra 18,75 kHz 36x33 cm. Stará něco přes 2 roky. Minimálně chozená (asi 20x v terénu), plně funkční, perfektní stav. Cena 3.900,- + případně 100,- poštovné. Foto pošlu případně na mejl.
Důvod prodeje: potřebuju penízky na další hračku a tak uklízím ...:-D
Kontakt: jozenka71@seznam.cz

Na bazar prodej právě teď je jeden hodnej dobrej výkonnej a docela hezkej vokrytovanej nezávadnej trakař se solidním původem.
http://www.detektory-vychodni-cechy.cz/products/detektor-kovu-e-trac-ultimate-set-pouzity/

Ahoj, prodám GM4 za 11000Kč Ještě 16 měsíců v záruce.
Tel.724533276

Můj, nesahat! :-D

Ahoj,
prodávám cívku Nell big 45x38cm na Fisher f70/F75, kupovaná zde 6/2012, párkrát použitá ve výborném stavu.
cena 3300kč, dohoda.
mail: jajumbo@seznam.cz

Při rychlém jednání sleva.
Je k ní i kryt :-)

3000kč, dohoda ;-)

Prodám GM4 PRO W v záruce v setu se dvěma cívkama a bezdráty ws7. Foto emailem. Cena 11500.-

clansman74@seznam.cz

Už je pryč

Prodám GM 3 v záruce do 3.12.2015 s cívkou 26*23 .Baterky vyměněny místo 1000 za 2600 .Plně funkční bez závad. Foto mailem na: honzasverak@seznam.cz . Cenu bych vyděl někde kolem 7000kč .

Tesoro Eurosabre II, ověřený stav a plná funkčnost, v chodu bez závad a oprav a reklamací, těsně po záruce. Zde detail o vybavení atd: http://www.detektory-vychodni-cechy.cz/products/detektor-kovu-eurosabre-ii-pouzity/

Nová cena.

ES II je prodaný.

Prodám 3 měsíce starou noktu fors Gold se základní cívkou.
Jedná se o testovací detektor Lovce pokladů s plnou 2 letou
zárukou. Přišla mi dnes poštou, ale bohužel ji neužiju.
clansman74@seznam.cz

Prodám Tesoro Lobo ST, HOT plus základní koncentrika. Kupovaný na LP. Stáří 3 roky. Chozený, ale v dobrém stavu. Cena 9000 Kč. radluko@seznam.cz Radek

Prodám Tesoro Silver s hloubkovou H.O.T a navíc ještě se spider cívkou, tzn. 2 cívky. 3/2014 nákup v záruce, perfektní stav! K dispozici krabice, kryty sond a jednotky, faktura... Cena kompletu 6850,-Kč
Můžete psát soukromou zprávu na LP

Koupím bezdrátová sluchátka ws 107.boioheamum@seznam.cz

Zdravím.Nechtěl by někdo zánovní GARRETT PROFFESSIONAL MARK II ? Prodává se skoro za 20.000kč.Nechám ho za 6.000kč. Můj mail je burgenaustria@seznam.cz

Ahoj.Prodám cívku na Terku 705 18,75kHz 26cm 2D. S krytem. Kupovaná zde letos v květnu, takže jako nová včetně záručáku. Cena 3000kč+pošta.Možno osobního převzetí a vyzkoušení v okolí MB.Volejte na 721432622

Sháním GM4 PRO se Spider cívkou, ne moc přes 10kKč. Po Čechách si dojedu, Morava a Slezko už lezou moc do peněz na naftě.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru