prvni nalez

ahoj vsem...jsem zde novy a ihned bych se chtel s vami podelit o muj prvni nalez...kamarad co me k tomuto sportu privedl mi ukazoval jak detektor funguje a vse kolem...kdyz mi detektor pujcil abych se s nim seznamil tak pri prvnim ohlaseni jsem kopl Krejcar....
bylo to o stesti protoze jsme byli na louce ktera byla plna srotu ale na poprvne to uslo co myslite? 8-)

v kategorii Lovci historie, nálezy a určování, založil dzardaL 16.3.2010 18:22

K tomu dodám jedno: Když jsem začínal, coby již tehdy nadšený "objevitel" historie mého kraje jsem si vytipoval lokalitu s políčkem. Bylo trochu bokem, málokdo o něm věděl, posledních 70 let je tam les. Tam jsem se neskutečně naučil, ale taky zblbnul. Protože tam odtud jsem nikdy neodešel,aniž bych měl v kapse aspoň 20 mincí, většinou RU, nehledě na jiné artefakty. Po cca 3 nedělích jsme to s kamarádem vyluxovali. Já se namlsal a myslel jsem, že to tak je všude.Jó, pěkný prdlajz. Je tomu tak cca 6 let, od té doby jsem už nikdy takhle štědrý flek nenašel. Nicméně, ono hledání není ani tak o nalézání :)Takže mi to zas nějak moc nevadí. Hlavní je, že to člověka tak nějak naplňuje. Je venku, vyčistí hlavu, má pohyb, poznává krajinu a historii, co víc chtít? :-D


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru