Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Dobrý den, cenu Minelab GPX-5000 snižuji na 60.000,--. Detailnější popis/informace najdete na předešlé stránce.
Děkuji.

cus.prodam zera 30 kupovanyho cca pred 4mesicema.chodil jsem s nim obcas ted s nim chodila pritelkyne kdyz jse jelo nekam dal.byl kupovanej zde na LP.cena 7900..info:bud mejl goro90@seznam.cz a nebo telefon 776 781 651.

Prodám Tesoro EuroSabre ll, osazený sondou S.E.F.30x25cm. Plně funkční. Cena 9950Kč. info na e-mailu: en130@centrum.cz 8-)

Prodám detektor XP GoldMaxx Power s cívkou 2D 27cm a hloubkovou sondou 38x45cm. Detektor je jako nový, na teleskopické konstrukci jako Deus. K detektoru mám i bezdrátová sluchátka XP WS1 a dohledávačku Pistol Probe. Cenu nabídněte, možno rozprodat i jednotlivě. Více informací do zpráv, nebo email : davidpriborsky@seznam.cz

no škoda, už jsem psal že je prodaný, o něco dřív a mohli jsme si to zkusit spolu, borec co to vzal taky přecházel z 250- sátky, že jsem tak smělý kde chodíš, třeba se míjíme a nevíme o tom už sem tady pár venkovanů potkal :-D

Čus chlapy neprodá někdo ace 150, 250 kdyžtak napište rousalino@gmail.com

Zdravím,
Prodám tesoro tejon, civky: mala koncentrika 23x20, a velká ultimate 33, sluchatka k tesoro
Vše za 12 000kc
Mejl: Lukasek5555@seznam.cz

Dobrý den mate ještě tejona popřípadě je na něm ještě nějaká záruka.děkuji za odpoved

Ano mám, už bez zaruky, ale vse maká jak má

Ahoj, je na predaj NEXUS Standart MK II v záruke s dvomi cievkami cena 1450,-eur. Viac info tu: http://detektory-kovov.sk/645/pouzity-nexus-standart-mk-ii.html

Ahoj, je na predaj Tesoro Cortes Ultimate, v záruke ešte 2 roky. Cena 490,-eur. Viac info: http://detektory-kovov.sk/423/pouzity-tesoro-cortes-ultimate.html

Prodám XP Gmaxx 2 se základní cívkou,originál nabíječkou xp a zánovními bezdrátovými sluchátky ws1.Super stav,nic neomlácené,nepolámané jen chybí kryt cívky.Super na mince a hlavně na válku.Pevná cena 10000,-Kč.Info na : hogofogo-3@seznam.cz

Prodám detektor kovu Minelab X-Terra 705 Gold + dvě sondy, základní 2D elipitická 18.75khz a nejlepší sonda pro X-terru hloubková Nel Storm 18.75khz,kryt proti dešti-detektor nebyl nikdy v terénu bez krytu jednotky.Sonda Nel Storm je nová ještě 23 měsíců v záruce.Doklad o koupi a origo krabice, návod samozřejmostí.Cena 14.000Kč

Ahoj lidi,
Prodávám Detektor kovů Bounty Hunter ES Gold koupený na LP v červenci 2014 tak že ještě chvíli v záruce.Info na SZ nebo mradio@wo.cz

Prodám Garrett AT Pro International. Zakoupen 9/2012. V perfektním stavu, málo používaný. Prodávám ze zdravotních důvodů. Obsahuje: Garrett AT Pro International, sluchátka, cívka, batoh, 2 sady dobíjecích baterií + nabíječka, 3 lopatky, cca. 400 ks mincí ( 1772 - 1976 ). Cena: 12.500,- Kč.

Koupím dětský detektor použitý vnuk má 5 let Díky

Dětské detektory podobného typu, co jsou na áčku, jsou o ničem. Já koupil pro petiletého kluka www.lovecpokladu.cz/detektory-kovu-bounty-hunter-exclusive-series/detektor-kovu-bounty-hunter-lone-star-pro-1220 teď k vánocům. Je lehký, docela rychlá odezva (např. v porovnání s garretty) a slušně dosáhne i na drobné mince. Náš Artík s tím byl jednou, než napadl sníh, sice to držel zatím obouruč (než mu vyřeším kratší tyč) ale zvládl to a je nadšenej :-) Doporučuju

zdravim vsecky schanim nejakou dohledavacku pro kluka jen v dobrem stavu za nejaky slusny peniz a pokud mozno postou diky za nabidky sem nebo treba i na email moramartin@seznam.cz diky vsem :-)

Kúpim cs6mxi v dobrom stave.

Ponuky na lubos1179@gmail.com dakujem

dej mi na sebe nějaký jiný kontakt, já se ti ozvu :)

ozvi se mi na email Hrobar.p@seznam.cz ;) nějako se domluvíme

etrac za 720 evri
sukromna sprava

Ano mám, už bez zaruky, ale vse maká jak má

Koupím mikron nrg 110, nebo 150.Své nabídky s fotografiemi a popisem stavu a staří mi zašlete, prosím, na clansman74@seznam.cz

Koupim bateriove pozdro použité prázné nebo s nefunkčnímy baterky pro Minelab pasuje na Explorer SE Safari Quattro nabídněte Díky

http://elektro.bazos.cz/inzerat/44239559/ZANOVNI-Tesoro-Eurosrabre-II-v-ZARUCE.php

GPX 4000 prodán

Prodám v super stavu Minelab X-Terra 705 Gold + dvě sondy, základní 2D elipitická 18.75khz a nejlepší sonda pro X-terru hloubková Nel Storm 18.75khz,kryt proti dešti-detektor nebyl nikdy v terénu bez krytu jednotky.Sonda Nel Storm je nová ještě 23 měsíců v záruce.Doklad o koupi a origo krabice, návod samozřejmostí.Cena 13.000Kč

ahoj mám velkej zájem ....prosím napiš na karel.cink@seznam.cz díky

KÚPIM cievku na Golden Mask 3. Máte niekto na predaj?

Prodám novou nepoužitou cívku Minelab Commander 27cm mono. Cívka určená pro detektory řady GPX, GP a SD. Sonda 11" (27cm) mono je velmi citlivá na malé zlaté nugety, má dobrou hloubku na větší zlata a větší pokrytí než 8" Monoloop.
Běžná cena 5700,- , moje cena 3700,-. Nevyužitá. 604211114

Prodám detektor Minelab X-Terra 705 Gold v základě cívka minelab 18.75kHz 25cm - 2D eliptická + cívka Coiltek 37 cm pro řadu X-Terra 18,75 cena okolo 15.000.-kč. Info na Almex84@seznam.cz

Už bohužel nee

Koupím garrett ACE 250 nabídnete :-D

To máš na pokusy a nebo chceš vyměnit za CS4?? :-D

Pro kluka jestli no to chytne. :-D :-D

to mu kup raději silvera,uděláš líp,jak pro kluka tak i pro tebe :-D

To je také jedna možnost,pořád mě básní o žlutaskovi :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru